matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli Once de gala
0
Kto to jest https://www.transfermarkt.pl/robert-gumny/profil/spieler/353826
Czemu jest najdrożej wycenianym zawodnikiem Ekstraklasy?
0
Spokojnie zaraz wyskoczy błąd zaraz wrzucę :D
0
Jeśli Rakitic chce odejść to jak najbardziej tak ale tylko za 125 mln.
1
Przecież jeszcze tydzień okienka transferowego.
0
Jaka może być przyczyna tego że to się nie chce zainstalować?
Staje przy 99% http://prntscr.com/klwk7q
1
+Samper
1
Super składzik :D
0
Niestety też mam problem bo nie da się na playu kliknąć "zgadzam się" w regulaminie
0
A mnie zawsze zastanawiają tacy co pisza takie posty jak ty.
0
Dzięki wielkie działa!
0
Przez PS4 chce włączyć na TV jednak przez ten link nie działa.
0
Gdzie znajdę w necie American Pie 1 część?
0
?
0
Jakby był z 5 kg lżejszy to by miał łatwiej zaprezentować lepszą formę.
0
Wyślij link na priv jak możesz :)
0
Znacie jakiegoś popularnego blogera yotubera w tematyce kaw?
0
Wielu nie docenia tego że Suarez haruje jak wół jest silny jak byk i do tego dużo strzela. Podsumowując wiele lat Barca szukała typowej 9 a nie skrzydłowych. Niech jeszcze gra tylko niech nie zbiega do skrzydeł tylko gra jako typowy gość od wykańczania akcji
0
Piękny składzik :D
1
Który Alonso?
5
Szkoda kurde, że ten Neymar odszedł. Taki wymarzony skład widziałbym taki.
Stegen Semedo, Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Rakitic, Coutinho, Messi, Suarez, Neymar.
0
Też tak myślę.
0
Jest filmik z tego treningu.
0
Mainta.
1
Dzięki wielkie to jest to! Pozdro
edit to chyba nie to jednak. Tam chyba Sasha Grey grała :P
Znalazłem to jest to https://www.filmweb.pl/film/Would+You+Rather-2012-640009 :D
0
Niestety to nie to ale dzięki
1
Witam, Poszukuje horroru który kiedyś oglądałem.
Fabuła jest taka że jest organizowana jakaś gra czy spotkanie. Wybrani ludzie dostają kasę i przyjeżdżają na spotkanie. Gra polega na tym że siadają wszyscy przy stole i są akcje typu" że ktoś ma do wyboru np wbić komuś nóż w nogę albo dostać od paralizatora. W skrócie do wyboru zawsze osoba ma dwie opcje.
0
Moim zdaniem Verma zasłużył by być zmiennikiem.
0
Witam. Jak zrobić w Bloodborn ciężki atak?
8
Ja jednak dalej w niego wierze. Tyle było szans dla Gomesa więc jemu też się szansa należy. Z Juve rok temu w presezonie pokazał klasę jak i w innych meczach.