matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kupiłem go i ogólnie wszystko fajnie działa ale nie działają mi dźwięki odebranych wiadoomości sms ;/
1
Real jej używa. Wypożycza zawodnika np to Malagi i jeśli Real gra z Malagą to ten zawodnik nie może zagrać przeciwko Realowi.
3
Pomoc słabiutka.
0
O kurde o takim ustawieniu nie pomyślałem. Było by pięknie tak grać. Chodzi mi o drugą opcję.
5
"W meczu przeciwko Angers pobił niesamowity rekord: 181 celnych podań"
Szczena mi opadła jak to przeczytałem :|
0
Roberto widzę jako 12 zawodnika.
0
http://www.footballuser.com/1591310/FC_Barcelona
http://www.footballuser.com/1591313/FC_Barcelona
Marzę o czymś podobnym.
0
Też nie jestem przekonany co do niego, ale moze być moc jak Messi będzie rozsyłał piłki na skrzydła do dwóch hispańskich rakiet Alby i Bellerina.
0
Jeszcze Bernardo Silva, Radja Nainggolan
0
Bramkę widziałem ale chodzi mi ogólnie o jego technike i walory ofensywne? Np jak on wygląda w tym aspekcie w porównaniu z Bellerinem którego na tej stronie sporo osób krytykuje za brak techniki.
0
A jak ten Palencia prezentuje się w ofensywie?
0
Zacaił dał uśmieszek. To Ty nie wyczułeś jego ironi :)
0
hehehe szybko
1
Prosiłbym o link do meczu Realu.
0
Nie pasuje do Barcy.
2
To Verratti za Roberto :)
0
Rozmarzyłem się .......
http://www.footballuser.com/1590420/FC_Barcelona
0
Również uważam że Coutinho jest perłą i jest niesamowity jednak zawsze będe twierdzieł, że Varratti powinien zająć miejsce Xaviego.
0
Cały czas tyle osób pisze sprzedać Arde do Chin, ale skąd wiecie, że on tam chce iść grać?
0
Gdzie Ty te dni z kontuzją liczysz? Po co nam uniwersalny zawodnik? My potrzebujemy kozaka do środka pola a Verratti takim jest.
0
Blanca
2
Już to pisałem kilka razy. Roberto uwielbiam ale on nie umie grać w tłoku i na małej przestrzeni.
Ale też jestem ciekaw jakby prezentowała się pomoc Coutinho z Roberto.
3
Ależ ten nasz Vidal się tłułał po klubach :)
http://screenshot.sh/m3iXIXklsbjxS
2
Valverde i taka once de gala i będzie dobrze :)
http://www.footballuser.com/1590395/FC_Barcelona
Widziałbym też Tielemansa zamiast Verratiego ale niestety przeszedł do Monaco.
0
Kurde też mam przeczucie, że zbyt grzeczny. Ale fajnie, że postawili na trenera który prowadził średnie kluby i teraz dostanie życiową szanse.
0
A długi czas był uczniem Johana?
2
Czemu tak duża liczba osób się cieszy że Valverde zostanie trenerem Barcy? Prawie w ogóle w karierze nie osiągnał większych sukcesów i prowadził tylko średnie drużyny. Nie krytykuje i nie wiem sam czy on bedzie dobrym trenerem Barcy tylko pytam z ciekawości?
0
http://screenshot.sh/m8SMF8Kyyx3mo
0
Można liczyć, że przegrają 6 raz z rzędu :)
0
Jakby patrzeć tylko na liczny to Iniesta by grał w Las Palmas a nie Barcelonie :|