matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam. Wysłałem Ci wiadomość
1
Przecież to dopiero 10 minut w nowym klubie :|
0
Jakiego playera?
0
Gdzie najlepiej wykupić canal plus żeby oglądnąć bez ścinek i nerwów?
0
Gdzie najlepiej wykupić tranmisje?
0
Czyli meczyk na eleven dzisiaj jest?
0
U mnie nie da się wpłacić karta visa ;/
0
Co sądzicie o serialu Sons of Anarchy?
0
Jest jakaś pewna transmisja na dzisiejszy mecz? Może być płatna? Proszę o info.
1
Gdzie można wykupić mecz w necie? Oczywiście chodzi o Gran Derbi
0
Gdzie te kursy srawdzacie?
1
Kurde 6/7 meczów weszło w tym Wisła ;/ Ajax zepsuł kupon
0
Wisła strzela Ajax strzela i wygrywam 200 zł :D Róbcie screeny zaraz będą strzelać :)
2
Jak drugiej?
0
Chłopie nie ma co planować co będzie za rok :) Różnie bywa.
0
Kurde myślałem że na TVP jutro superpuchar hiszpani ;/
0
Dzięki za odpowiedzi
0
Eleven jakie ligi transmituje?
1
Ja mam wrażenie że o tym Minie to już czytam na tej stronie od 3 lat, że ma przyjść :|
1
Szkoda, że Barca nie wzieła Tielemansa. A tera na gwałt próbują kupić jakiegoś pomocnika za ponad 100 baniek ;/
0
w małopolsce to nie raz w okręgówce zarabiają koło tysiąca zł. w 3/4 lidze pewnie 1000-3000 zł
0
Ja twierdze na odwrót.
0
Baresi
2
O co chodzi z tą Marysią?
0
Kroos, Verratti, Carvajal
0
Ma ktoś myszkę MX Master? Zepsuł mi się odbiornik i myszka nie działa. Mam stary odbiornik który działa ale nie mogę tego sparować programem Logitech. Jakieś pomysły?
0
Nie chce Cou.
0
To nie są jakieś sztywne założenia.
1
Do tego jeszcze szybszy od Neya
0
http://www.footballuser.com/1614201/FC_Barcelona
Tak bym to widział. Plus Alena.