matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chavez Tevez tak powiedział. Nie chciał przejść i rzucił zaporową kwotę ile miałby zarabiać. Był w szoku że się zgodzili i przeszedł :)
1
@juarez Last Dance zrobił w Katarze!
2
O Inieście się pisało że odszedł w idealnym momencie w dobrej formie. O starszym Messim pisanie że mógł jeszcze sporo Barcy dać.
0
@EldoradoHaze I jak poszło?
0
W tym sparingu jak się zaprezentowali nasi gracze? Po skrócie widać że Torre nieźle.
1
@Medium Niby szkoda ale taki leń że nie próbował nawet zrzucić zbędnych kilogramów.
9
@Firestone To świadczy o tym jaki ma potencjał. Beznadziejny sezon a jest drugim strzelcem po Lewym. W dodatku tak mało minut uzbierał.
0
@Bartas7VeB Przecież Ugarte w Barcy u mnie. https://prnt.sc/sMuQrA59w-vd
0
@Uukasz_93 ale trochę dziwię się że tak go wielbią w Milanie jak grał w Interze i Juve jeszcze
3
Ale Veiga pod publiczke udaje że mu zależy. 13 miejsce mają a nerwy jakby nie wiadomo co się działo
3
Eric, Alonso, Ferran trzy największe łamagi
0
Roberto podanie plecami jak Ronaldinho
2
@Jakchcesz Jak to ktoś mądry napisał. Kibice Realu dwa razy się cieszyli podczas kariery Hazarda. Jak przyszedł i jak teraz odchodzi :)
0
@takisobiektos Kiedy ma grać w NBA?
0
Szkoda że jednak Real na 2 ;/
14
@antymadridista100 Zarejestrowałem się na La Rambli.
0
@Transu96 Czemu niby Kane nie przyjdzie?
0
Kiedy Mcgregor wchodzi?
0
@Barca1922 Pieknie
0
Jaki wynik młodych?
0
Kurde szkoda mi Paczewskiego
1
Ależ pięknie brzmi król 2pac na narodowym!
0
@koziar Za późno. Dałem za 20 zł to drobne ale na przekór trochę niż na faworytów :)
3
Wygrały jednak? Brawo myślałem że jak 0-2 to już po wszystkim.
2
Jak Wam się moja kadra w Barcy podoba w Fmie? Ucieło tylko Lewego na screenie.
https://prnt.sc/SciG9j-tgmEj
0
@koziar A ten Askham nie pokonał już łatwo raz Mameda? Czemu teraz niższy kurs na Mameda?
2
Jakieś typy na KSW?
1
@Klejnot_Nilu A Lew Jaszyn?
2
Słabiutka ta kadra.
1
Brawo Sevilla brawo Montiel!