matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te wyceny się zmieniają co pare miesięcy. Zapewniam Cię, że Albie wartość podskoczy pewnie w okolicy stycznia.
0
A Benzema wygrał dwa razy pod rząd LM hehe
1
Niby tak ale środkowy pomocnik biega około 10 km na mecz a Messi niecałe 7 km i to jeszcze raczej chodzi niż biega.
1
"Po niezbyt udanym letnim okienku transferowym, w którym nie udało się Barcelonie znaleźć następcy Neymara,"
O co chodzi? Przecież Dembele za niego kupili.
2
Tak jest to prawda jeśli chodzi o mecze La Liga.
1
Moja wymarzona kadra Barcy na następny sezon :)
http://www.footballuser.com/1649310/FC_Barcelona + Alena
2
I Delo ale on to akurat taki przypadek że już nic z niego nie będzie chodź przed sezonem wierzyłem w niego.
51
Fajny jeszcze komentarz ze strony Realu odnośnie Kovacicia i Messiego
"Nie winiłbym Kovę za ten mecz, bo moim zdaniem Messiego nie da się zatrzymać indywidualnie bo on i tak to obróci w korzyśc dla zespołu, on jest za inteligentnym piłarzem ( to go różni od CR). Zobaczcie co zrobił przy 1 golu gdzie specjalne dał kilka kroków w bok by ściągnąć Kovę i by Raktitic miał całą przestrzeń otwartą.
Przy drugim golu dwa razy wystawiał Suárezowi piłkę na setkę.
Przy trzecim asysta bez buta.
Gol, asysta, kluczowe zachowanie przy 1 bramce i 9 kluczowych podań, ocena 6/6 i bezprzecznie piłkarz meczu. Jeśli cała taktyka Zidane`a miała na celu neutralizację Messiego to jak to świadczy o Zizu...."
0
Nieźle. Wyceniany jest na 27 baniek. 33 krotny reprezentant Holandi. Fajnie jakby do nas przeszedł po sezonie.
0
A sorry pomyliłem się :P
1
Ciekaw jestem o ile wzrośnie wartość Umititiego i Stegena :)
0
Liverpool are close to agreeing a Ł70m deal with Southampton to sign Virgil van Dijk. (Source: Sunday Express)
2
Wiadomo kiedy będzie uaktualnienie cen na transfermarkt w lidze hiszpańskiej?
4
https://x.com/neurophate_/status/944848951282360320
0
Przecież to zależy też od dyscypliny sportu. Napisaliście, że Kubot zasłużył. Ale co wtedy jak w innych mniej znanych dysciplinach Polacy osiągają lepsze wyniki niż Kubot?
0
De Gea lepszy na lini i lepszy refleks ale gra nad przed polu i gra nogali to Niemiec lepszy. Zobaczcie sobie wczorajszego gola Vardyego. Stegen na pewno by to podanie przechwycił.
0
Piękną ma tą żone.
1
Przebić 100 punktów nie muszą ale sezon bez porażki to było by coś! Są na to szanse bo najcięższe wyjazdy są za nami.
0
Miał sporo strat i nie dokładnych podań ale oczywiście dobry mecz w jego wykonaniu. 7 bym mu dał.
1
Paulinho zawyżona ocena reszta ok :)
0
Nie mógłby wtedy dać czerwonej kartki. Sędzia słusznie postąpił. Nie da się puścić akcji lub skorzystać z przywileju korzyści i dać później czerwoną kartkę.
1
I istnieje jeszcze jakaś transmisja z KSW czy wszystko poblokowali?
0
To nie idzie na żywo i już usuneli
3
Nie jestem w temacie ale widze, że często ten strachu jest uważany za konfidenta? Mógłbyś przybliżyć bardziej sprawe?
1
http://strawpoll.pl/54798
Najlepszy napastnik na świecie obecnie to?
28
Ale słodkie :) Ciesze się, że się tak powodzi Vermie. Gość nigdy nie zawodzi.
1
0
Dzięki tego szukałem!
0
Prosiłbym o link skrótu z dzisiejszego meczu w PL
16
A ma ktoś link do powtórki pierwszego gola jak jest pokazany obraz co widzi w momencie asysty Roberto? Pierwszy raz takie coś widziałem podczas transmisji meczu. To było niesamowite.