matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki wielkie. A po jakim czasie od meczu się pojawia powtórka? Długo trzeba czekać?
0
Witam. Nie wiem czy zdążę dzisiaj oglądnąć mecz. Jest jakaś stronka gdzie po zakończeniu meczu można oglądnąć powtórkę meczu nie znając wyniku?
0
Smutne że zawodnika Legii to bawi jak Real na stojaka ich z łatwością ogrywa ;/
0
Oby do Nas kiedyś trafił :)
0
Legendarny czyli już ma schyłek kariery. Rakitic jest więcej wart od niego w nowym FM :)
0
" Wprowadził kontrę" hehe brzmi to tak jakby nikt tego wcześniej w futbolu nie wymyślił :)
0
a ile byś mu dał:)?
0
Podobno tak.
14
W ramach ciekawostek szczególnie dla fanów Footballa Managera.
Messi i Ronaldo w FM 2017
http://s2.ifotos.pl/img/ronaldopn_aranaqw.png
http://s2.ifotos.pl/img/messipng_aranqph.png
0
Faktycznie już wszystko wiem. Pozdro :)
0
Co mam sobie doczytać?
1
??????
0
Chyba jestem zaspany jeszcze ale nie wiem o co Wam chodzi :)
0
Ale z tego co widzę to stronka o fifie a mi chodzi o football managera. Chyba że się mylę?
0
WItam. Mam prośbę to kogoś kto już będzie miał dostępną grę. Moglibyście wrzucić jakieś screeny. Najbardziej prosiłbym o najdroższych piłkarzy w grze. Screeny Messiego Ronaldo i jak komuś się chce najważniejszych zawodników w Barcy szczególnie mi zależy na zobaczeniu atrybutów Rakiticia. Pozdro i z góry dzięki fmaniacy.
0
Carvalaj nie gra.
1
Ma ktoś już z Was Football Managera 2017 beta?
16
"Chcę zostać zapamiętany jako dobry człowiek. Trofea są w szklanej gablocie, ale osoba zostaje."
Piękne słowa. Mój ulubiony piłkarz zaraz po Puyolu.
0
Wyszła już beta wersja Football Managera 2017?
6
Opiłem się i oglądam :)
0
Fajnie będzie zobaczyć pojedynek Bravo-Stegen :)
0
Dokładnie :) Ale jak przyjechałem przed 20-00 już był spokój.
0
Byłem wczoraj pierwszy raz na gali MMA w Katowickim Spodku i mam takie pytanie do fanów. Czy znajdę gdzieś piosenki przy których wychodzili wczoraj zawodnicy na ring? Chodzi mi o te utwory który każdy zawodnik sobie wybrał na wyjście na ring.
0
Da się jakoś przez smsa wykupić eleven i eleven sports w internecie?
0
Kurzawa faktycznie jest lepszy?
4
Takie tam przez przypadek znalezione na LFC :) Post z 2007
hehe z Pepe to się troche przeliczył :)
http://screenshot.sh/mGDGOcClWRnSx
10
Nigdy nie widziałem tak oczywistej sondy.
0
Jakie jeszcze kanały znacie tego typu? https://www.youtube.com/channel/UCR-B4vIp1OqaDwMQEn_rskA
2
O co chodzi?
0
To tak wogóle jak ANdre dzisiaj sobie radzi?