1

Macie może zdjęcie momentu podania do Lewego co wychodziłby sam na sam ale sędzia odgwizdał spalonego?

0

Kurde lepiej 7 od razu.

0

Urzekła mnie Twoja historia.

3

Wiadomo, że nr 2 Troszkę głupie pytanie.

1

Panowie i Panie gdzie można wykupić płatną dobrą nie ścinającą się transmisje LM?

2

Coś mi się nie chce wierzyć w statytykę tych asyst. Beckham na 1 miejscu? Źrodło?

0

Dołączam się do pytania.

2

Ten Malang Sarr to podobny talent wszechcasów z Nicei

1

Troche później przesadzili z fantastyką ale mi też się ogólnie bardzo podobał.

0

Jaką taktyką grasz? Wklej screena? Może morale słabe?

0

Jak dzisiaj zagrał Pogba?

0

Jaki Saul?

0

Panowie mam FMa 2016. Czy wiecie może jak zacząć gre od sezonu 2016-2017? Jest jakiś patch który to umożliwia?

0

Busquets! Proszę Cię idź na siłownie!

4

Fajnie było by takie coś zobaczyć :) Oczywiście w środku też mógłby grać Rakitic czy Iniesta.

http://www.footballuser.com/1579784/FC_Barcelona

0

Laptop mi padł w 43 minucie ;/ Patrze teraz i widzę, że dwie bramki mnie omineły ;/

0

Hehe

0

Kogo byście chcieli do Barcy po sezonie do środka pola? Jak dla mnie to

Nr 1 Verratti
Nr 2 Coutinho
Nr 3 Eriksen
Nr 4 Bernardo Silva

0

Oglądne gdzieś w necie Undisputed 4?

1

0

Oglądać mecz bez sprawdzania wyniku?

14

Z Sevillą 1 połowa.

0

A to już kiedyś mi go wysłałeś to Ci odpisałem, że tylko można się do błyskotliwości przyczepić :) I jak się później rozwinał?

0

Ok możesz wrzucić :)

0

Gracie w FM Barcą? Jak tak to jak Wam idzie? Kupiliście jakieś gwiazdy czy jakieś młode talenty?

0

A taka była podnieta w pierwszej połowie jak to Bayern pięknie gra.

0

Skończy się 1-1, strzeli Ramos.

0

Zachwyty nad Bayernem jakby 3-0 było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?