2

@AmigoBlancos Ja już o tym pisałem. Gavi waleczny zdeterminowany a Casemiro jak grał to buc brutal itp

1

@don'T.R.I.P.e Messi a później Lamine Yamal.

1

Ale Balde jest niesamowity. Nawet przy 0-4 wyglądał świetnie

0

@Rewolucja123 W końcu musiał Araujo przegrać ta rywalizację. Nie mógł w nieskończoność chować Viniego do kieszeni

0

@GdefnyMU i to nie na swojej pozycji

4

Od Raphinhy i Ferrana to 15 letni Yamal by lepiej zagrał

0

@MrPGG sezon jest skończony liga pewna więc gramy tylko o rekordy stegena

0

Roberto z Busim tragedia jak wracali przy bramce

4

@Lucerfi Nie jestem fanem ale wpuściłbym go Raphinha jest tragiczny.

2

@Rewolucja123 Realizator w ogóle nie ogarnia dzisiaj.

2

Bardzo mocno dzisiaj liczę na Roberto i wypoczętego Raphinhe.

0

Hot chip challenge. Jadł ktoś z Was tego chipsa? Jak wrażenia?

0

@arsenallondyn0 Rozwalimy ich 1-0.

0

@Survier Są bardzo mocni. Szczególnie mnie to utwierdziło w serialu Stu silnych i sprawnych. Zawodnicy tam się właśnie najbardziej zapaśników obawiali.

1

@Hrzan że się ludziom chce takich rzeczy uczyc

0

@ViscaBarca123 A jakbyś miał wybrać stąd atrybuty które powinien mieć najwyższe to które byś wybrał?

https://fminside.net/shortlists/players/422-5-potential-football-manager-2023-wonderkids

0

Jakaś dobra komedia na Netflix?

0

Ale to jest piękny filmik! Leo


2

Ależ ja nie lubię tego komentatora. Wszystko mu nie pasuje i Barca według niego zawsze wszystko psuje.

5

Ależ ma na flankach Bayern wybór. Coman, Gnabry, Sane, Musiala, Mane...

1

Głupie to że gol nie jest uznany Upamecano. Co z tego że przypadek jak on kopnął i po drodze nikt nawet nie dotknął piłki.

0

Dobra czas zobaczyć co ten wart 120 baniek Belingham potrafi

0

1

@require Wymyśliłem jak to mistrzostwach powinno wyglądać. Gracz może mówić do swoich partnerów ale jak ginie słuchawki się wtedy wyłączają :) To by było świetne jak ktoś by mówił "uważaj na p....." "idą na dr......" itp Drugi gracz by musiał się domyślać co się stało i co umierający chciał powiedzieć :)

0

I jak Wam się podoba nowy CS?

0

@Emhyr Dokładnie tak to będzie wyglądało. https://prnt.sc/C5XTfDMNdxpG

0

@Danny Gaucho A istnieje ktoś kto strzelił 4 wolne w 1meczu?
Rzucam wyzwanie. Rekordziści co strzelili min. 2 samobóje (uje się nie kreskuje? w meczu. Od razu mi się przypomina co kobieta w jedną połowę strzeliła 3 swojaki hehe

1

@maroon Zdania jak zwykle podzielone :)

0

Znajomy szuka kombi do 60-65 tys diesel. Tak z ciekawości co La Rambla by mu doradzała?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?