6

Jest

0

Kto waszym zdaniem oprócz Umtitiego jest najlepszym środkowym obrońcą świata?

1

80-20 dla Barcy

0

Dobrze, że z niego zrezygnowali. Lepiej zaryzykować z Arthurem. Od czarnej roboty mamy sporo zawodników.

1

Football Manager też Ronaldo wycenia bardzo nisko. To logiczne, że chodzi o wiek.

0

Dasz link do całego rankingu?

0

A gdzie jest link do rankingu z tej strony?

7

http://prntscr.com/iq0lxw

Czyż to nie piękne?

0

Tyle było naśmiewania się z Cristiano a traci ledwie 2 gole do Suareza i 6 do Messiego.

0

Ja w sumie nadal liczę, że w końcu Verratti do nas trafi. Nie wiem czy w przyszłym okienku ale mam nadzieje że w przyszłości to nastapi.

0

12 zawodnik. Do rotacji.

1

Czyli co, tak gramy w przyszłym sezonie?

http://www.footballuser.com/1668554/FC_Barcelona

1

Jestem na tak. Mam złe przeczucia odnośnie Dembele.

0

Myślicie,że będzie tutaj skrót meczu?

http://www.fullmatchesandshows.com/

5

No jak będą biegać tak jak z City to może być piekielnie ciężko.

https://streamable.com/hxtvl

1

Nie wiem o czy Ty piszesz. Ney w tym roku już 50 goli wypracował w PSG. Po Messim drugi piłkarz globu.

43

Hehe ten to zawsze w formie :D

https://pbs.twimg.com/media/DXdI97TX4AIAwPd.jpg

0

Czemu za późno?

0

A masz link z potwierdzoną tą informacją?

1

"Właściciel Fiorentiny, Andrea Della Valle w rozmowie z włoskimi mediami potwierdził, że kontrakt Davide Astoriego zostanie przedłużony na wiele lat, a cała pensja będzie przechodzić na konto najbliższych zmarłego piłkarza."

To prawda czy jednak to była plotka?

0

Nie wierze Messi wszystko widzi :D

12

27 meczów bez porażki w la liga. Jest szansa na historyczny sezon bez porażki. Bravo Valverde. Brawo Barca.

0

Witam,
Potrzebuje program do nagrywania pulpitu. Prosty i skuteczny co polecacie?

0

Fekir

0

Był ktoś kiedyś w escape room w Krakowie lub w innym mieście? Jakie wrażenia?

0

Witam,
Mam prosbę, gdzie oglądne 1 sezon serialu Most nad Sundem? Torrenty mi nie działają więc prosze o pomoc.

0

Gdzie w siecie oglądne most nad sundem?

1

Tak bo by Barca miała łatwiej. Mi bardziej zaimponowało Getafe.

0

Ok dzięki sprawdzę ten program.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?