matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Świetne utwory ale bardzo popularne :)
Ale ta La Rambla jest świetna. Przed chwilą napisałem o soundtracji i już tyle odpowiedzi. Dzięki Wam wielkie. Wszystko przesłucham. A jeśli chodzi o mój gust to najbardziej podoba mi się soundtrack z Bravehearta i z Listy Schindlera.
0
Najlepsze Soundtracki z filmów? Czekam na propozycje.
1
Tak zgadzam się ale jednak Niemcy 10 meczów 10 wygranych. Jako jedyni nei stracili pkt w tych eliminacjach.
0
Bilans Niemców i ilość punktów szokuje
0
Szkoda, że Semedo przegrywa rywalizacje z Cedricem.
0
Co sądzicie o tym wierszu?
Słucham 10 raz. Świetne
0
Hehe przypomniała mi się dyskusja na La Rambli i oburzenie, że ludzie głosują na mecz Realu z Apoelem :)
9
Zawsze brakowało Busquetsa :D
0
Jak nazywa się takie coś? Bo chce coś w tym stylu znaleźć na allegro?
http://www.a-demain.net/product/alphee.html
Wózek? Krzesełko? ??
0
Obstawiłem że Kazachowie nie przegrają ;/
0
Jorquera. Ten to był dopiero słaby :D
0
Gra ktoś z Was w FM 17 Barca? Jakie macie skłądy? Kogo kupiliście? Macie jakieś świetne talenty?
1
Gorąco polecam. Świetna książka
http://livro.pl/czlowiek-w-poszukiwaniu-sensu-frankl-viktor-e-sku1043646598.html?gclid=CjwKCAjwmefOBRBJEiwAf7DstP7u5ndJ_4at-0RBRwWeigYbkCobjuR4wrUE4I6OSmXCKQixgvrTWxoCvJ4QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
0
Myślicie że Szkocja da rade nie przegrać na wyjeździe ze Słowenią?
6
Coś w tym stylo :P https://x.com/FCB_Media22/status/916758212275331072
1
Jedno wielkie TAK!
1
A pamiętacie Gabriego? Ten to dopiero szybko wyłysiał :D
0
Jak u Palenci wygląda gra kombinacyjna technika i gra w ofensywie?
3
A to Ci zaskoczenie :)
0
No i bardzo dobrze :)
0
https://www.elevensports.pl/
0
Ja w ogóle nie jestem ciekaw jego dyspozycji. Zawsze prezentuje się tak samo czyli marnie.
0
Mam nadzieję, że nie odwołają dzisiejszego meczu Barcy ;/
0
Tak. Zawsze możesz rozegrać w demo pół roku.
0
Wiadomo kiedy ma wyjść demo FM18?
0
Ktoś może wie co to jest a livechat? http://prntscr.com/gr3o13
1
A ja jestem zadowolony po meczu. Valverde zna siłę zespołu. Nie mamy mocy sprzodu i słabszy środek pola więc gramy bardziej defensywnie. Dembele wróci za rok kupimy kogoś kreatywnego i gra będzie na pewno wyglądała dużo lepiej.
0
buffstream też już padł
0
?
0
Proszę o link do meczu Barcy