0

@chavez Tevez tak powiedział. Nie chciał przejść i rzucił zaporową kwotę ile miałby zarabiać. Był w szoku że się zgodzili i przeszedł :)

1

@juarez Last Dance zrobił w Katarze!

2

O Inieście się pisało że odszedł w idealnym momencie w dobrej formie. O starszym Messim pisanie że mógł jeszcze sporo Barcy dać.

0

@EldoradoHaze I jak poszło?

0

W tym sparingu jak się zaprezentowali nasi gracze? Po skrócie widać że Torre nieźle.

1

@Medium Niby szkoda ale taki leń że nie próbował nawet zrzucić zbędnych kilogramów.

9

@Firestone To świadczy o tym jaki ma potencjał. Beznadziejny sezon a jest drugim strzelcem po Lewym. W dodatku tak mało minut uzbierał.

0

@Bartas7VeB Przecież Ugarte w Barcy u mnie. https://prnt.sc/sMuQrA59w-vd

0

@Uukasz_93 ale trochę dziwię się że tak go wielbią w Milanie jak grał w Interze i Juve jeszcze

3

Ale Veiga pod publiczke udaje że mu zależy. 13 miejsce mają a nerwy jakby nie wiadomo co się działo

3

Eric, Alonso, Ferran trzy największe łamagi

0

Roberto podanie plecami jak Ronaldinho

2

@Jakchcesz Jak to ktoś mądry napisał. Kibice Realu dwa razy się cieszyli podczas kariery Hazarda. Jak przyszedł i jak teraz odchodzi :)

0

@takisobiektos Kiedy ma grać w NBA?

0

Szkoda że jednak Real na 2 ;/

14

@antymadridista100 Zarejestrowałem się na La Rambli.

0

@Transu96 Czemu niby Kane nie przyjdzie?

0

Kiedy Mcgregor wchodzi?

0

@Barca1922 Pieknie

0

Jaki wynik młodych?

0

Kurde szkoda mi Paczewskiego

1

Ależ pięknie brzmi król 2pac na narodowym!

0

@koziar Za późno. Dałem za 20 zł to drobne ale na przekór trochę niż na faworytów :)

3

Wygrały jednak? Brawo myślałem że jak 0-2 to już po wszystkim.

2

Jak Wam się moja kadra w Barcy podoba w Fmie? Ucieło tylko Lewego na screenie.

https://prnt.sc/SciG9j-tgmEj

0

@koziar A ten Askham nie pokonał już łatwo raz Mameda? Czemu teraz niższy kurs na Mameda?

2

Jakieś typy na KSW?

1

@Klejnot_Nilu A Lew Jaszyn?

2

Słabiutka ta kadra.

1

Brawo Sevilla brawo Montiel!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?