3

Świetne utwory ale bardzo popularne :)

Ale ta La Rambla jest świetna. Przed chwilą napisałem o soundtracji i już tyle odpowiedzi. Dzięki Wam wielkie. Wszystko przesłucham. A jeśli chodzi o mój gust to najbardziej podoba mi się soundtrack z Bravehearta i z Listy Schindlera.

0

Najlepsze Soundtracki z filmów? Czekam na propozycje.

1

Tak zgadzam się ale jednak Niemcy 10 meczów 10 wygranych. Jako jedyni nei stracili pkt w tych eliminacjach.

0

Bilans Niemców i ilość punktów szokuje

0

Szkoda, że Semedo przegrywa rywalizacje z Cedricem.

0

Co sądzicie o tym wierszu?



Słucham 10 raz. Świetne

0

Hehe przypomniała mi się dyskusja na La Rambli i oburzenie, że ludzie głosują na mecz Realu z Apoelem :)

9

Zawsze brakowało Busquetsa :D

0

Jak nazywa się takie coś? Bo chce coś w tym stylu znaleźć na allegro?
http://www.a-demain.net/product/alphee.html

Wózek? Krzesełko? ??

0

Obstawiłem że Kazachowie nie przegrają ;/

0

Jorquera. Ten to był dopiero słaby :D

0

Gra ktoś z Was w FM 17 Barca? Jakie macie skłądy? Kogo kupiliście? Macie jakieś świetne talenty?

0

Myślicie że Szkocja da rade nie przegrać na wyjeździe ze Słowenią?

6

1

Jedno wielkie TAK!

1

A pamiętacie Gabriego? Ten to dopiero szybko wyłysiał :D

0

Jak u Palenci wygląda gra kombinacyjna technika i gra w ofensywie?

3

A to Ci zaskoczenie :)

0

No i bardzo dobrze :)

0

0

Ja w ogóle nie jestem ciekaw jego dyspozycji. Zawsze prezentuje się tak samo czyli marnie.

0

Mam nadzieję, że nie odwołają dzisiejszego meczu Barcy ;/

0

Tak. Zawsze możesz rozegrać w demo pół roku.

0

Wiadomo kiedy ma wyjść demo FM18?

0

Ktoś może wie co to jest a livechat? http://prntscr.com/gr3o13

1

A ja jestem zadowolony po meczu. Valverde zna siłę zespołu. Nie mamy mocy sprzodu i słabszy środek pola więc gramy bardziej defensywnie. Dembele wróci za rok kupimy kogoś kreatywnego i gra będzie na pewno wyglądała dużo lepiej.

0

buffstream też już padł

0

?

0

Proszę o link do meczu Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?