matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@notrac Dzięki za odp. Tak właśnie zrobiłem :)
0
@Medium Enzo Fernandez ładnie 85 baniek.
0
@El _crack tak zrobiłem i się udało dzięki. Wcześniej robilem prawy myszki otwórz jako pdf ale jakis błąd wyskakiwał
0
Jest jakiś program darmowy żebym mógł zmienić format z worda na pdf?
1
@kryhaa Kozak odbiór 18 i jeszcze taki zakres potencjału.
0
https://fminside.net/players/3-fm-23/78084541-manuel-ugarte
Ten Ugarte ładny kozak w Fmie. Potencjał jak Pedri.
0
Wkurzyl się Haaland że go zmienił?
5
@Janiama Daj spokój nie ma co odchodzic z tej strony. Jako jeden z nielicznych jesteś nie anonimowy na tej stronie za to szacun. Lubię czytać Twoje posty ze środka szatni i opowieści związane z piłką od wewnątrz. Ale najważniejsze. Dużo zdrowia dla Taty!!! Pozdrawiam
0
@Janiama Czemu usuwasz?
1
@kubix05 takim tokiem rozumowania to on się oszczędza już 2 miesiące.
0
I jak gramy? Dopiero dam rady oglądać o II połowy.
0
@require a ktoś mi już to podał ostatnio. Dzięki za link
0
Niestety nie dam rady obejrzeć meczu. Proszę o link gdzie mogę obejrzeć sobie po meczu obszerny skrot nie znając wyniku.
0
@Cotutajsiedzieje Ale ten Mbappe to rakieta!
0
@ReBorN To grubo jak już Salaha pobił....
0
@mekston Dzięki to ich łyknie. A wiesz może jaki jest rekord przy 38 kolejkach?
0
A jaki jest rekord najwięcej goli w sezonie Premier League? Salah?
0
@Tasde to bardzo dobre informacje
0
@Tasde czemu nie?
1
@Joe_Barbaro To wiem jestem jego wielkim fanem odkąd trafił do pierwszej drużyny :)
0
https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstespieler/marktwertetop/plus/0/galerie/0?ausrichtung=alle&spielerposition_id=3&altersklasse=alle&jahrgang=0&land_id=0&kontinent_id=0&yt0=Poka%C5%BC
Jak myślicie jaką będzie miał nową wartość Araujo? Coś mu podniosą?
0
@joloskyy strzelam C
1
@FcBarcelonaFanMSN Złamał nogę więc też to miało wpływ na jego odejście
0
@Essos A co zrobił?
0
Co sądzicie o tym chacie bodajże gpt? Pisalem trochę i jest to przerażające jakbym pisał z człowiekiem albo robotem jak z filmów sci fiction
0
@FcBarcelonaFanMSN Dzięki :) :)
0
@Faro Cały mecz widzę bez skrótu ale dzięki
0
Gdzie obejrzeć skrót Liverpoolu? Jakieś dziwne linki mi w google znajduje ;/
5
Nie mogę się doczekać jak wrócą Dembele Lewy Pedri i Gavi
0
Raphinha w dryblingu średni ale podania ma super