matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Macie może zdjęcie momentu podania do Lewego co wychodziłby sam na sam ale sędzia odgwizdał spalonego?
0
Kurde lepiej 7 od razu.
0
Urzekła mnie Twoja historia.
3
Wiadomo, że nr 2 Troszkę głupie pytanie.
1
Panowie i Panie gdzie można wykupić płatną dobrą nie ścinającą się transmisje LM?
2
Coś mi się nie chce wierzyć w statytykę tych asyst. Beckham na 1 miejscu? Źrodło?
0
Dołączam się do pytania.
2
Ten Malang Sarr to podobny talent wszechcasów z Nicei
2
http://screenshot.sh/mFx2pEn2VRRX4
http://screenshot.sh/m7VOMPUc0J8ac
pozdro
1
Troche później przesadzili z fantastyką ale mi też się ogólnie bardzo podobał.
0
Jaką taktyką grasz? Wklej screena? Może morale słabe?
1
http://www.filmweb.pl/film/Ma-i+We-i-2011-562718
http://www.filmweb.pl/film/13+godzin%3A+Tajna+misja+w+Benghazi-2016-732993
0
Jak dzisiaj zagrał Pogba?
0
Jaki Saul?
0
Panowie mam FMa 2016. Czy wiecie może jak zacząć gre od sezonu 2016-2017? Jest jakiś patch który to umożliwia?
0
Busquets! Proszę Cię idź na siłownie!
4
Fajnie było by takie coś zobaczyć :) Oczywiście w środku też mógłby grać Rakitic czy Iniesta.
http://www.footballuser.com/1579784/FC_Barcelona
0
Laptop mi padł w 43 minucie ;/ Patrze teraz i widzę, że dwie bramki mnie omineły ;/
0
Hehe
0
Kogo byście chcieli do Barcy po sezonie do środka pola? Jak dla mnie to
Nr 1 Verratti
Nr 2 Coutinho
Nr 3 Eriksen
Nr 4 Bernardo Silva
0
Oglądne gdzieś w necie Undisputed 4?
1
http://www.fullmatchesandshows.com/
0
Oglądać mecz bez sprawdzania wyniku?
14
Z Sevillą 1 połowa.
0
A to już kiedyś mi go wysłałeś to Ci odpisałem, że tylko można się do błyskotliwości przyczepić :) I jak się później rozwinał?
0
Ok możesz wrzucić :)
0
Gracie w FM Barcą? Jak tak to jak Wam idzie? Kupiliście jakieś gwiazdy czy jakieś młode talenty?
0
A taka była podnieta w pierwszej połowie jak to Bayern pięknie gra.
0
Skończy się 1-1, strzeli Ramos.
0
Zachwyty nad Bayernem jakby 3-0 było.