0

Dzięki wielkie. A po jakim czasie od meczu się pojawia powtórka? Długo trzeba czekać?

0

Witam. Nie wiem czy zdążę dzisiaj oglądnąć mecz. Jest jakaś stronka gdzie po zakończeniu meczu można oglądnąć powtórkę meczu nie znając wyniku?

0

Smutne że zawodnika Legii to bawi jak Real na stojaka ich z łatwością ogrywa ;/

0

Oby do Nas kiedyś trafił :)

0

Legendarny czyli już ma schyłek kariery. Rakitic jest więcej wart od niego w nowym FM :)

0

" Wprowadził kontrę" hehe brzmi to tak jakby nikt tego wcześniej w futbolu nie wymyślił :)

0

a ile byś mu dał:)?

0

Podobno tak.

14

W ramach ciekawostek szczególnie dla fanów Footballa Managera.

Messi i Ronaldo w FM 2017

http://s2.ifotos.pl/img/ronaldopn_aranaqw.png

http://s2.ifotos.pl/img/messipng_aranqph.png

0

Faktycznie już wszystko wiem. Pozdro :)

0

Co mam sobie doczytać?

1

??????

0

Chyba jestem zaspany jeszcze ale nie wiem o co Wam chodzi :)

0

Ale z tego co widzę to stronka o fifie a mi chodzi o football managera. Chyba że się mylę?

0

WItam. Mam prośbę to kogoś kto już będzie miał dostępną grę. Moglibyście wrzucić jakieś screeny. Najbardziej prosiłbym o najdroższych piłkarzy w grze. Screeny Messiego Ronaldo i jak komuś się chce najważniejszych zawodników w Barcy szczególnie mi zależy na zobaczeniu atrybutów Rakiticia. Pozdro i z góry dzięki fmaniacy.

0

Carvalaj nie gra.

1

Ma ktoś już z Was Football Managera 2017 beta?

16

"Chcę zostać zapamiętany jako dobry człowiek. Trofea są w szklanej gablocie, ale osoba zostaje."

Piękne słowa. Mój ulubiony piłkarz zaraz po Puyolu.

0

Wyszła już beta wersja Football Managera 2017?

6

Opiłem się i oglądam :)

0

Fajnie będzie zobaczyć pojedynek Bravo-Stegen :)

0

Dokładnie :) Ale jak przyjechałem przed 20-00 już był spokój.

0

Byłem wczoraj pierwszy raz na gali MMA w Katowickim Spodku i mam takie pytanie do fanów. Czy znajdę gdzieś piosenki przy których wychodzili wczoraj zawodnicy na ring? Chodzi mi o te utwory który każdy zawodnik sobie wybrał na wyjście na ring.

0

Da się jakoś przez smsa wykupić eleven i eleven sports w internecie?

0

Kurzawa faktycznie jest lepszy?

4

Takie tam przez przypadek znalezione na LFC :) Post z 2007

hehe z Pepe to się troche przeliczył :)


http://screenshot.sh/mGDGOcClWRnSx

10

Nigdy nie widziałem tak oczywistej sondy.

0

Jakie jeszcze kanały znacie tego typu? https://www.youtube.com/channel/UCR-B4vIp1OqaDwMQEn_rskA

2

O co chodzi?

0

To tak wogóle jak ANdre dzisiaj sobie radzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?