matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak finanse są dobre w klubie to też możliwe że nagle dostaniesz newsy typu "dzięki dobrym finansom w klubie powiększamy Ci budżet transferowy o xx mln."
1
Tak zgadza się. Środki przejdą na następne okno. Do tego możesz zmniejszyć sume przeznaczoną na płace zawodników, wtedy zwiększy się również budżet transferowy.
0
Strzela karne prawą więc prawą ma lepszą.
0
Messi by kluczowy od pierwszych meczów.
0
Max Mayer
0
Jeszcze Alexis.
0
Przecież Klopp do znudzenia to samo powtarza, że Cou jest nie do kupienia.
0
Ja mam Xaomi :) Zobaczysz na wcześniejsze moje posty, że taki model kupiłem. Pozdro
0
Znajomy zgubił telefon Huawei. Tel miałna karte nie abonament. Jest jakaś możliwość zlokoalizowania telefonu?
0
Przecież Neymar jak był w Santosie też u nas chciał grać :D
1
Ale nikogo nie znajdziesz lepszego na lewą flankę, a Sanchez jest do kupienia.
1
Na pewno się głupio Neymarowi zrobiło.
0
Tutaj
http://www.footballuser.com/1612339/FC_Barcelona
0
hahaha dobre!
0
Świetny zadownik. Zostawiłbym go do rotacji nawet mając na wzgldzie jeg podatność na kontuzje.
0
Co to za brednie jak Klopp nie chce go puścić, a LFC chce za niego 150 mln euro?
1
Bo pewnie Valverde się zastanawia czy warto zostaić Verme. Marlon na pewno zostanie.
0
Za Cou chcą 150 baniek.
1
A może po sprzedaży Neymara Barca spłaci swój dług. Na lewym ataku Deulofeu zmienia się w gracza światowego formatu. Były by jaja :)
1
To nie będzie problem dla nich uzyskać tyle ze sprzedaży zawodników.
0
Jeszcze do tego nawet gola nie strzelił w rep. Wielkie nie dla tego Pana.
0
Widziałem.
0
Dobra. Jakby ktoś jeszcze miał dylemat czy Dembele lepiej gra prawą czy lewą nogą tutaj macie odpowiedź n to pytanie.
0
Czy gość który w 89 minucie strzela karnego prawą nogą jest Twoim zdaniem lewonożny?
5
Dembele spokojnie może grać na lewej flance. Jest bardziej prawonożny więc szybko by się zaadaptował na lewej flance.
0
No i niby na jakiej pozycji miałby grać?
0
To będzie tragedia jak zaczną negocjować :|
1
Też jestem za nim. Do tego jest do kupienia bo za rok kończy mu się kontrakt.
0
Sanchezowi pozostał rok do końca kontraktu więc nie byłby astronomicznie drogi.
5
Szkoda, że tak mało piłkarzy w dzisiejszych czasach ma klase. Rozumiem trochę, że chce odejść nie mam mu tego za złe. Ale czemu nie może wyjsć na konferencję prasową i wypowiedzieć się w tym stylu.
" Dziękuje Barcelonie za te lata które tu spędziłem. Spełniłem marzenie grając w klubie o którym śniłem w dzieciństwie i wspólnej grze z moim idolem Messim. Dziękuje kibicom za wsparcie, kolegom z drużyny i całemu sztabowi szkoleniowemu i pracownikom klubowym. Czułem się zawsze w tym klubie jak w domu i za to serdeczecznie dziękuje. Teraz zaczynam nowy etap w PSG i żegnam Was wszystkich i mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się na boisku jednak tym razem po drugiej strony barykady. Do zobaczenia. Visca el Barca! Visca Cataluna!"
Jednak zamiast tego są fochy. Cisza z jego strony i prawie bójka z Semedo i wyrzucenie z treningu. Smutne ale takie życie.