1

Też lost. Pierwszy serial który zacząłem oglądać nie w TV.

0

Haha dobre :D

0

Myślałem, żeby np grać z czasem prawdziwym. Czyli np w prawdziwym świecie minął tydzień to w Fmie też mogę zagrać tydzień :)

2

Głupie pytanie :D

Chciałbym co jakiś czas pograć w FMa. Czy znacie jakieś sposoby żeby pograć trochę ale nie tracić na to dużo czasu :D?

0

Mbappe, Savic, Verratti, Brujne

0

Powiedzmy że mieszkasz w innym kraju. I jakby Cię było stać na Lambo czy Ferrari to pewnie mógłbyś mieć inne auto do komfortowej jazdy na codzień.

0

Macie bardzo dużo kasy i macie do wyboru Ferrari czy Lamborghini? Co wybieracie i dlaczego?

1

Początek genialny później mocno średni. Za dużo śmiesznych akcji jak np ta laska co jechała na motorze a kilkadziesiąt policjantów strzelało do niej i nikt nie trafił. Policja w tym serialu strasznie ułomna.

0

I gra ktoś w Far Cry 5? Jakie wrażenia?

0

Dzięki. Oglądam Everest :P

0

Jakiś dobry film jest dzisiaj w tv? Canal plus lub w zwykłej tv? Co polecacie?

0

Zaraz walczą

0

O której Joshua będzie walczył? Jest jakaś przewidywana godzina?

0

Wasz ulubiony kawał? Wpiszcie swoje ulubione :D Bedę wdzięczny :P

0

Pasowałby do nas stylem gry :) Ale w lidze 0 asyst i 0 goli w tym sezonie ;/

0

No dobra ale po co schodził tak wcześnie :)

0

Pitbull. Ostatni pies. Jakie opinie, bo zastanawiam się czy jechać do kina.

Dzięki wielkie za opinie.

5

Niech odpoczywa. Nie przegrać w Sevilly i będzie dobrze.

0

I jakie wrażenia? Który lepiej się zaprezentował?

3

Wielka szkoda. Chciałem dzisiaj oglądnąć Argentynę z Messim przeciwko Hiszpanom.

0

A co nie tak było z Ferdinandem?

1

Dokładnie jest tak jak piszesz. Do tego Messi jest zabójczy pod bramką przeciwnika więc aż tak wielkie cofnięcie nie będzie korzystne dla zespołu.

0

Kiedy grają?

0

Dzięki

0

Dzisiaj sklepy otwarte?

0

Zapewniam Cię, że ujrzymy Griezmanna w przyszłym sezonie w koszulce Barcy. Myślisz, że po co przyjechał na kolacje do Barcy z przedstawicielami Barcy? Po co jego żona przyjechała oglądać domy w Barcelonie? Do tego nr 7 czyli ulubiony czeka na niego.

0

Griezmann jest dogadany i przejdzie do Barcy więc nie wiem czy jest tu czas na gdybanie. Też nie jestem przekonany czy jest potrzebny.

2

A gdzie ja napisałem, że Dembele jest zmiennikiem? Chodzi mi o kadrę a nie o pierwszy skład. Pozycje są tylko umowne.

1

Mam nadzieje, że nasza prawdopodobna kadra w przyszłym sezonie to taka. Co myślicie?

http://www.footballuser.com/1671456/FC_Barcelona

out: Samper, Gomes, Vidal, Paco.

Jedyna dla mnie zagadka i sam nie wiem kogo bym wolał to Arnaiz wchodzi do kadry i D. Suarez out.

0

Jakby do Barcy mógł przyjść dowolny piłkarz na świecie nawet z tych nierealnych transferów to kogo byście wybrali?

Ja Rafaela Varane. Po nim Verratti i Thiago.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?