matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki jest najlepszy program i prosty w użyciu jeśli chodzi o zapisywanie loginów i haseł?
0
http://www.fullmatchesandshows.com/
45
Ah ten Messi http://prntscr.com/giezsw
0
Dokładnie
1
To Semedo zrobił czy w końcu nie?
https://media.giphy.com/media/26n6F32fuhKsIjGrC/giphy.gif
0
Dzieki
0
Macie link do meczu Francji? Obejrzałbym końcówke :D Ciekaw jestem co tam się dzieje.
1
Dani Ceballos został przewieziony do szpitala w Toledo. Hiszpan doznał kontuzji podczas spotkania reprezentacji Hiszpanii do lat 21 z Włochami. Pomocnik został uderzony w kręgi szyjne, przez co wymiotował i miał zawroty głowy. Zawodnik Realu Madryt opuścił Estadio Salto del Caballo na noszach i w kołnierzu ortopedycznym.
0
Czemu Dembele nie powołany do kadry?
1
Sprawdzi się bo 20 to moja szczęśliwa liczba.
0
A co z tym Mbappe? Zostaje w Monaco czy idzie do PSG?
1
Też się na to pisze :D
0
Wszytkie filmik są jak leci n pełnym gazie :D
0
http://prntscr.com/gdo1jh Co te Leganes tak ciśnie?
0
A ja głupi dałem LFC 1x :)
0
Nie aktualne
16
Mayweather po walce :D
- Robiłem to 21 lat i na pewno była to moja ostatnia walka. Plan taktyczny był taki, by dać mu trochę poszaleć i pozwolić wyprowadzić najmocniejsze uderzenia. Wszystko odbyło się tak, jak zakładaliśmy, choć McGregor okazał się nieco lepszy niż myślałem. Spodziewaliśmy się, że skończymy trochę szybciej, w okolicach szóstej, może siódmej rundy, jednak ostatecznie wyszło to tak, jak chcieliśmy i jakie mieliśmy założenia. McGregor okazał się naprawdę solidnym pięściarzem. No i twardym, bo sporo przyjął. Mówiłem jednak i obiecywałem, że zwyciężę przed czasem. Chciałem dać kibicom dobrą, atrakcyjną walkę, bo byłem im to winien za to, co stało się w starciu z Mannym Pacquiao. Mogłem go wypunktować i robiłbym to całą noc gdybym tylko chciał, ale zaboksowałem inaczej, właśnie pod kątem kibiców. Dodatkowo pojawiła się okazja zarobienia trzystu milionów dolarów w pół godziny, więc postanowiłem wrócić.
0
No to kadra 22 wystarczy plus Alena powoływany na mecze ze słabszym przeciwnikiem na Camp Nou.
0
Chce dzisiaj kupon za 100zł puścić. Jak macie jakieś dobre typy to piszcie :)
0
Na Transfermarkt dobrze te pozycje pokazuje ale akurat tutaj jest wyjątek bo Denis Suarez w jakimś nie dawnym wywiadzie powiedział że njbardziej lubi grać na prawej flance.
15
http://www.footballuser.com/1620558/FC_Barcelona
Taka kadra by mi pasowała+ Alena
Out: Gomes, Turan, Douglas, Rafinha, Munir, Marlon (wypożyczenie) albo za Verme
0
Nie leci gdzieś powtórka walki na polsacie sport?
0
100 baniek może by wystarczyło jakby sięz Cou nie udało.
1
Naby Keita. Kocur jakich mało.
0
Może bierzmy Keite za 100 baniek jak się nie uda Cou?
1
Myślicie że ten link będzie działał na walce?
0
?
1
Nie całe 4 godziny do meczu :) Już się nie moge doczekac.
0
Jaki jest wasz rekord w FMa w ilości rozegranych sezonów w FMa?
0
Gabriel Jesus albo Martial