0

0

A dziwisz się? Gość w wieku 18 lat wymiata w Bundeslidze.

0

I jak Wam się podoba moja kadra na sezon 17/18?

http://prntscr.com/jwa25l

0

"• Celem klubu jest podpisanie kontraktu z pomocnikiem klasy światowej i kupo dwóch młodych pomocników: De Jonga i Arthura. [MD]
"

Oby to była prawda

1

Var + goal line

2

Ostatnio tu prowadziłem dyskusje i zdradziłem, że chce się oświadczyć w samolocie jednak większość osób twierdziła, że lepiej w Hiszpanii. Podzielam Wasze zdanie. Oświadczę się raczej w jakimś pięknym miejscu w Alicante a może nawet w Barcelonie (jeszcze nie wiem czy tam będę)

Pozdro Ci co się udzielali w dyskusji.

0

A może Maxi Lopez?

0

Tak lepiej ale ćwiczy na treningach grę na lewym ataku więc pewnie nie długo się podszkoli w tym aspekcie :)

3

Ja mam nadzieję, że tak będziemy grać w nowym sezonie +Thiago

http://prntscr.com/jv7wwr

0

Jak mu w ogóle w tych Chinach idzie?

0

O dzięki sprawdzę to teraz

0

Takie konto właśnie teraz mam ale denerwuje mnie to co chwile jakiś błąd aktualizacje się nie chcą włączyć itp.

0

Gdzie kupie najtaniej FM 18 na steam?

0

Loty są dość tanie więc co jakiś czas możemy wpadać do Polski.

0

Nie chce tracić czasu na tak zagłębianie się w Fma. Tak to poświęciłem sporo czasu na początku gry (tworzenie sztabu szkoleniowego, transfery, treningi, stałe fragmenty itp itd) i teraz bedą sobie spokojnie dawkował Fma w wolnym czasie :)

0

"To jest cała magia fma, nie jak najszybsze symulowanie meczu"

Kolego w ogóle nie trafiłeś bo wymyśliłem sobie, że gram karierę Barcą równo z czasem rzeczywistym. Czyli jeśli w prawdziwym świecie jest 13 lipca 2018 to w grze nie mogę być dalej niż w realnym świecie :)
Taka blokada moja przed tym żeby nie tracić zbytnio dużo czasu na Fma bo wiadomo że jest to pożeracz czasu.

0

Ide grać u siebie z Sevillą to Ci pokaże na co mnie stać :D Na razie to wygląda tak.

http://prntscr.com/ju8sdl

0

Dzięki wielkie za wszystkie rady. Pooglądam z pewnością i dopracuje swój plan :D

0

O to chyba poczekam jak będzie rocznica 10 lat i wtedy się oświadczę :D

4

Wynik skromny ale Xavi byłby ze mnie dumny :D

http://prntscr.com/ju8k1s

0

Presja itp Jej nie przeszkadza. Nie przejmuje się opinią obcych ludzi itp

0

Dzięki wielkie za rady. Mam jeszcze miesiąc więc przemyśle sobie to jeszcze.

0

Dzięki w końcu jakiś konkretny komentarz. Mam jeszcze miesiąc czasu więc chce wszystko dopracować.

0

Wątpie żeby jej to przeszkadzało. W Hiszpanii mi się wydaje, ze to będzie takie oklepane i zwykłe. Pierwsze wakacje w Hiszpanii ładna restauracja itp

1

Chce Jej powiedzieć to tuż przed przekroczeniem granicy Hiszpanii. Powiedzieć coś w stylu chce żebyś była moją przyszłą żoną zanim wylądujemy w kraju w którym będziemy żyli.

Jestem gotowy na krytykę La Rambli i żarty ale zdecydowałem już, że wylelce z Polski jako kawaler a obym wylądował jako narzeczony :D

8

Już postanowione będzie to w samolocie. Pierwszy raz wspólnie lecimy do Hiszpanii gdzie prawdopodobnie za pół roku przeprowadzimy się na stałe. Mam plan, że stewardessa przez głośniki powie czy jest w samolocie "Imie nazwisko" i proszę o podniesienie ręki i powie coś w stylu pewien chłopak ma Ci coś do powiedzenia i wtedy ja klękam itp Tam będzie zaskoczona a w Hiszpanii pewnie by coś wyczuła na plaży czy w restauracji.

Panowie. Ale wyobrażacie sobie że wszyscy ludzie się na nas patrzą i ja klękam. Emocje będą dobre :)

0

Witam,

Za miesiąc lecę do Hiszpanii i mam zamiar się oświadczyć w samolocie mojej dziewczynie. Pytanie techniczne. Czy jest jakaś szansa, że bramki na lotnisko zapiszczą przez pierścionek który będę miał schowany?

1

Dziwne, że nie zamieścili gola Bale z finału.

0

Messi z Cristiano cisną od 10 lat i jakiś dłuższych przerw nie mieli prawie nigdy.

3

Upamecano będzie dzikiem i w Fmie i naprawdę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?