matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AmigoBlancos Ja już o tym pisałem. Gavi waleczny zdeterminowany a Casemiro jak grał to buc brutal itp
1
@don'T.R.I.P.e Messi a później Lamine Yamal.
1
Ale Balde jest niesamowity. Nawet przy 0-4 wyglądał świetnie
0
@Rewolucja123 W końcu musiał Araujo przegrać ta rywalizację. Nie mógł w nieskończoność chować Viniego do kieszeni
0
@GdefnyMU i to nie na swojej pozycji
4
Od Raphinhy i Ferrana to 15 letni Yamal by lepiej zagrał
0
@MrPGG sezon jest skończony liga pewna więc gramy tylko o rekordy stegena
0
Roberto z Busim tragedia jak wracali przy bramce
4
@Lucerfi Nie jestem fanem ale wpuściłbym go Raphinha jest tragiczny.
2
@Rewolucja123 Realizator w ogóle nie ogarnia dzisiaj.
2
Bardzo mocno dzisiaj liczę na Roberto i wypoczętego Raphinhe.
0
Hot chip challenge. Jadł ktoś z Was tego chipsa? Jak wrażenia?
0
@arsenallondyn0 Rozwalimy ich 1-0.
0
@Survier Są bardzo mocni. Szczególnie mnie to utwierdziło w serialu Stu silnych i sprawnych. Zawodnicy tam się właśnie najbardziej zapaśników obawiali.
0
@ViscaBarca123 https://www.fcbarca.com/109496-jak-rozwija-sie-lamine-yamal,dyskusja-12967965.html#comment-12967965
I co sądzisz?
1
@Hrzan że się ludziom chce takich rzeczy uczyc
0
@ViscaBarca123 A jakbyś miał wybrać stąd atrybuty które powinien mieć najwyższe to które byś wybrał?
https://fminside.net/shortlists/players/422-5-potential-football-manager-2023-wonderkids
0
Jakaś dobra komedia na Netflix?
0
Ale to jest piękny filmik! Leo
2
Ależ ja nie lubię tego komentatora. Wszystko mu nie pasuje i Barca według niego zawsze wszystko psuje.
5
Ależ ma na flankach Bayern wybór. Coman, Gnabry, Sane, Musiala, Mane...
1
Głupie to że gol nie jest uznany Upamecano. Co z tego że przypadek jak on kopnął i po drodze nikt nawet nie dotknął piłki.
0
Dobra czas zobaczyć co ten wart 120 baniek Belingham potrafi
0
@KrwawiaceoczyVEB https://fminside.net/players/3-fm-23/28113828-jeremie-frimpong
Podania i przyjęcie po 11. Nie nadaje się :)
1
@require Wymyśliłem jak to mistrzostwach powinno wyglądać. Gracz może mówić do swoich partnerów ale jak ginie słuchawki się wtedy wyłączają :) To by było świetne jak ktoś by mówił "uważaj na p....." "idą na dr......" itp Drugi gracz by musiał się domyślać co się stało i co umierający chciał powiedzieć :)
0
I jak Wam się podoba nowy CS?
0
@Emhyr Dokładnie tak to będzie wyglądało. https://prnt.sc/C5XTfDMNdxpG
0
@Danny Gaucho A istnieje ktoś kto strzelił 4 wolne w 1meczu?
Rzucam wyzwanie. Rekordziści co strzelili min. 2 samobóje (uje się nie kreskuje? w meczu. Od razu mi się przypomina co kobieta w jedną połowę strzeliła 3 swojaki hehe
1
@maroon Zdania jak zwykle podzielone :)
0
Znajomy szuka kombi do 60-65 tys diesel. Tak z ciekawości co La Rambla by mu doradzała?