0

?

1

Nie całe 4 godziny do meczu :) Już się nie moge doczekac.

0

Jaki jest wasz rekord w FMa w ilości rozegranych sezonów w FMa?

0

Gabriel Jesus albo Martial

0

Gdzie oglądnąć dzisiejszą walkę w necie?

3

Jakby nasz zarząd był kompetentny dzisiaj moglibyśmy z Alaves oglądać taką pierwszą 11!

http://www.footballuser.com/1620286/FC_Barcelona

3

0 szans powodzenia na takie coś.

0

Kurde strasznie dużo ;/

0

A ile Dembele będzie zarabiał?

0

Neymar jest o dużo lepszy od Dembele i to zarówno teraz jak i miał 20 lat.

0

Jesus albo Martial

2

Z fałsza :P

0

Jedyne w czym jest lepszy to w szybkości.

3

Czemu tak uważasz?

0

Ależ żałuje że Barca nie kupiła też jego. Cóż to by była za obrona! Dwie skały! http://prntscr.com/gclvar

0

Ten fimik oglądałem z 20 razy D

0

Chyba kontakt z LFC :)

0

Jak to wotum przyniesie korzyści i wyrzucą Bartomu to kiedy nowy Prezes może zacząc swoją prace?

0

Ja gdzieś widziałem statytyki że był na 1 miejscu.

0

Też mi się pomyliło :P Dopiero Twój komentarz mi to uzmysłowił.

2

Zgadza się piękne zdjęcie. Gdzie zostało zrobione?

0

9 meczów na kuponie i tylko Sevilla nie weszła :|

0

Zapomnieiście o Kurtua

1

Ale i tak czekam na mecz Sevilli. Wygra jestem 220zł do przodu :)

0

Szacun dla Atletico!

0

Jeszcze do nas nie przyszedł a już piszesz, że się nie sprawdzi hehe

1

Dzięki za poprawę. Ogólnie uważam się za osobe która takich bykó w nie robi więc może to już zmęczenie. Pozdro

0

Ale dziwne, że Seriego puszczają za 30 a nie 40 baniek. Przeciez Barca ma tyle kasy z Neymara że by na pewno dorzuciłą te 10 baniek. Troche to podejżane.

1

9 ale pare podpurek więc kursy niskie.

0

I ile już tych podań Seri nabił :P?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?