0

Sergi Roberto powinien grywać na DM. Tam najbardziej pasuje. Lepiej niż na boku obrony czy środku pomocy.

0

Czyli mamy to samo

2

Takie dziadostwo to pewnie tylko mogłem złapać na stronie białych :)

0

Adwcleaner w takich wypadkach zawsze mi pomagał ale niestety tym razem też jak u Ciebie nie dał rady.

0

na laptopie. adblock mam włączony. Albo coś takiego http://screenshot.sh/mMDDnuo1LSySc

2

Witam. Wyskakują mi co jakiś czas nowe karty w mozilli ze stroną bukmacherów takie jak bet-at-home albo bet365. Co jakiś czas też jakaś stronka z redirect czy coś takiego. Ktoś wie jak temu zaradzić?

3

A ja czekałbym na wypowiedzi zawodników Barcy po takim awansie :)

1

Czemu, żaden wielki klub nie próbuje pozyskać TIelemansa z Anderlechtu? Gość od 17 roku życia jest filarem pierwszego zespołu i dziwie się, że nawet nie ma żadnych plotek o jego odejściu.

3

Urzekła mnie Twoja historia.

0

Piękny składzik :)

0

Śmiejcie się teraz z niego.

0

Dogrywka będzie czy od razu karne?

0

Arda Turan

0

Masz może filmik do tej sytuacji?

0

Piękny ten National Stadium.

0

Jaki waszym zdaniem jest najładniejszy i najnowocześniejszy stadion świata?

0

Jakby miał 40 cm więcej to byłby w topie bramkarzy :D

2

Musimy odzyskać władzę na Camp Nou. Piękne słowa.

0

Bez sensu że Reus dopiero teraz wchodzi

0

Tak słabo gra?

0

Pewnego razu szedłem ze swoim psem który wabi się Villa i spotkaliśmy gościa z psem który wabi się Figo :)

0

O której ten Popek walczy?

2

Przecież Iniesta był po kontuzji to co się dziwisz, że dopiero w drugiej połowie wszedł?

1

Musimy za wszelką cenę kupić Verrattiego.

5

A ja Verrattiego

1

W końcu Juninho go uczyć strzelać rzuty wolne.

1

Np za rok

0

Tak w Gran Derbi

0

Liczby potrafią kłamać....



http://screenshot.sh/mMh5il9PSIHU3

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?