0

Jaki jest najlepszy program i prosty w użyciu jeśli chodzi o zapisywanie loginów i haseł?

0

45

0

Dokładnie

1

To Semedo zrobił czy w końcu nie?

https://media.giphy.com/media/26n6F32fuhKsIjGrC/giphy.gif

0

Dzieki

0

Macie link do meczu Francji? Obejrzałbym końcówke :D Ciekaw jestem co tam się dzieje.

1

Dani Ceballos został przewieziony do szpitala w Toledo. Hiszpan doznał kontuzji podczas spotkania reprezentacji Hiszpanii do lat 21 z Włochami. Pomocnik został uderzony w kręgi szyjne, przez co wymiotował i miał zawroty głowy. Zawodnik Realu Madryt opuścił Estadio Salto del Caballo na noszach i w kołnierzu ortopedycznym.

0

Czemu Dembele nie powołany do kadry?

1

Sprawdzi się bo 20 to moja szczęśliwa liczba.

0

A co z tym Mbappe? Zostaje w Monaco czy idzie do PSG?

1

Też się na to pisze :D

0

Wszytkie filmik są jak leci n pełnym gazie :D

0

http://prntscr.com/gdo1jh Co te Leganes tak ciśnie?

0

A ja głupi dałem LFC 1x :)

0

Nie aktualne

16

Mayweather po walce :D


- Robiłem to 21 lat i na pewno była to moja ostatnia walka. Plan taktyczny był taki, by dać mu trochę poszaleć i pozwolić wyprowadzić najmocniejsze uderzenia. Wszystko odbyło się tak, jak zakładaliśmy, choć McGregor okazał się nieco lepszy niż myślałem. Spodziewaliśmy się, że skończymy trochę szybciej, w okolicach szóstej, może siódmej rundy, jednak ostatecznie wyszło to tak, jak chcieliśmy i jakie mieliśmy założenia. McGregor okazał się naprawdę solidnym pięściarzem. No i twardym, bo sporo przyjął. Mówiłem jednak i obiecywałem, że zwyciężę przed czasem. Chciałem dać kibicom dobrą, atrakcyjną walkę, bo byłem im to winien za to, co stało się w starciu z Mannym Pacquiao. Mogłem go wypunktować i robiłbym to całą noc gdybym tylko chciał, ale zaboksowałem inaczej, właśnie pod kątem kibiców. Dodatkowo pojawiła się okazja zarobienia trzystu milionów dolarów w pół godziny, więc postanowiłem wrócić.

0

No to kadra 22 wystarczy plus Alena powoływany na mecze ze słabszym przeciwnikiem na Camp Nou.

0

Chce dzisiaj kupon za 100zł puścić. Jak macie jakieś dobre typy to piszcie :)

0

Na Transfermarkt dobrze te pozycje pokazuje ale akurat tutaj jest wyjątek bo Denis Suarez w jakimś nie dawnym wywiadzie powiedział że njbardziej lubi grać na prawej flance.

15

http://www.footballuser.com/1620558/FC_Barcelona

Taka kadra by mi pasowała+ Alena

Out: Gomes, Turan, Douglas, Rafinha, Munir, Marlon (wypożyczenie) albo za Verme

0

Nie leci gdzieś powtórka walki na polsacie sport?

0

100 baniek może by wystarczyło jakby sięz Cou nie udało.

1

Naby Keita. Kocur jakich mało.

0

Może bierzmy Keite za 100 baniek jak się nie uda Cou?

1

Myślicie że ten link będzie działał na walce?

0

?

1

Nie całe 4 godziny do meczu :) Już się nie moge doczekac.

0

Jaki jest wasz rekord w FMa w ilości rozegranych sezonów w FMa?

0

Gabriel Jesus albo Martial

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?