matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler No jakieś szanse zawsze są
0
@Benek1899x1910 dzięki wielkie
0
Bierzemy go czy nie? Co myśli La Rambla?
https://prnt.sc/Za6POLGlylcA
0
Gdzie obejrzeć dzisiaj mecz Barcy z powtórki nie znając wyniku? Dopiero w nocy albo rano będę miał możliwość.
1
@Medium Teraz właśnie na farta puściłem
https://prnt.sc/BBH2Giql9R-K
1
Piękny jest
https://prnt.sc/4W84B_8HRkn2
0
@Herato Bez szans.
0
@DonAndresFCB Kurde właśnie cały czas myśle czy Tańcula da radę. Czemu myślicie że Pasut da radę?
0
Jakieś dobre typy na Fame?
0
@partymaker ok dzieki już widze
1
I jak wczoraj zaprezentował się Yamal?
1
@urbipl ehhh strasznie się to ogląda ;/ Aż dziwne że nie stracił przytomności po takich ciosach.
4
@Emhyr Czas i odleglosc i wystarczy żeby policzyć
0
@Antimadridista~ A ja bym bardzo chciał jego powrotu. Zakochałem się w Barcy dlatego że pięknie grają a Ney zawsze robił spektakl i widowisko
0
@betonito Ja nie rozumiem czemu ludzie piszą o City i PSG a nie o United i Chelsea które wydają więcej kasy
4
@Emhyr właśnie się zastanawiałem na meczu do kogo ma takie pretensje
4
@KlonaZepan Abidal w formie to był profesor jakich mało. W defensywie był nie do przejścia i pozwalał grać bardzo ofensywnie Alvesowi
1
De Bruyne ma taką słabą kondycję ogólnie czy to tylko wczoraj tak źle u niego wyglądało?
0
@mrboom Mówił że od City wydała więcej Barca Chelsea i o dziwo Juve
4
Tyle było to śmiechów z Grealisha a to świetny zawodnik. Przyjemność dla oka jak gra
0
Piękni obaj
https://prnt.sc/-P8igMcO_F7W
https://prnt.sc/NS8RF51TDbjs
0
Frenkie i Kimmich na DM razem. Coś pięknego.
0
@Walker Na to liczyłem jak to włączyłem
2
@bartas97 Frytki
0
@Herato To faktycznie muszę sobie to potwierdzić.
0
@Klejnot_Nilu Dzięki wielkie za wyjaśnienie
0
"Prawo do dwóch dni wolnego dla honorowego dawcy krwi: w dniu donacji i dzień później wpisano do rządowego projektu ustawy o krwiodawstwie i krwiolecznictwie. Doprecyzowano w nim także przepisy dotyczące prawa do dnia wolnego w przypadku osób pracujących w trybie zmianowym. Projekt w poniedziałek skierowano do konsultacji społecznych."
Ktoś z Was z tego korzystał? W sumie od dłuższego czasu się zbieram do oddawania krwi to może przy okazji wykorzystałbym urlop.
0
@Rhaan To jak na konferencjach Fame Mma. Zawodnicy do siebie startują bo wiedzą że ich ochroniarze zatrzymają :)
0
Szkoda że Wirtz ma taki długi kontrakt ;/ Do 2027 r.
3
@fcbheroes Na Fame Mma mówili raz że sam obiektyw najlepszej kamery chyba około 100 tys zł...