1

Tak właściwa. Świetny serial.

0

Ciekaw jestem jak on się bedzie prezentował. Kot w worku jak na razie. Jakoś nigdy nie lubiałem aż tak wysokich zawodników.

0

Dzieki wielkie. Ładnie wygląda

0

Umititiemu pewnie dadzą koło gaży Pique w nowym kontrakcie.

0

2Pac to jest Messi rapu.

1

Jest jakieś photo?

18

Tak czytam co piszą kibice Liverpoolu i jednego nie rozumiem.

Piszą, że Coutinho jest nie fair wobec Liverpoolu bo odchodzi w zimowym okienku a jakby odszedł w lecie to by nie mieli do niego pretensji.

hehe przecież chciał odejść w letnim okienku ale go nie puścili :D

0

Ale jak on teraz jest jednym z najwolniejszych zawodników w europie to strach myśleć jak będzie biegałza 4/5 lat :P

1

Napisałem jakby każdy był teoretycznie do wyjęcia.

0

Kogo byście jeszcze chcieli jakby każdy zawodnik był do wyjęcia? W sensie za wielkie pieniądze ale realne?

Ja Verrattiego albo Thiago.

3

Dajcie link jak dzisiaj wygląda.

0

ok

0

0

3

Messi, Coutinho i Rakitic do tego Suarez też umie przywalić.

3

Dobrze, że nie Ty trenujesz Barce.

4

Gomes też Out

1

Może jeszcze Thiago wróci :)

12

Nie porównujmy nikogo do Messiego...

0

Ciekawe czy transfermarkt podwyższy jeszcze wartość Coutinho. Podwyższyli mu wartość nie tak dawno ale jednak wielki transfer powinien jeszcze jego cene wywindować w góre jak to było w przypadku Dijka który jest najdroższym obrońcą.

0

Ja jednak wole Messiego jak gra na prawej flance i schodzi do środka. Osoboście chciałbym tak

Dembele Cou Messi

1

Ciekaw co sobie Neymar myśli jak widzi jaką pakę robi Barca. Czy choć troche żałuje że odszedł.

0

hehe jaka dziura w środku :D

0

Najlepszy filmik o Coutinho na YT?

1

Wiem Panie Valverde za ofensywnie ale proszę chodź raz taki skład na jakiś słabszy zespół w La Liga na Camp Nou!

http://www.footballuser.com/1652327/FC_Barcelona

1

wiem ale na chwile będzie rekord 992 :) wiadomo że pewnie oktoś odejdzie to wartość kadry się obniży.

0

105 mln euro +40 mln zmiennych

0

Braknie 8 mln euro do miliarda euro!

http://prntscr.com/hwx7ql

0

0

Też mi się tak wydaje ale jednak licze na to, że w końcu jakiś trener przepracuje chociaż 10 lat chodź wydaje się to jak na razie scenariusz scfiction.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?