matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
"Blaugrana oczywiście utrzymuje, że chodzi o brak uczestnictwa w danych rozgrywkach, chociaż nie jest żadną tajemnicą, że o oba te trofea nie gra się na podstawie zaproszenia, a dzięki zasługom w Lidze Mistrzów, w której Barcelona już występuje i którą co roku niewątpliwie chce wygrać. Właśnie dlatego Królewscy przyjęli ten argument ze sporym uśmiechem, a nawet śmiechem, gdy dodamy, że swego czasu Katalończycy postawili szpaler Sevilli za zwycięstwo w Lidze Europy, w której Blaugrana wtedy nie grała."
Co by nie było Zidane ma trochę racji.
2
Gomes, Arda, Rafinha out i Denis i Samper zostają.
0
Wolelibyście Thiago czy Griezmanna?
0
No niby tak ale popatrz na taki Juventus. Kosi w lidze wszystkich niemiłosiernie od lat a w LM nic. Trzeba też docenić że Barca w 21 wieku tyle razy wygrała LM.
2
Liga Mistrzów Liga mistrzów ale w ostatnich latach Barca trochę nadgoniła stratę w wygranych w La Liga. Obecnie Barca 25 mistrzostw Real 33. Strata dość wyraźna ale w 21 wieku ładnie Barca ich goni :) Oby Messi pograł jeszcze z 5 lat i Barca trochę nadgoniła.
1
Super stronka
1
Witam,
Mam takie troche głupie pytanie.
Jak to możliwe że powierzchnia Hiszpanii to 504 645 km2 a Polski "tylko" 312 679 jak na mapie wyglądają wielkościowo bardzo podobnie?
Dzięki wielkie za odp!
http://prntscr.com/jcg4vv
0
Witam,
Jaki jest największy pokeroom w Polsce na którą można grać, oprócz Pokerstarsa?
1
Brałbym w z pocałowaniem ręki za to 70 mln. Ale czas mija. Pomyśleć, że Thiago ma już 27 lat.
0
Ok dzięki za wyjaśnienie!
0
Witam,
Grałem jakiś rok temu w Metro Last Night i było świetne. Chce kupić kolejną grę z serii Metro na PC. Tylko teraz pytanie, która jest następna część?
Czym się różni te gry od siebie?
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23938
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23626
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23941
0
Tak myślałem że on najwięcej ale ciekaw jestem jak wygląda taka lista. W sensie który aktor ile dostał.
0
No niestety trochę tak jest więc dzisiaj kibicujemy Niemcom!
1
Byłem wczoraj w kinie na Avengersach. Nie zawiodłem się świetny spektakl!
Jest gdzieś może w sieci informacja który aktor ile dostał pensji za tą rolę?
0
Masz może link do aktualnej klasyfikacji?
0
Kolego o wiele trudniej wygrać LM niż ligę. Te sezony to potwierdzają na przykładzie Barcy i City.
1
Ja tam czekam na Thiago :)
3
A co miał parę goli strzelić? Dla mnie Stegen raczej na 3 miejscu jest. Oblak i De Gea jednak lepsi.
0
A nie za stary :P? Ma już 27 lat.
0
Kurde ale czas leci Thiago ma już 27 lat :|
0
Tak
0
3
Ależ by to było piękne jakby wrócił. Coutinho i Thiago razem na boisku. Coś pięknego!
0
Macie jakiś dobry link do hitu Seria A?
0
Ciekawe czy coś z niego będzie.
0
Haha mistrz!
0
A w Fma dobry?
0
A co się dzieje?
0
Głupia ta Fifa. Alba szybkość 93 a Varane 79 ;/
2
Fajnie jakby tak wpadło za niego 60 baniek :) Zasługuje na grę w pierwszym składzie topowego klubu a Barca by miała sporo kasy.