matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może tak? :)
http://www.footballuser.com/1611908/FC_Barcelona
0
Zdjęcie super :D I'm BOSS.
0
PELE
0
Ładny kocur. Ale w tym FMie to chyba często zawyżone są atrybuty przyjęcie piłki i podania.
0
Co z tego że z Cou się dogadali jak z LFC i z Kloppem trzeba się dogadać.
2
Mało z których młodych piłkarzy zaimponował mi tak bardzo jak wtedy Wilshere z Barcą na Camp Nou.
1
2 min 11 s wzruszyłem się :)
0
Tak pytam bo zdziwiła mnie tak niska wartość jego na transfermarkt
0
Ten Mendy faktycznie taki dobry?
0
przytrzymaj dłużej spacje
0
Racja hymn ZSRR piękny.
1
Jakie się najładniejsze hymny piłkarskie? Mi się najbardziej podoba hymn Liverpoolu i Romy. Jakieś inne propozycje?
0
No i dobrze. Myśle że 100 baniek załatwiło by sprawę.
5
A na czym mają budować zespoł? Co to za głupie pisanie nigdy nie osiągną sukcesu? Im więcej klub ma kasy tym większa szansa na trofea. Smutne ale prawdziwe.
0
Dlatego Ronaldo gra lepiej głową i tyle. Ronaldo lepiej gra lewą nogą niż Messi prawą. Tutaj różnica nie jest duża ale jednak jest.
1
Dałby radę ale i tak jest przereklamowany i takiemu Neymarowi do pięt nie dorasta.
4
Lepsza słabsza noga, wyskok, fenomenalna gra głową.
0
Ale on jest po prostu leniem i tyle.
0
Dobry chociaż ten Van Dijk?
edit--> O kurde wyceniany na 30 baniek na Transfermarkt. Nieźle
0
Digne na ławkę wystarczy. Nie jestem jakimś wielkim jego zwolennikiem ale nie ma co go sprzedawać i szukać kogoś innego na zmiennika Alby. Jeśli chodzi o Rafinhe to jeśli miałbym wybrać z wszystkich zawodników których wymieniłem na sprzedaż, który miałby zostać to również wybrałbym Rafinhe.
1
No tak ale Ronaldo znowu ma inne cehych których nie ma Messi.
0
Tak widzę kadre na następny sezon.
http://www.footballuser.com/1610244/FC_Barcelona
Out: Vermaelen, Douglas, Gomes, Rafinha, Arda. Munir.
0
Barca już złożyła oferte 80 mln i od razu została odrzucona.
1
O tak zgadza się. Oby pressing powrócił bo to jest styl Barcy. Od dzieciaka w FMa zawsze dawałem pressing na maxa albo prawie na maxa :)
0
Szkoda, że Cou nie do kupienia ;/ Miałem wielką nadzieję, że Verratti trafi do Barcy ewentualnie Cou ale chyba nic z tego.
0
Tak Alena bardzo dobrze. Pewnie bez głupich strat. Bez jakiś fantatycznych akcji ale na to przyjdzie czas.Liczę na to, że w najbliszym czasie powoli będzie stawał się zawodnikiem Once de Gala. Chodzi mi oczywiście o 2/3 lata ale oby jak najwięcej grał.
0
Zgadza się. Samper idealnie pasuje do Barcy i ma waruki do gry. Alena to kocur. Wygląda jak ukształtowany piłkarz do tego niezły fizycznie. Będzie z niego rozgrywający z krwi i kości.
1
23 lata i bez gola w rep. Trochę słabo to wygląda.
0
Oj nie. I nie pasuje na lewe skrzydło.
0
Czyli lewą lepiej jak karniaki uderza. Czyli jak do nas dołączy to lepiej jakby na prawej flance grał.