0

Przecież Verratti miał nie grać ;/

0

Dzięki ale nie działa :)

0

Możecie dać dobry link do meczu Realu?

0

Witam. Zna się tu ktoś na allegro? Jak ustawić w aukcji opcję, żeby wyświetlał się "zwrot gratis"? Tak jak tutaj http://screenshot.sh/mMDY0w0kTQu2M

0

Jak to możliwe, że Cavani ma w tym sezonie 38 goli we wszystkich rozgrywkach i tylko 1 asysta :) To przecież nawet przypadkiem powinien mieć pare asyst.

0

Zapomniałem o Dybali!

2

I pamiętam jak tam grał. Był bardzo ograniczony na skrzydle. W Arsenalu gra na lewej i tak jesgo wartość wzrasta.

http://screenshot.sh/n8eVlfkuTBhUs

Przypomnij sobie jak Ney grał nie raz za Martino na prawym skrzydle i jak to wyglądało. Pozdro

5

Uwielbiam Alexisa ale on pasuje na lewej flance. Tak samo jak Ney prawonożny schodzacy do środka. Czyli na prawej musi być lewonożny gracz taki to już system w Barcy :) Mi tylko pasuje jeden zawodnik. Bernardo Silva.

0

Bo go Messi nie powołał.

0

Za 2 lata widzę pomoc Weigl, Thiago, Verratti :)

0

Może Lucho chce mieć wysokiego Mathieu do krycia przy stałych fragmentach.

0

Z Ranierim było podobnie ;/

1

Dajcie już spokój z wyśmiewaniem Gomesa. To nie tylko piłkarz ale też człowiek. Nie wiadomo co się może dziać w jego głowie, ale wyraz twarzy jak schodzi z boiska albo siedzi już na ławce po zejściu ma podobny jak świętej pamięci Robert Enke. To smutne, że kibice tego klubu go wyśmiewają.

3

Barca powinna jego kupić. To jest przyszłość futbolu.



http://www.transfermarkt.pl/youri-tielemans/profil/spieler/249565

0

Enke w swojej biografii również napisał, że Barca nie czysto negocjowała z zawodnikami.j

0

Było by pięknie. Szkoda że nie realne.

0

Ja chce Tielemansa już od 3 lat i nici z tego :(

6

Może faktycznie trzeba tego Sampaoliniego.

0

O kurde teraz najbliższa kolejka z Leganes u siebie i pozniej wyjazd na mecz z Atletico ;/

0

Szkoda, że Mascherano w takim meczu nie dostał szansy ;/

0

Padła transmisja. Macie link do jakiejś dobrej?

0

Jak macie dobry link to wrzućcie. Z góry dzięki

1

Tu próbka jego umiejętności

0

Też nie głup pomysł. Za Roberto też może zagrać jako wahadłowy Rafinha.

0

Przykre jest to, że na siłowni chyba nie był nigdy w życiu ;/

0

Tak bym to widział na dzisiejszy mecz chociaż wiem że są małe szanse na to.

http://www.footballuser.com/1558315/FC_Barcelona

0

PSG-Barca 1-1

0

Podobnie myśle jak Ty z tym wyborem. Quaresme jeszcze bym dodał i Riquelme.

3

Alba u nas też symuluje i jakoś to użytkownikom tej strony nie przeszkadza.

0

Zajebisty składzik :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?