0

ok dzięki Wam za szybką odp.

0

Jak się nazywała ta stronka gdzie można sprawdzać ile % napisó do serialów jest gotowe? Konkretnie mi chodzi o s07e10 suits

0

On powinien grać w pierwszym składzie z zespołami słabiutkimi i to w dodatku tylko na Camp Nou.

4

Cemu Dramat? Z tego co pamiętam to co kiwnął kogoś to dostawał kose.

1

a superpuchar z Realem?

0

Łapcie dobry link http://livetv.sx/enx/eventinfo/559389_barcelona_juventus/#webplayer_ifr|765918|559389|765918|7|1|en

0

Proszę o link

0

Prosze o dobry link

0

Mcie jakiś dobry link? Prosiłbym

0

Dajcie link do wykupiłem smsa za 7ł i nkod nie działa a płatnośc do banku także nie działa na sopcascie ;/ szlak by to trafił ;/

0

ALe jak? Przecież powinno mi się włączyć logowanie banku a się nie włącza ;/

0

Skąd mam wziąć ten kod http://prntscr.com/gkcorb ???

Ale mnie wkurzy ten SOpcast. SMs za 7 zł i kod nieprawidłowy teraz próbuje przelewem wpłacić i również się nie da ;/

0

Wykupiłem kod sms na sopcasscie i nie działa ;/

0

Czyli zainstalować ten Sopcast i wykupić premium tak?

0

Gdzie najlepiej w necie LM oglądnać? Gdzie najlepiej transmisje wykupić?

1

Nie wiem o co Wam chodzi. Jakby Barca grała z jakimiś pasterzami to też bym głosował na mecz Barcy nawet jakby w innych meczach były same hity. To samo robią kibice Realu. A wiadomo w Polsce najwięcej kibiców Realu i Barcy więc takie sondy tak będą wyglądały.

1

Licze dzisiaj na akcje w stylu

0

DM

0


1) Auba
2) Walcott
3) Dembele
4) Bellerin
5) Salah

0

Takie pytanie. Top 5 najszybszych piłkarzy na świecie. Myślicie że nasz Ousmane by się załapał?

3

Jestem pewien, że po tym sezonie na 1 miejscu będzie Dembele a na drugim Asensio :)

http://prntscr.com/gjekz5

0

E tam dalej szczupły

0

I macie jakieś nowe newsy odnośnie tego huraganu? jest już blisko ;/

http://www.meteoearth.com/#/,-80.22,24.98,20.70,4,1,1,0,0,0,time=1505040209

0

Czyli o której rzuce okiem :)

6

Widać już zmiany przez Valverde. Moim zdaniem to co widać gołym okiem to:

-Bieganie, bieganie i jeszcze raz bieganie.
-Pressing.
-Lepsza gra w obronie.

Oby tak dalej Panie Valverde. Neymar w stosunku 1 do 1 jest nie do zastępienia ale teraz są tylko 2 miejsca "zablokowane w przodzie" Messi i Suarez. Tak to może być rywalizacja chodź wiadomo że Dembele będzie tym trzecim. Deulofeu już pewnego poziomu nie przeskoczy ale do rotacji i na słabsze zespoły powinien się nam bardzo przydać. Wczoraj troche dziwnie zawodnicy byli poustawiani http://www.footballuser.com/1625697/FC_Barcelona ale widać przyniosło to super skutek a Alba pełnił role obrońcy i lewego napastnika.

4

Ależ się stęskniłem za Barcą za Camp Nou i za meczem! Dawać dzisiaj ostro! Licze na dobry debiut Dembele.
Skład bardzo dobry :) Koło 70 minuty pewnie Dembele wejdzie za Deulofeu.

2

Dobra stracili gola czas wyłączyć transmisje.

0

ok dzięki sprawdze

0

Nie chce mieć haseł do kont bankowych i ważnych email w notatniku. Chodzi mi coś tego typu jak Onepassword

1

Ależ będą straty ;/ Szkoda Amerykańców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?