matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak właściwa. Świetny serial.
0
Ciekaw jestem jak on się bedzie prezentował. Kot w worku jak na razie. Jakoś nigdy nie lubiałem aż tak wysokich zawodników.
0
Dzieki wielkie. Ładnie wygląda
0
Umititiemu pewnie dadzą koło gaży Pique w nowym kontrakcie.
0
2Pac to jest Messi rapu.
1
Jest jakieś photo?
18
Tak czytam co piszą kibice Liverpoolu i jednego nie rozumiem.
Piszą, że Coutinho jest nie fair wobec Liverpoolu bo odchodzi w zimowym okienku a jakby odszedł w lecie to by nie mieli do niego pretensji.
hehe przecież chciał odejść w letnim okienku ale go nie puścili :D
0
Ale jak on teraz jest jednym z najwolniejszych zawodników w europie to strach myśleć jak będzie biegałza 4/5 lat :P
1
Napisałem jakby każdy był teoretycznie do wyjęcia.
0
Kogo byście jeszcze chcieli jakby każdy zawodnik był do wyjęcia? W sensie za wielkie pieniądze ale realne?
Ja Verrattiego albo Thiago.
2
https://sortitoutsi.net/football-manager-data-update
3
Dajcie link jak dzisiaj wygląda.
0
ok
0
http://prntscr.com/hwzc8m
0
3
Messi, Coutinho i Rakitic do tego Suarez też umie przywalić.
3
Dobrze, że nie Ty trenujesz Barce.
4
Gomes też Out
1
Może jeszcze Thiago wróci :)
12
Nie porównujmy nikogo do Messiego...
0
Ciekawe czy transfermarkt podwyższy jeszcze wartość Coutinho. Podwyższyli mu wartość nie tak dawno ale jednak wielki transfer powinien jeszcze jego cene wywindować w góre jak to było w przypadku Dijka który jest najdroższym obrońcą.
0
Ja jednak wole Messiego jak gra na prawej flance i schodzi do środka. Osoboście chciałbym tak
Dembele Cou Messi
1
Ciekaw co sobie Neymar myśli jak widzi jaką pakę robi Barca. Czy choć troche żałuje że odszedł.
0
hehe jaka dziura w środku :D
0
Najlepszy filmik o Coutinho na YT?
1
Wiem Panie Valverde za ofensywnie ale proszę chodź raz taki skład na jakiś słabszy zespół w La Liga na Camp Nou!
http://www.footballuser.com/1652327/FC_Barcelona
1
wiem ale na chwile będzie rekord 992 :) wiadomo że pewnie oktoś odejdzie to wartość kadry się obniży.
0
105 mln euro +40 mln zmiennych
0
Braknie 8 mln euro do miliarda euro!
http://prntscr.com/hwx7ql
0
Może kupią drugiego Paulinho :D
https://www.transfermarkt.pl/paulinho/profil/spieler/428791
0
Też mi się tak wydaje ale jednak licze na to, że w końcu jakiś trener przepracuje chociaż 10 lat chodź wydaje się to jak na razie scenariusz scfiction.