8

0

Wie ktoś kiedy będą napisy do Peaky Blinder s04e03 i Gomorra s03e02?

1

Najdziwniejsza jest sytuacja Sampera. Jak dostawał szanse w pierwszej drużynie to je wyorzystywał a wszędzie na wypożyczeniach grzeje ławe.

4

Bo słabo gra.

0

Tylko wynik im dzisiaj coś nie pasuje :P

0

Ozil ładnie punktuje dzisiaj. 2 asysty i gol.

0

Witam prosiłbym o link do meczu.

0

Też mi tylko to wtopiło...

2

Jaki błąd Stegena? Bez przesady.

0

Przecież Paulinho to samo wybrał.

0

Sytuacja jest jasna według mnie.
Do odejścia. Deloufeufufu, Turan, Gomes, D. Suarez lub Rafinha.

0

Villareeal tego nie przegra.

4

Szkoda że tydzień temu u siebie 0-0 Lyon i kupon mi zepsuli ;/

4

Masz zdjęcie?

0

Co sądzicie o odzieży z firmy Under Armour? Dobra jakość? Porównywalna z np Nike czy Adidas?

1

Co sądzicie o jakości odzieży z firmy Under Armour? Podobna jakość jak np Nike czy Adidas?

0

I co gracie w nowego FMa? Jak Wam idzie? Jakie wrażenia?

0

A Sanchez się za takiego uważa?

0

100% racji w Twojej wypowiedzi

0

Za wolny na stopera.

1

Szkoda, że Barca nie chce Alexisa Sancheza. Przydałby się na lewą flanke :)

0

Tylko za niego chcą 150 mln to troche dużo.

1

np w pamietnym sezonie kiedy LM wygrał Manchester United po dwóch golach w doliczonym czasie z Bayernem. W grupie Barce wyprzedziły właśnie Bayern i Manchester.

0

Ale co by nie było 113 goli załadował w LM to budzi wielki respekt i szacunek. No a jeśli chodzi o jego zachowanie lepiej to przemilczeć :)

7

No też mnie to denerwuje. Buffon to Buffon tamto.

0

Alli nie umie asystować

0

ale dużo nie ryzykujemy tylko 20 baniek. Też nie do niego przekonany ale może by się ogarnał i zaczął biegac :)

1

I do tego mozemy mieć zabójcze kontry :)

0

FM17?

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?