matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ok dzięki Wam za szybką odp.
0
Jak się nazywała ta stronka gdzie można sprawdzać ile % napisó do serialów jest gotowe? Konkretnie mi chodzi o s07e10 suits
0
On powinien grać w pierwszym składzie z zespołami słabiutkimi i to w dodatku tylko na Camp Nou.
4
Cemu Dramat? Z tego co pamiętam to co kiwnął kogoś to dostawał kose.
1
a superpuchar z Realem?
0
Łapcie dobry link http://livetv.sx/enx/eventinfo/559389_barcelona_juventus/#webplayer_ifr|765918|559389|765918|7|1|en
0
Proszę o link
0
Prosze o dobry link
0
Mcie jakiś dobry link? Prosiłbym
0
Dajcie link do wykupiłem smsa za 7ł i nkod nie działa a płatnośc do banku także nie działa na sopcascie ;/ szlak by to trafił ;/
0
ALe jak? Przecież powinno mi się włączyć logowanie banku a się nie włącza ;/
0
Skąd mam wziąć ten kod http://prntscr.com/gkcorb ???
Ale mnie wkurzy ten SOpcast. SMs za 7 zł i kod nieprawidłowy teraz próbuje przelewem wpłacić i również się nie da ;/
0
Wykupiłem kod sms na sopcasscie i nie działa ;/
0
Czyli zainstalować ten Sopcast i wykupić premium tak?
0
Gdzie najlepiej w necie LM oglądnać? Gdzie najlepiej transmisje wykupić?
1
Nie wiem o co Wam chodzi. Jakby Barca grała z jakimiś pasterzami to też bym głosował na mecz Barcy nawet jakby w innych meczach były same hity. To samo robią kibice Realu. A wiadomo w Polsce najwięcej kibiców Realu i Barcy więc takie sondy tak będą wyglądały.
1
Licze dzisiaj na akcje w stylu
0
DM
0
1) Auba
2) Walcott
3) Dembele
4) Bellerin
5) Salah
0
Takie pytanie. Top 5 najszybszych piłkarzy na świecie. Myślicie że nasz Ousmane by się załapał?
3
Jestem pewien, że po tym sezonie na 1 miejscu będzie Dembele a na drugim Asensio :)
http://prntscr.com/gjekz5
0
E tam dalej szczupły
0
I macie jakieś nowe newsy odnośnie tego huraganu? jest już blisko ;/
http://www.meteoearth.com/#/,-80.22,24.98,20.70,4,1,1,0,0,0,time=1505040209
0
Czyli o której rzuce okiem :)
6
Widać już zmiany przez Valverde. Moim zdaniem to co widać gołym okiem to:
-Bieganie, bieganie i jeszcze raz bieganie.
-Pressing.
-Lepsza gra w obronie.
Oby tak dalej Panie Valverde. Neymar w stosunku 1 do 1 jest nie do zastępienia ale teraz są tylko 2 miejsca "zablokowane w przodzie" Messi i Suarez. Tak to może być rywalizacja chodź wiadomo że Dembele będzie tym trzecim. Deulofeu już pewnego poziomu nie przeskoczy ale do rotacji i na słabsze zespoły powinien się nam bardzo przydać. Wczoraj troche dziwnie zawodnicy byli poustawiani http://www.footballuser.com/1625697/FC_Barcelona ale widać przyniosło to super skutek a Alba pełnił role obrońcy i lewego napastnika.
4
Ależ się stęskniłem za Barcą za Camp Nou i za meczem! Dawać dzisiaj ostro! Licze na dobry debiut Dembele.
Skład bardzo dobry :) Koło 70 minuty pewnie Dembele wejdzie za Deulofeu.
2
Dobra stracili gola czas wyłączyć transmisje.
0
ok dzięki sprawdze
0
Nie chce mieć haseł do kont bankowych i ważnych email w notatniku. Chodzi mi coś tego typu jak Onepassword
1
Ależ będą straty ;/ Szkoda Amerykańców