matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
?
1
Nie całe 4 godziny do meczu :) Już się nie moge doczekac.
0
Jaki jest wasz rekord w FMa w ilości rozegranych sezonów w FMa?
0
Gabriel Jesus albo Martial
0
Gdzie oglądnąć dzisiejszą walkę w necie?
3
Jakby nasz zarząd był kompetentny dzisiaj moglibyśmy z Alaves oglądać taką pierwszą 11!
http://www.footballuser.com/1620286/FC_Barcelona
3
0 szans powodzenia na takie coś.
0
Kurde strasznie dużo ;/
0
A ile Dembele będzie zarabiał?
0
Neymar jest o dużo lepszy od Dembele i to zarówno teraz jak i miał 20 lat.
0
Jesus albo Martial
2
Z fałsza :P
0
Jedyne w czym jest lepszy to w szybkości.
3
Czemu tak uważasz?
0
Ależ żałuje że Barca nie kupiła też jego. Cóż to by była za obrona! Dwie skały! http://prntscr.com/gclvar
0
Ten fimik oglądałem z 20 razy D
0
Chyba kontakt z LFC :)
0
Jak to wotum przyniesie korzyści i wyrzucą Bartomu to kiedy nowy Prezes może zacząc swoją prace?
0
Ja gdzieś widziałem statytyki że był na 1 miejscu.
0
Też mi się pomyliło :P Dopiero Twój komentarz mi to uzmysłowił.
2
Zgadza się piękne zdjęcie. Gdzie zostało zrobione?
0
9 meczów na kuponie i tylko Sevilla nie weszła :|
0
Zapomnieiście o Kurtua
1
Ale i tak czekam na mecz Sevilli. Wygra jestem 220zł do przodu :)
0
Szacun dla Atletico!
0
Jeszcze do nas nie przyszedł a już piszesz, że się nie sprawdzi hehe
1
Dzięki za poprawę. Ogólnie uważam się za osobe która takich bykó w nie robi więc może to już zmęczenie. Pozdro
0
Ale dziwne, że Seriego puszczają za 30 a nie 40 baniek. Przeciez Barca ma tyle kasy z Neymara że by na pewno dorzuciłą te 10 baniek. Troche to podejżane.
1
9 ale pare podpurek więc kursy niskie.
0
I ile już tych podań Seri nabił :P?