matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
100% racji w Twojej wypowiedzi
0
Za wolny na stopera.
1
Szkoda, że Barca nie chce Alexisa Sancheza. Przydałby się na lewą flanke :)
0
Tylko za niego chcą 150 mln to troche dużo.
1
np w pamietnym sezonie kiedy LM wygrał Manchester United po dwóch golach w doliczonym czasie z Bayernem. W grupie Barce wyprzedziły właśnie Bayern i Manchester.
0
Ale co by nie było 113 goli załadował w LM to budzi wielki respekt i szacunek. No a jeśli chodzi o jego zachowanie lepiej to przemilczeć :)
7
No też mnie to denerwuje. Buffon to Buffon tamto.
0
Alli nie umie asystować
0
ale dużo nie ryzykujemy tylko 20 baniek. Też nie do niego przekonany ale może by się ogarnał i zaczął biegac :)
1
I do tego mozemy mieć zabójcze kontry :)
0
FM17?
0
? Chyba chodzi mu o to http://www.filmweb.pl/serial/Dragon+Ball+Super-2015-744108
2
Też oglądałem. Bardzo dobry również polecam.
3
Dawać Lyon strzelcie coś!
1
Mi został Lyon i Inter ;/
0
Całkiem możliwe ale zobaczymy :P
0
Dałem za 2 dychy na Schalke, Valencie, Inter, Lyon. Szanse są :)
0
Idealny by był jako następca Suareza. Fajny ma atak Francja. Mbappe Martial Dembele.
2
Wasze ulubione cytaty?
8
Wolałbym jakiegoś murzyna do pary z Umititim :D
0
Małe są szanse na Coutinho.
1
Tu masz obszerne skróty
http://www.fullmatchesandshows.com/2017/11/18/leganes-vs-barcelona-highlights/#2
0
Gdzie w Samsungu A5 mogę zmienić ustawienia APN?
2
Semedo to co najwyżej na razie może być nastepcą Montoy a nie Alvesa.
1
Gomorra wczoraj wyszedł nowy odcinek a nie można w sieci znaleźć. Ktoś coś wie?
1
W końcu nie notował głupich strat. Ładnie podawał nie podejmował bezmyślnych decyzji jak to miało w ostatnim czasie miejsce.
0
Najdroższy środkowy obrońca na transfermarkt to chyba było 45 mln euro więc troszkę poleciałeś z tą wyceną. Tak samo chyba z bramkarzem. W formie Neuer byłwart 45 baniek.
2
Nie mogę się doczekać nowych wycen na transfermarkt. Ciekawe jaką cene będzie miał Stegen i Umtiti. Obstawiam po 40 mln euro :)
0
Witam. Czy gdzieś można w sieci oglądnać ten film?
http://www.filmweb.pl/film/Gwiazdy-2017-695454
6
Bardzo bym go chciał. Stworzony do gry u nas.