matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Paulinho! Jesteś chłopakiem, który pokazuje, że marzenia się spełniają i nigdy nie należy się poddawać! Zawsze Ci będę kibicować i powodzenia dalszej karierze!/
1
Chcieć to sobie mogą :)
0
Ciężko Ci doradzić bo ja jestem Xavistą i jestem zwollennikiem posiadania piłki, dużego pressingu i powolnego tempa gry. W Totkach to pewnie był grał bezpośrednimi podaniami i szybkim tempem gry itp.
http://prntscr.com/k3lcra
Luisito! http://prntscr.com/k3le2a
8
http://prntscr.com/k3lb96
Porównanie.
0
No Gelson na prawdę też jest wariat.
0
Gram z uaktualnieniem najnowszym z facepackami 10G. Chyba że pytasz o jakieś inne mody.
1
No to podsumowanie w FM. Skończyłem rok 2017 i idzie bardzo dobrze.
Tabela http://prntscr.com/k3l3a2
Najlepsi zawodnicy http://prntscr.com/k3l3ic
Złota Piłka Suarez, Najlepszy młody piłkarz Dembele, bramkarz Stegen.
A taki składzik teraz wystaiam na pucharowy mecz z Toledo. http://prntscr.com/k3l3rh
Pozdro FManiacy!
0
Dokładnie. Nie ma sobie równych. Pozdro
1
A od The Wire 6 razy słabszy :)
4
Twierdze tak samo. Fajny serial super początek i pomysł na serial ale później równia pochyła w dół. Mnie najbardziej rozśmieszyło jak ta laska jechała na motorze strzelało w nią z kilkudziesięciu policjantów i snajperów i nikt w nią nie trafił :)
Z 7 to max.
9
Skąd wiecie że odchodzi? Na razie to tylko spekulacje.
0
Jedziemi z nimi :) Dembele caly czas trenuje swoją pozycję a już teraz jest nominowany do złotej piłki i gra najlepiej z całego zespołu :D
Ale Denis Joker https://prnt.sc/k326va
Jordi do Leo i już 3-0 :)
11
http://prntscr.com/k322r5
Ruszyli! Trzymajcie kciuki!
edit! Golaso! http://prntscr.com/k324x0
0
Oficjalka była?
0
Właśnie strzelili mi 2 :P
1
Roma....
http://prntscr.com/k317dw
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Podobno Cristiano w Juventusie! Media potwierdzają!
1
Przecież jest :D
6
Mecz na szczycie do przerwy! Ależ dominacja :)
http://prntscr.com/k23caz
1
9 meczów bez straty gola :)
http://prntscr.com/k1rgv6
1
Problem był taki że Mbappe chciał kosmiczny kontrakt, którego Barca nie mogła dać. Jakby dostał najwyższą pensję zaraz po Messim to nie za dobrze by to wpłynęło na szatnie.
0
Tutaj lepsze źródło :)
http://prntscr.com/k1kvwp
0
Fake,
Rudiger musiał mieć dobry wiatr w plecy.
8
Oby Simeone był trenerem kadry na mundialu za 4 lata.
0
To się nazywa dominacja :)
http://i.prntscr.com/VYlqpD2UTA6PlDML2uKFzg.png
Wziąłem asystenta przed sezonem i miał wiele atrybutów 20 i 19 a teraz po pół sezonu staty ma 15 i 16. Miał ktoś tak kiedyś?
1
To wina Rusków też że się tak zamurowali. Jak inaczej Hiszpania miała grać?
7
On jest akurat w tym aspekcie żałosny. Szli by 4 na 1 obrońce i tak by wolał wycofać piłkę.
0
Nie prowokuje tylko chciałbym spytać o jakiś najlepszy filmik przedstawiający grę Cristiano Ronaldo. Nigdy nie oglądałem takiego zmontowanego filmiku tylko filmiki graczy Barcy.
0
1030