matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Prosiłbym o dobry link albo prosiłbym o odp. jak odpalić Acestreama
0
Panowie jak się odpala to Acestream?
0
Jak to się włącza??
0
Nie działa.
0
Płatna dobra transmisja w necie? Ktoś coś?
0
Gdzie można obejrzeć mecz w PL na internecie?
0
Raczej odpalą go z klubu...
0
Rozumiem to są darmowe streamy?
0
Wczoraj ktoś podawał ten link ale nie spradzałem co i jak.
https://soccerstreams.net/
0
To racja ale w ofensywie jest geniuszem :)
4
Mała ciekawostka.
Carles Puyol w całej karierze w Barcy w 589 meczach strzelił 19 goli.
Sergio Ramos tylko w tym sezonie strzelił 10 goli.
Nie umniejszam Puyolowi czy coś ale Ramos miażdży system.
0
A po meczu z PSG też tak pisałeś o Neymarze?
9
Lucho sabotuje Barce na wyjeździe. To wygląda jakby sobie robił jaja. Walczymy o mistrza a on daje Denisa z GOmesem.
0
Znalazłem do dupy tansmisje w 30 minucie i od razu gol :|
0
Szlak trafi z tymi linkami płatnymi transmisjami jak nic nie działa ;/
0
Prosiłbym o dobry link. Obojętny w jakim języku może być nawet słaba jakość. Ipla nie działa. Sportslive też nie ;/
0
Nie działa mi.
0
Istnieje jakiś dobry link? Nawet płatna Ipla mi nie działa ;/
1
A masz może po ang link?
0
http://screenshot.sh/ouzd7z2nOjhTW
0
http://screenshot.sh/m1T5LC9I1QfBS
Możesz mi wysłąć linka?
0
Na Ipli dzisiaj Derby Madrytu oglądałem w HD bez żadnej ścinki a teraz mecz Barcy nie chce się w ogóle załadowac :|
Włączył się mecz ale po chwili transmisji się obraz zatrzymuje. Złodzieje z Ipli ehhh
0
Ale gdzie to hasło mam wpisać?
0
Obstawiłem 6 meczy, 5 weszło została tylko Barca. Mam nadzieję, że mnie nie zawioda i wygram 200 zł :)
0
Jednak jestem przekonany że bardziej są skupieni na wygraniu Ligi.
0
Jak nie on to Dybala albo Bernardo Silva na prawą flankę.
0
O kurde super :) Jak Monaco się utryma to zostają wygrane Barcy i Sevilli
1
Ja też czekam na takie coś :)
http://www.footballuser.com/1576211/FC_Barcelona
0
Monaco proszę Was wygrajcie mecz bo fajny kupon mam w grze :)
1
Myślicie, że jest szansa na taki kupon?
http://screenshot.sh/m1T5LC9I1QfBS