1

Jak finanse są dobre w klubie to też możliwe że nagle dostaniesz newsy typu "dzięki dobrym finansom w klubie powiększamy Ci budżet transferowy o xx mln."

1

Tak zgadza się. Środki przejdą na następne okno. Do tego możesz zmniejszyć sume przeznaczoną na płace zawodników, wtedy zwiększy się również budżet transferowy.

0

Strzela karne prawą więc prawą ma lepszą.

0

Messi by kluczowy od pierwszych meczów.

0

Max Mayer

0

Jeszcze Alexis.

0

Przecież Klopp do znudzenia to samo powtarza, że Cou jest nie do kupienia.

0

Ja mam Xaomi :) Zobaczysz na wcześniejsze moje posty, że taki model kupiłem. Pozdro

0

Znajomy zgubił telefon Huawei. Tel miałna karte nie abonament. Jest jakaś możliwość zlokoalizowania telefonu?

0

Przecież Neymar jak był w Santosie też u nas chciał grać :D

1

Ale nikogo nie znajdziesz lepszego na lewą flankę, a Sanchez jest do kupienia.

1

Na pewno się głupio Neymarowi zrobiło.

0

hahaha dobre!

0

Świetny zadownik. Zostawiłbym go do rotacji nawet mając na wzgldzie jeg podatność na kontuzje.

0

Co to za brednie jak Klopp nie chce go puścić, a LFC chce za niego 150 mln euro?

1

Bo pewnie Valverde się zastanawia czy warto zostaić Verme. Marlon na pewno zostanie.

0

Za Cou chcą 150 baniek.

1

A może po sprzedaży Neymara Barca spłaci swój dług. Na lewym ataku Deulofeu zmienia się w gracza światowego formatu. Były by jaja :)

1

To nie będzie problem dla nich uzyskać tyle ze sprzedaży zawodników.

0

Jeszcze do tego nawet gola nie strzelił w rep. Wielkie nie dla tego Pana.

0

Widziałem.

0

Dobra. Jakby ktoś jeszcze miał dylemat czy Dembele lepiej gra prawą czy lewą nogą tutaj macie odpowiedź n to pytanie.

0

Czy gość który w 89 minucie strzela karnego prawą nogą jest Twoim zdaniem lewonożny?

5

Dembele spokojnie może grać na lewej flance. Jest bardziej prawonożny więc szybko by się zaadaptował na lewej flance.

0

No i niby na jakiej pozycji miałby grać?

0

To będzie tragedia jak zaczną negocjować :|

1

Też jestem za nim. Do tego jest do kupienia bo za rok kończy mu się kontrakt.

0

Sanchezowi pozostał rok do końca kontraktu więc nie byłby astronomicznie drogi.

5

Szkoda, że tak mało piłkarzy w dzisiejszych czasach ma klase. Rozumiem trochę, że chce odejść nie mam mu tego za złe. Ale czemu nie może wyjsć na konferencję prasową i wypowiedzieć się w tym stylu.

" Dziękuje Barcelonie za te lata które tu spędziłem. Spełniłem marzenie grając w klubie o którym śniłem w dzieciństwie i wspólnej grze z moim idolem Messim. Dziękuje kibicom za wsparcie, kolegom z drużyny i całemu sztabowi szkoleniowemu i pracownikom klubowym. Czułem się zawsze w tym klubie jak w domu i za to serdeczecznie dziękuje. Teraz zaczynam nowy etap w PSG i żegnam Was wszystkich i mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się na boisku jednak tym razem po drugiej strony barykady. Do zobaczenia. Visca el Barca! Visca Cataluna!"

Jednak zamiast tego są fochy. Cisza z jego strony i prawie bójka z Semedo i wyrzucenie z treningu. Smutne ale takie życie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?