4

"Blaugrana oczywiście utrzymuje, że chodzi o brak uczestnictwa w danych rozgrywkach, chociaż nie jest żadną tajemnicą, że o oba te trofea nie gra się na podstawie zaproszenia, a dzięki zasługom w Lidze Mistrzów, w której Barcelona już występuje i którą co roku niewątpliwie chce wygrać. Właśnie dlatego Królewscy przyjęli ten argument ze sporym uśmiechem, a nawet śmiechem, gdy dodamy, że swego czasu Katalończycy postawili szpaler Sevilli za zwycięstwo w Lidze Europy, w której Blaugrana wtedy nie grała."

Co by nie było Zidane ma trochę racji.

2

Gomes, Arda, Rafinha out i Denis i Samper zostają.

0

Wolelibyście Thiago czy Griezmanna?

0

No niby tak ale popatrz na taki Juventus. Kosi w lidze wszystkich niemiłosiernie od lat a w LM nic. Trzeba też docenić że Barca w 21 wieku tyle razy wygrała LM.

2

Liga Mistrzów Liga mistrzów ale w ostatnich latach Barca trochę nadgoniła stratę w wygranych w La Liga. Obecnie Barca 25 mistrzostw Real 33. Strata dość wyraźna ale w 21 wieku ładnie Barca ich goni :) Oby Messi pograł jeszcze z 5 lat i Barca trochę nadgoniła.

1

Super stronka

1

Witam,



Mam takie troche głupie pytanie.

Jak to możliwe że powierzchnia Hiszpanii to 504 645 km2 a Polski "tylko" 312 679 jak na mapie wyglądają wielkościowo bardzo podobnie?

Dzięki wielkie za odp!

http://prntscr.com/jcg4vv

0

Witam,

Jaki jest największy pokeroom w Polsce na którą można grać, oprócz Pokerstarsa?

1

Brałbym w z pocałowaniem ręki za to 70 mln. Ale czas mija. Pomyśleć, że Thiago ma już 27 lat.

0

Ok dzięki za wyjaśnienie!

0

Witam,

Grałem jakiś rok temu w Metro Last Night i było świetne. Chce kupić kolejną grę z serii Metro na PC. Tylko teraz pytanie, która jest następna część?

Czym się różni te gry od siebie?

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23938

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23626

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23941

0

Tak myślałem że on najwięcej ale ciekaw jestem jak wygląda taka lista. W sensie który aktor ile dostał.

0

No niestety trochę tak jest więc dzisiaj kibicujemy Niemcom!

1

Byłem wczoraj w kinie na Avengersach. Nie zawiodłem się świetny spektakl!
Jest gdzieś może w sieci informacja który aktor ile dostał pensji za tą rolę?

0

Masz może link do aktualnej klasyfikacji?

0

Kolego o wiele trudniej wygrać LM niż ligę. Te sezony to potwierdzają na przykładzie Barcy i City.

1

Ja tam czekam na Thiago :)

3

A co miał parę goli strzelić? Dla mnie Stegen raczej na 3 miejscu jest. Oblak i De Gea jednak lepsi.

0

A nie za stary :P? Ma już 27 lat.

0

Kurde ale czas leci Thiago ma już 27 lat :|

0

Tak

0

3

Ależ by to było piękne jakby wrócił. Coutinho i Thiago razem na boisku. Coś pięknego!

0

Macie jakiś dobry link do hitu Seria A?

0

Ciekawe czy coś z niego będzie.

0

Haha mistrz!

0

A w Fma dobry?

0

A co się dzieje?

0

Głupia ta Fifa. Alba szybkość 93 a Varane 79 ;/

2

Fajnie jakby tak wpadło za niego 60 baniek :) Zasługuje na grę w pierwszym składzie topowego klubu a Barca by miała sporo kasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?