matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry jest :D
http://prntscr.com/jwaggi
0
A dziwisz się? Gość w wieku 18 lat wymiata w Bundeslidze.
0
I jak Wam się podoba moja kadra na sezon 17/18?
http://prntscr.com/jwa25l
0
"• Celem klubu jest podpisanie kontraktu z pomocnikiem klasy światowej i kupo dwóch młodych pomocników: De Jonga i Arthura. [MD]
"
Oby to była prawda
1
Var + goal line
2
Ostatnio tu prowadziłem dyskusje i zdradziłem, że chce się oświadczyć w samolocie jednak większość osób twierdziła, że lepiej w Hiszpanii. Podzielam Wasze zdanie. Oświadczę się raczej w jakimś pięknym miejscu w Alicante a może nawet w Barcelonie (jeszcze nie wiem czy tam będę)
Pozdro Ci co się udzielali w dyskusji.
0
A może Maxi Lopez?
0
Tak lepiej ale ćwiczy na treningach grę na lewym ataku więc pewnie nie długo się podszkoli w tym aspekcie :)
3
Ja mam nadzieję, że tak będziemy grać w nowym sezonie +Thiago
http://prntscr.com/jv7wwr
0
Jak mu w ogóle w tych Chinach idzie?
0
O dzięki sprawdzę to teraz
0
Takie konto właśnie teraz mam ale denerwuje mnie to co chwile jakiś błąd aktualizacje się nie chcą włączyć itp.
0
Gdzie kupie najtaniej FM 18 na steam?
0
Loty są dość tanie więc co jakiś czas możemy wpadać do Polski.
0
Nie chce tracić czasu na tak zagłębianie się w Fma. Tak to poświęciłem sporo czasu na początku gry (tworzenie sztabu szkoleniowego, transfery, treningi, stałe fragmenty itp itd) i teraz bedą sobie spokojnie dawkował Fma w wolnym czasie :)
0
"To jest cała magia fma, nie jak najszybsze symulowanie meczu"
Kolego w ogóle nie trafiłeś bo wymyśliłem sobie, że gram karierę Barcą równo z czasem rzeczywistym. Czyli jeśli w prawdziwym świecie jest 13 lipca 2018 to w grze nie mogę być dalej niż w realnym świecie :)
Taka blokada moja przed tym żeby nie tracić zbytnio dużo czasu na Fma bo wiadomo że jest to pożeracz czasu.
0
Ide grać u siebie z Sevillą to Ci pokaże na co mnie stać :D Na razie to wygląda tak.
http://prntscr.com/ju8sdl
0
Dzięki wielkie za wszystkie rady. Pooglądam z pewnością i dopracuje swój plan :D
0
O to chyba poczekam jak będzie rocznica 10 lat i wtedy się oświadczę :D
4
Wynik skromny ale Xavi byłby ze mnie dumny :D
http://prntscr.com/ju8k1s
0
Presja itp Jej nie przeszkadza. Nie przejmuje się opinią obcych ludzi itp
0
Dzięki wielkie za rady. Mam jeszcze miesiąc więc przemyśle sobie to jeszcze.
0
Dzięki w końcu jakiś konkretny komentarz. Mam jeszcze miesiąc czasu więc chce wszystko dopracować.
0
Wątpie żeby jej to przeszkadzało. W Hiszpanii mi się wydaje, ze to będzie takie oklepane i zwykłe. Pierwsze wakacje w Hiszpanii ładna restauracja itp
1
Chce Jej powiedzieć to tuż przed przekroczeniem granicy Hiszpanii. Powiedzieć coś w stylu chce żebyś była moją przyszłą żoną zanim wylądujemy w kraju w którym będziemy żyli.
Jestem gotowy na krytykę La Rambli i żarty ale zdecydowałem już, że wylelce z Polski jako kawaler a obym wylądował jako narzeczony :D
8
Już postanowione będzie to w samolocie. Pierwszy raz wspólnie lecimy do Hiszpanii gdzie prawdopodobnie za pół roku przeprowadzimy się na stałe. Mam plan, że stewardessa przez głośniki powie czy jest w samolocie "Imie nazwisko" i proszę o podniesienie ręki i powie coś w stylu pewien chłopak ma Ci coś do powiedzenia i wtedy ja klękam itp Tam będzie zaskoczona a w Hiszpanii pewnie by coś wyczuła na plaży czy w restauracji.
Panowie. Ale wyobrażacie sobie że wszyscy ludzie się na nas patrzą i ja klękam. Emocje będą dobre :)
0
Witam,
Za miesiąc lecę do Hiszpanii i mam zamiar się oświadczyć w samolocie mojej dziewczynie. Pytanie techniczne. Czy jest jakaś szansa, że bramki na lotnisko zapiszczą przez pierścionek który będę miał schowany?
1
Dziwne, że nie zamieścili gola Bale z finału.
0
Messi z Cristiano cisną od 10 lat i jakiś dłuższych przerw nie mieli prawie nigdy.
3
Upamecano będzie dzikiem i w Fmie i naprawdę.