matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O tego Pana chodzi? https://www.transfermarkt.pl/ismaila-sarr/profil/spieler/410225
0
Jestem fanem FMa (chociaż nie gram :)) lubie przeglądać transfermarkt ale mam takie pytanie. Są już jakies potencjalne nowe gwiazdy w wieku >18 lat? Coś takiego jak kiedyś Mastour, Odegard, Tielemans?
0
Wszystkie ang. poważne gazety i LFC zaprzeczają.
1
Przecież Cou jest nie do kupienia. LFC go nie sprzeda. Tak ciężko to zrozumieć? Po za tym wolałbym Seriego za 40 baniek niż Cou za 130.
0
Może mi ktoś wysłać zarbki Neymara w PSG w zł :)?
0
Ale możesz zagrać w FM17 z uaktualnieniem :)
7
Lukaku przecież to oczywiste.
0
Fajnie teraz się będzie grało Barcą w FMa :) Około 300 baniek na transfery :)
1
"Życie opiera się na wyzwaniach. Niektóre są narzucone inne są owocem naszych decyzji, decyzji które utrzymują światło, które oświetla naszą karierę. Karierę intensywną, ale krótką.
W Barcelonie to było więcej niż wyzwanie. To było moje marzenie od dziecka, które spełniłem. Bawiłem się, byłem szczęśliwy. Przybyłem do Katalonii gdy miałem 21 lat, żądny wyzwań. Pamiętam moje pierwsze dni w klubie. Spędzałem czas wśród takich idoli jak Messi, Valdes, Xavi, Iniesta, Pique, Busquets i inni. Z oczekiwaniami, by grać w klubie, który jest "więcej niż tylko klubem". FC Barcelona to jest naród, który reprezentowałem!
Miałem zaszczyt grać z największym sportowcem, jakiego widziałem w moim życiu i jestem pewien, że nie zobaczę lepszego. Leo Messi stał się moim partnerem, przyjacielem na boisku i poza nim. Jestem dumny z tego, że z Tobą grałem. Kocham Cię!
Tworzyłem atak z Messim i Suarezem, który przeszedł do historii. Zdobyłem tam wszystko, co mogłem zdobyć. Przeżyłem niezapomniane chwile! Mieszkałem w mieście, które jest czymś więcej niż miastem. To Ojczyzna. Kocham Barcelonę i Katalonię.
Ale sportowiec (ja) potrzebuje wyzwań.
I po raz drugi w moim życiu, mam słowo do mojego ojca.
Tato, rozumiem i szanuję Twoją opinię, ale moja decyzja jest już podjęta. Proszę Cię, byś mnie poparł, tak jak zawsze.
Barcelona i Katalonia będą zawsze w moim sercu, ale potrzebuję nowych wyzwań.
Zgadzam się z propozycją PSG. Pragnę nowych wyzwań. Chcę pomóc nowej drużynie w osiągnięciu tytułów, które chcą zdobyć. Mamy plan i jestem gotowy!
Jestem wdzięczny za miłość do piłki nożnej, którą dali mi najbliżsi i koledzy z drużyny.
Czuję również w sercu, że nadszedł czas, aby odejść. Paryż będzie moim nowym domem przez następne kilka lat i będę pracował, by potwierdzić dane mi zaufanie. Liczę na poparcie wszystkich. Fani, którzy są ze mną od 2009 roku, moi przyjaciele, specjaliści, którzy są ze mną i moja rodzina, która cierpiała z powodu problemów, które miały miejsce w okresie mojej kariery - dzisiaj zasługują na pokój.
To trudna decyzja.
FC Barcelona, dzięki za wszystko!
PSG, już idę!
Niech Bóg ma nas w swojej opiece!
Tutaj filmik https://www.facebook.com/neymarjr/videos/1466965663339112/
0
Deulofeu wchodzi na lewą flankę i staje się najlepszych skrzydłowym świata. Pomarzyć można :)
0
Gdzie jutro można obejrzeć mecz Barcy?
0
Taaaa z zawodnikami na pewno dogadani....
1
Jak to wygląda :D:D:D:D
https://www.transfermarkt.pl/statistik/saisontransfers
0
Jest tu jakiś znawca zegarków?
Wygrałem dwie aukcje na allegro.
http://prntscr.com/g40310
http://prntscr.com/g4037r
Czy to są jakieś chociaż troche znane firmy? Opłacało się? Pierwszy wygrałem licytację za 102 zł a drugi 220zł. Oba używane w bardzo dobrym stanie. Cena sugerowana na aukcji to odpowiednio 700 i 2089zł.
0
Jest tu jakiś znawca zegarków?
9
Kur** Ja nie rozumiem. Trafiasz do wielkiej Barcy. Żyjesz w Hiszpanii. Grasz z Messim i Suarezem na największym stadionie w Europie. Kibice Cię uwielbiają. No czego mu brakowao do szczęścia ;/
0
Można obejrzeć jutro gdzieś mecz Barcy?
0
No to jak ROni nie miał max to kto bedzie miał?
0
Całe szczęście
1
pińcet sto dziewieńcet
3
Oby to była prawda.
5
nie
0
Dani Alves
0
Tylko "tak" dla Cou. Dybala i Di Maria zbędni. Dybala przereklamowany chociaż dobry zawodnik. Di Maria to człowiek "chaos" na boisku.
0
Ja pierdziele. Szkoda gadać już jeśli chodzi o te plotki. Jedni piszą że zaraz przejdzie a inni że LFC chce 150 baniek. W ogóle to jak dzisiaj COu sobie radzi przeciwko Bayernowi?
1
Jak finanse są dobre w klubie to też możliwe że nagle dostaniesz newsy typu "dzięki dobrym finansom w klubie powiększamy Ci budżet transferowy o xx mln."
1
Tak zgadza się. Środki przejdą na następne okno. Do tego możesz zmniejszyć sume przeznaczoną na płace zawodników, wtedy zwiększy się również budżet transferowy.
0
Strzela karne prawą więc prawą ma lepszą.
0
Messi by kluczowy od pierwszych meczów.
0
Max Mayer