0

Czyli Once de gala

0

Kto to jest https://www.transfermarkt.pl/robert-gumny/profil/spieler/353826

Czemu jest najdrożej wycenianym zawodnikiem Ekstraklasy?

0

Spokojnie zaraz wyskoczy błąd zaraz wrzucę :D

0

Jeśli Rakitic chce odejść to jak najbardziej tak ale tylko za 125 mln.

1

Przecież jeszcze tydzień okienka transferowego.

0

Jaka może być przyczyna tego że to się nie chce zainstalować?

Staje przy 99% http://prntscr.com/klwk7q

1

+Samper

1

Super składzik :D

0

Niestety też mam problem bo nie da się na playu kliknąć "zgadzam się" w regulaminie

0

A mnie zawsze zastanawiają tacy co pisza takie posty jak ty.

0

Dzięki wielkie działa!

0

Przez PS4 chce włączyć na TV jednak przez ten link nie działa.

0

Gdzie znajdę w necie American Pie 1 część?

0

?

0

Jakby był z 5 kg lżejszy to by miał łatwiej zaprezentować lepszą formę.

0

Wyślij link na priv jak możesz :)

0

Znacie jakiegoś popularnego blogera yotubera w tematyce kaw?

0

Wielu nie docenia tego że Suarez haruje jak wół jest silny jak byk i do tego dużo strzela. Podsumowując wiele lat Barca szukała typowej 9 a nie skrzydłowych. Niech jeszcze gra tylko niech nie zbiega do skrzydeł tylko gra jako typowy gość od wykańczania akcji

0

Piękny składzik :D

1

Który Alonso?

5

Szkoda kurde, że ten Neymar odszedł. Taki wymarzony skład widziałbym taki.

Stegen Semedo, Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Rakitic, Coutinho, Messi, Suarez, Neymar.

0

Też tak myślę.

0

Jest filmik z tego treningu.

0

Mainta.

1

Dzięki wielkie to jest to! Pozdro

edit to chyba nie to jednak. Tam chyba Sasha Grey grała :P

Znalazłem to jest to https://www.filmweb.pl/film/Would+You+Rather-2012-640009 :D

0

Niestety to nie to ale dzięki

1

Witam, Poszukuje horroru który kiedyś oglądałem.

Fabuła jest taka że jest organizowana jakaś gra czy spotkanie. Wybrani ludzie dostają kasę i przyjeżdżają na spotkanie. Gra polega na tym że siadają wszyscy przy stole i są akcje typu" że ktoś ma do wyboru np wbić komuś nóż w nogę albo dostać od paralizatora. W skrócie do wyboru zawsze osoba ma dwie opcje.

0

Moim zdaniem Verma zasłużył by być zmiennikiem.

0

Witam. Jak zrobić w Bloodborn ciężki atak?

8

Ja jednak dalej w niego wierze. Tyle było szans dla Gomesa więc jemu też się szansa należy. Z Juve rok temu w presezonie pokazał klasę jak i w innych meczach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?