1

Kupiłem go i ogólnie wszystko fajnie działa ale nie działają mi dźwięki odebranych wiadoomości sms ;/

1

Real jej używa. Wypożycza zawodnika np to Malagi i jeśli Real gra z Malagą to ten zawodnik nie może zagrać przeciwko Realowi.

3

Pomoc słabiutka.

0

O kurde o takim ustawieniu nie pomyślałem. Było by pięknie tak grać. Chodzi mi o drugą opcję.

5

"W meczu przeciwko Angers pobił niesamowity rekord: 181 celnych podań"

Szczena mi opadła jak to przeczytałem :|

0

Roberto widzę jako 12 zawodnika.

0

Też nie jestem przekonany co do niego, ale moze być moc jak Messi będzie rozsyłał piłki na skrzydła do dwóch hispańskich rakiet Alby i Bellerina.

0

Jeszcze Bernardo Silva, Radja Nainggolan

0

Bramkę widziałem ale chodzi mi ogólnie o jego technike i walory ofensywne? Np jak on wygląda w tym aspekcie w porównaniu z Bellerinem którego na tej stronie sporo osób krytykuje za brak techniki.

0

A jak ten Palencia prezentuje się w ofensywie?

0

Zacaił dał uśmieszek. To Ty nie wyczułeś jego ironi :)

0

hehehe szybko

1

Prosiłbym o link do meczu Realu.

0

Nie pasuje do Barcy.

2

To Verratti za Roberto :)

0

0

Również uważam że Coutinho jest perłą i jest niesamowity jednak zawsze będe twierdzieł, że Varratti powinien zająć miejsce Xaviego.

0

Cały czas tyle osób pisze sprzedać Arde do Chin, ale skąd wiecie, że on tam chce iść grać?

0

Gdzie Ty te dni z kontuzją liczysz? Po co nam uniwersalny zawodnik? My potrzebujemy kozaka do środka pola a Verratti takim jest.

0

Blanca

2

Już to pisałem kilka razy. Roberto uwielbiam ale on nie umie grać w tłoku i na małej przestrzeni.

Ale też jestem ciekaw jakby prezentowała się pomoc Coutinho z Roberto.

3

Ależ ten nasz Vidal się tłułał po klubach :)

http://screenshot.sh/m3iXIXklsbjxS

2

Valverde i taka once de gala i będzie dobrze :)



http://www.footballuser.com/1590395/FC_Barcelona

Widziałbym też Tielemansa zamiast Verratiego ale niestety przeszedł do Monaco.

0

Kurde też mam przeczucie, że zbyt grzeczny. Ale fajnie, że postawili na trenera który prowadził średnie kluby i teraz dostanie życiową szanse.

0

A długi czas był uczniem Johana?

2

Czemu tak duża liczba osób się cieszy że Valverde zostanie trenerem Barcy? Prawie w ogóle w karierze nie osiągnał większych sukcesów i prowadził tylko średnie drużyny. Nie krytykuje i nie wiem sam czy on bedzie dobrym trenerem Barcy tylko pytam z ciekawości?

0

0

Można liczyć, że przegrają 6 raz z rzędu :)

0

Jakby patrzeć tylko na liczny to Iniesta by grał w Las Palmas a nie Barcelonie :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?