matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Też lost. Pierwszy serial który zacząłem oglądać nie w TV.
0
Haha dobre :D
0
Myślałem, żeby np grać z czasem prawdziwym. Czyli np w prawdziwym świecie minął tydzień to w Fmie też mogę zagrać tydzień :)
2
Głupie pytanie :D
Chciałbym co jakiś czas pograć w FMa. Czy znacie jakieś sposoby żeby pograć trochę ale nie tracić na to dużo czasu :D?
0
Mbappe, Savic, Verratti, Brujne
0
Powiedzmy że mieszkasz w innym kraju. I jakby Cię było stać na Lambo czy Ferrari to pewnie mógłbyś mieć inne auto do komfortowej jazdy na codzień.
0
Macie bardzo dużo kasy i macie do wyboru Ferrari czy Lamborghini? Co wybieracie i dlaczego?
1
Początek genialny później mocno średni. Za dużo śmiesznych akcji jak np ta laska co jechała na motorze a kilkadziesiąt policjantów strzelało do niej i nikt nie trafił. Policja w tym serialu strasznie ułomna.
0
I gra ktoś w Far Cry 5? Jakie wrażenia?
0
Dzięki. Oglądam Everest :P
0
Jakiś dobry film jest dzisiaj w tv? Canal plus lub w zwykłej tv? Co polecacie?
0
Zaraz walczą
0
O której Joshua będzie walczył? Jest jakaś przewidywana godzina?
0
Wasz ulubiony kawał? Wpiszcie swoje ulubione :D Bedę wdzięczny :P
0
Pasowałby do nas stylem gry :) Ale w lidze 0 asyst i 0 goli w tym sezonie ;/
0
No dobra ale po co schodził tak wcześnie :)
0
Pitbull. Ostatni pies. Jakie opinie, bo zastanawiam się czy jechać do kina.
Dzięki wielkie za opinie.
5
Niech odpoczywa. Nie przegrać w Sevilly i będzie dobrze.
0
I jakie wrażenia? Który lepiej się zaprezentował?
3
Wielka szkoda. Chciałem dzisiaj oglądnąć Argentynę z Messim przeciwko Hiszpanom.
0
A co nie tak było z Ferdinandem?
1
Dokładnie jest tak jak piszesz. Do tego Messi jest zabójczy pod bramką przeciwnika więc aż tak wielkie cofnięcie nie będzie korzystne dla zespołu.
0
Kiedy grają?
0
Dzięki
0
Dzisiaj sklepy otwarte?
0
Zapewniam Cię, że ujrzymy Griezmanna w przyszłym sezonie w koszulce Barcy. Myślisz, że po co przyjechał na kolacje do Barcy z przedstawicielami Barcy? Po co jego żona przyjechała oglądać domy w Barcelonie? Do tego nr 7 czyli ulubiony czeka na niego.
0
Griezmann jest dogadany i przejdzie do Barcy więc nie wiem czy jest tu czas na gdybanie. Też nie jestem przekonany czy jest potrzebny.
2
A gdzie ja napisałem, że Dembele jest zmiennikiem? Chodzi mi o kadrę a nie o pierwszy skład. Pozycje są tylko umowne.
1
Mam nadzieje, że nasza prawdopodobna kadra w przyszłym sezonie to taka. Co myślicie?
http://www.footballuser.com/1671456/FC_Barcelona
out: Samper, Gomes, Vidal, Paco.
Jedyna dla mnie zagadka i sam nie wiem kogo bym wolał to Arnaiz wchodzi do kadry i D. Suarez out.
0
Jakby do Barcy mógł przyjść dowolny piłkarz na świecie nawet z tych nierealnych transferów to kogo byście wybrali?
Ja Rafaela Varane. Po nim Verratti i Thiago.