matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i jakie sukcesy?
0
I gracie coś w FMa nowego? Jak Barcą to jak Wam idzie? Kogos kupiliście?
Tak po za tym szkoda że Barca nie kupiła Pulisicia zamiast Dembele.
0
Messi prawie 3 lata młodszy nadrobi :P
1
A w poprzednim sezonie LM strzelił więcej goli niż Barca. W tym roku idzie łeb w łeb z Barcą.
1
Ale po co ma dryblować jak bez tego strzela gole? Nie rozpatruj go w kontekście skrzydłowego tylko snajpera.
3
Podobna sytuacja jak z Samperem. Jak w Barcy dostawał szane to grał dobrze a jak poszedł na wypożyczenie to grzał ławe.
3
Śmiech na sali z tymi katakońskimi okładkami.
0
Dokładnie. Jak Kante 8 to Busi jak był w topowej formie to powinien takiego Balona zgarnąć.
2
On strzeliłprawie tyle goli co Benzema hehe. Może tym
0
Może dzisiaj Foden z City strzeli to zostanie rekordzistą.
0
Mi najbardziej w jego grze imponuje gra głową. Przy nie wielkim wzroście świetnie gra w powietrzu i nawet nie chodzi mi tutaj o wczorajszą bramkę.
0
Pozdro http://prntscr.com/hjyjd3
1
A co będzie?
2
0
Mogło tak być
132
Wraca bramkarz Benevento do domu i mówi do żony:
- Kochanie, zremisowaliśmy 2-2 z Milanem!
- Aha, i może jeszcze powiesz mi, że bramkę strzeliłeś?
3
Dawno nikt tak krótko i trafnie nie podsumował naszej pomocy.
0
Jest!!!! http://prntscr.com/hih22z
0
De Gea jest lepszy.
0
Panowie szukam skarpet siatkarskich dla mojej mamy na imieniny. Jaka jest najlepsza firma? Myślałem że Asics ale strasznie ciężko znaleźć jakieś tej firmy w sieci nie wiem dlaczego. Pomożecie? Chodzi mi o długie skarpety nie takie zwykłe.
0
Ramos zagra z Sevillą?
0
I tak wiemy że i tak będzie grał Pique.
0
Też bym tak chciał ale Valverde woli Roberto.
0
tak
0
Panowie takie Once de Gala na rok 2018?
http://www.footballuser.com/1645044/FC_Barcelona
3
Oby już nie długo.....
http://www.footballuser.com/1645025/FC_Barcelona
3
Oby oby
1
I jakie wrażenie zobaczyć jak gra Messi z takiego bliska?
0
Tak sobie myśle, że jest mała szansa na nie przegranie meczu w La Liga w tym sezonie. Warunkiem jest nie przegranie Gran Derbi w Wigilie. Barca by miała wtedy 3 najcięższe wyjazdy za sobą ( Valencia, Real, Atletico)
0
Waszym zdaniem najwybitniejsza rola w historii kina to?
Moje ulubione kreacje to
Nicolson w Lot nad kukułcznym gniazdem i De Niro w Łowca Jeleni