0

Te wyceny się zmieniają co pare miesięcy. Zapewniam Cię, że Albie wartość podskoczy pewnie w okolicy stycznia.

0

A Benzema wygrał dwa razy pod rząd LM hehe

1

Niby tak ale środkowy pomocnik biega około 10 km na mecz a Messi niecałe 7 km i to jeszcze raczej chodzi niż biega.

1

"Po niezbyt udanym letnim okienku transferowym, w którym nie udało się Barcelonie znaleźć następcy Neymara,"

O co chodzi? Przecież Dembele za niego kupili.

2

Tak jest to prawda jeśli chodzi o mecze La Liga.

1

Moja wymarzona kadra Barcy na następny sezon :)

http://www.footballuser.com/1649310/FC_Barcelona + Alena

2

I Delo ale on to akurat taki przypadek że już nic z niego nie będzie chodź przed sezonem wierzyłem w niego.

51

Fajny jeszcze komentarz ze strony Realu odnośnie Kovacicia i Messiego

"Nie winiłbym Kovę za ten mecz, bo moim zdaniem Messiego nie da się zatrzymać indywidualnie bo on i tak to obróci w korzyśc dla zespołu, on jest za inteligentnym piłarzem ( to go różni od CR). Zobaczcie co zrobił przy 1 golu gdzie specjalne dał kilka kroków w bok by ściągnąć Kovę i by Raktitic miał całą przestrzeń otwartą.
Przy drugim golu dwa razy wystawiał Suárezowi piłkę na setkę.
Przy trzecim asysta bez buta.
Gol, asysta, kluczowe zachowanie przy 1 bramce i 9 kluczowych podań, ocena 6/6 i bezprzecznie piłkarz meczu. Jeśli cała taktyka Zidane`a miała na celu neutralizację Messiego to jak to świadczy o Zizu...."

0

Nieźle. Wyceniany jest na 27 baniek. 33 krotny reprezentant Holandi. Fajnie jakby do nas przeszedł po sezonie.

0

A sorry pomyliłem się :P

1

Ciekaw jestem o ile wzrośnie wartość Umititiego i Stegena :)

0

Liverpool are close to agreeing a Ł70m deal with Southampton to sign Virgil van Dijk. (Source: Sunday Express)

2

Wiadomo kiedy będzie uaktualnienie cen na transfermarkt w lidze hiszpańskiej?

0

Przecież to zależy też od dyscypliny sportu. Napisaliście, że Kubot zasłużył. Ale co wtedy jak w innych mniej znanych dysciplinach Polacy osiągają lepsze wyniki niż Kubot?

0

De Gea lepszy na lini i lepszy refleks ale gra nad przed polu i gra nogali to Niemiec lepszy. Zobaczcie sobie wczorajszego gola Vardyego. Stegen na pewno by to podanie przechwycił.

0

Piękną ma tą żone.

1

Przebić 100 punktów nie muszą ale sezon bez porażki to było by coś! Są na to szanse bo najcięższe wyjazdy są za nami.

0

Miał sporo strat i nie dokładnych podań ale oczywiście dobry mecz w jego wykonaniu. 7 bym mu dał.

1

Paulinho zawyżona ocena reszta ok :)

0

Nie mógłby wtedy dać czerwonej kartki. Sędzia słusznie postąpił. Nie da się puścić akcji lub skorzystać z przywileju korzyści i dać później czerwoną kartkę.

1

I istnieje jeszcze jakaś transmisja z KSW czy wszystko poblokowali?

0

To nie idzie na żywo i już usuneli

3

Nie jestem w temacie ale widze, że często ten strachu jest uważany za konfidenta? Mógłbyś przybliżyć bardziej sprawe?

1

http://strawpoll.pl/54798
Najlepszy napastnik na świecie obecnie to?

28

Ale słodkie :) Ciesze się, że się tak powodzi Vermie. Gość nigdy nie zawodzi.

1

0

Dzięki tego szukałem!

0

Prosiłbym o link skrótu z dzisiejszego meczu w PL

16

A ma ktoś link do powtórki pierwszego gola jak jest pokazany obraz co widzi w momencie asysty Roberto? Pierwszy raz takie coś widziałem podczas transmisji meczu. To było niesamowite.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?