2

Paulinho! Jesteś chłopakiem, który pokazuje, że marzenia się spełniają i nigdy nie należy się poddawać! Zawsze Ci będę kibicować i powodzenia dalszej karierze!/

1

Chcieć to sobie mogą :)

0

Ciężko Ci doradzić bo ja jestem Xavistą i jestem zwollennikiem posiadania piłki, dużego pressingu i powolnego tempa gry. W Totkach to pewnie był grał bezpośrednimi podaniami i szybkim tempem gry itp.

http://prntscr.com/k3lcra


Luisito! http://prntscr.com/k3le2a

8

0

No Gelson na prawdę też jest wariat.

0

Gram z uaktualnieniem najnowszym z facepackami 10G. Chyba że pytasz o jakieś inne mody.

1

No to podsumowanie w FM. Skończyłem rok 2017 i idzie bardzo dobrze.

Tabela http://prntscr.com/k3l3a2
Najlepsi zawodnicy http://prntscr.com/k3l3ic
Złota Piłka Suarez, Najlepszy młody piłkarz Dembele, bramkarz Stegen.

A taki składzik teraz wystaiam na pucharowy mecz z Toledo. http://prntscr.com/k3l3rh

Pozdro FManiacy!

0

Dokładnie. Nie ma sobie równych. Pozdro

1

A od The Wire 6 razy słabszy :)

4

Twierdze tak samo. Fajny serial super początek i pomysł na serial ale później równia pochyła w dół. Mnie najbardziej rozśmieszyło jak ta laska jechała na motorze strzelało w nią z kilkudziesięciu policjantów i snajperów i nikt w nią nie trafił :)

Z 7 to max.

9

Skąd wiecie że odchodzi? Na razie to tylko spekulacje.

0

Jedziemi z nimi :) Dembele caly czas trenuje swoją pozycję a już teraz jest nominowany do złotej piłki i gra najlepiej z całego zespołu :D



Ale Denis Joker https://prnt.sc/k326va

Jordi do Leo i już 3-0 :)

11

http://prntscr.com/k322r5



Ruszyli! Trzymajcie kciuki!


edit! Golaso! http://prntscr.com/k324x0

0

Oficjalka była?

0

Właśnie strzelili mi 2 :P

1

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Podobno Cristiano w Juventusie! Media potwierdzają!

1

Przecież jest :D

6

Mecz na szczycie do przerwy! Ależ dominacja :)

http://prntscr.com/k23caz

1

9 meczów bez straty gola :)

http://prntscr.com/k1rgv6

1

Problem był taki że Mbappe chciał kosmiczny kontrakt, którego Barca nie mogła dać. Jakby dostał najwyższą pensję zaraz po Messim to nie za dobrze by to wpłynęło na szatnie.

0

Tutaj lepsze źródło :)

http://prntscr.com/k1kvwp

0

Fake,
Rudiger musiał mieć dobry wiatr w plecy.

8

Oby Simeone był trenerem kadry na mundialu za 4 lata.

0

To się nazywa dominacja :)



http://i.prntscr.com/VYlqpD2UTA6PlDML2uKFzg.png

Wziąłem asystenta przed sezonem i miał wiele atrybutów 20 i 19 a teraz po pół sezonu staty ma 15 i 16. Miał ktoś tak kiedyś?

1

To wina Rusków też że się tak zamurowali. Jak inaczej Hiszpania miała grać?

7

On jest akurat w tym aspekcie żałosny. Szli by 4 na 1 obrońce i tak by wolał wycofać piłkę.

0

Nie prowokuje tylko chciałbym spytać o jakiś najlepszy filmik przedstawiający grę Cristiano Ronaldo. Nigdy nie oglądałem takiego zmontowanego filmiku tylko filmiki graczy Barcy.

0

1030

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?