matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sergi Roberto powinien grywać na DM. Tam najbardziej pasuje. Lepiej niż na boku obrony czy środku pomocy.
0
Czyli mamy to samo
2
Takie dziadostwo to pewnie tylko mogłem złapać na stronie białych :)
0
Adwcleaner w takich wypadkach zawsze mi pomagał ale niestety tym razem też jak u Ciebie nie dał rady.
0
na laptopie. adblock mam włączony. Albo coś takiego http://screenshot.sh/mMDDnuo1LSySc
2
Witam. Wyskakują mi co jakiś czas nowe karty w mozilli ze stroną bukmacherów takie jak bet-at-home albo bet365. Co jakiś czas też jakaś stronka z redirect czy coś takiego. Ktoś wie jak temu zaradzić?
3
A ja czekałbym na wypowiedzi zawodników Barcy po takim awansie :)
1
Czemu, żaden wielki klub nie próbuje pozyskać TIelemansa z Anderlechtu? Gość od 17 roku życia jest filarem pierwszego zespołu i dziwie się, że nawet nie ma żadnych plotek o jego odejściu.
3
Urzekła mnie Twoja historia.
0
Piękny składzik :)
0
Śmiejcie się teraz z niego.
0
Dogrywka będzie czy od razu karne?
0
Arda Turan
0
Masz może filmik do tej sytuacji?
0
Piękny ten National Stadium.
0
Jaki waszym zdaniem jest najładniejszy i najnowocześniejszy stadion świata?
0
Jakby miał 40 cm więcej to byłby w topie bramkarzy :D
2
Musimy odzyskać władzę na Camp Nou. Piękne słowa.
0
Bez sensu że Reus dopiero teraz wchodzi
0
Tak słabo gra?
0
Pewnego razu szedłem ze swoim psem który wabi się Villa i spotkaliśmy gościa z psem który wabi się Figo :)
0
O której ten Popek walczy?
2
Przecież Iniesta był po kontuzji to co się dziwisz, że dopiero w drugiej połowie wszedł?
1
Musimy za wszelką cenę kupić Verrattiego.
5
A ja Verrattiego
1
W końcu Juninho go uczyć strzelać rzuty wolne.
1
Np za rok
0
Tak w Gran Derbi
0
Liczby potrafią kłamać....
http://screenshot.sh/mMh5il9PSIHU3
0
Macie dobry link w PL http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=3