matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mam dobre relacje z Ernesto Valverde. Przesłał mi emailem jak kadra będzie wyglądała na następny sezon. Tylko podkreślił, że może nie starczyć kasy na Bellerina ale wtedy Palencia awansuje do kadry. Kazał Was wszystkich pozdrowić.
http://www.footballuser.com/1599242/FC_Barcelona
0
Czemu Kapustka nie powołany?
0
A ja się cieszyłe z gola bo obstawiłęm na Portugalie hehe.
0
Niby przesada, ale Messi jest kosmitą więc zarobki również musi mieć kosmiczne. Oby grał do 40stki.
0
Wszyscy mocno wierzymy, że tak będzie.
0
Ronaldo gra na Pucharze Konfederacji?
Ok dzięki za odp. To mozę wygrają to stawiam na nich
1
Macie jakieś dobre typy na dzisiaj?
1
Deulofeu > Asensio
0
Byłem w kinie fajny film
0
Albo Gabigol
1
Ludzie nie rozumieją, że musi tak się wypowiadać.
11
Marzenie moje od paru lat. Najgorsze jest to że nie widze nikogo inneg podobnej klasy.
0
Chorwacka wódka 44% :)
0
Za dużo promili sorry.
0
Oj tu CI nie pomogę bo ja ogląda z torrentów. Powodzenia w szukaniu i jak coś oglądniesz z tej listy to możesz napisać mi wiadomoć czy ci się film/filmy podobaly. Pozdro
0
1) La vita è bella
2) Mandariinid
3) My Name Is Khan
4) Lords of Dogtown
5) Touching the Void
6) 12 Angry Men
7) The Sting
8) American Me
9) Shadowlands
10) The Remains of the Day
11) Once Upon a Time in America
12) Perfetti sconosciuti
13) Room
14) De Behandeling
15) Nightcrawler
16) La Migliore offerta
17) Ill Manors
18) Chappie
19) A-jeo-ssi
20) Hodejegerne
0
Daj mi 5 minut.
0
Pewny transfer Verrattiego. Dobre żarty. Będzie bardzo ciężko go kupić ale zamiast Włocha widziałbm w Barcy Koke albo Saula Nigeza.
0
Oj nie. Nie lubie takich porównań. Bolt, Phelps? Bo Messi nie wygrał MŚ? Wyobraź sobie, że Bolt biegnie w sztafecie, która składa się z 11 zawodników? Myślisz, że swoim talentem i kunsztem zapewniłby medale? Tak ma Messi. Jest geniuszem i jak dla mnie tylko MJ można stawiać blisko niego.
0
Kto był lepszy? Kto miał więszy talent? Pewnie przywołasz MJ a oprócz niego?
0
Rosje, Hiszpanie handi -1,5, Portugalie i Getafe
1
Ależ mi dzisiaj gładko kupon wszedł. Co prawda tylko wygrana 120 zł z 20 zł ale zawsze to stówa do przodu.
0
Nie panikujmy. Mu mamy wciąż najlepszy atak w historii piłki z najlepszych sportowcem wszechczasów. Co prawda Luis i Messi mają już 30 na karku ale jeszcze dobrych pare lat pograją.Real się strasznie zbroi i chodzi tu głównie o młode talenty ale jak Barca kupi Dembele i Verrattiego to klękajcie narody. Z Messim jest taka sprawa, że jak nie dostanie jakiejś paskudnej kontuzji i będzie mu się chciało to jeszcze może nawet ro 40 roku życia grać oczywiście w środku pomocy.
0
Znalazłem link do dobrej jakości
http://darmowa-telewizja.info/polsat-sport-extra/
0
Można gdzieś obejrzeć mecz Hiszpanów w sieci?
5
Oj uważaj ja kilka lat leczyłem jedno kolano i robiłem kilka powrotów do piłki i kilka operacji.
0
Getafe wygrywa. Hiszpania handi i 100 zł do przodu
1
CCCP???
8
A tu zonk i nie rozegra ani jednej munity w turnieju tylko ławka :)
0
Da radę dzisiaj Getafe z Huesca?