0

Można gdzieś w necie za darmo oglądać TVP2? Jest jakiś stream?

0

Na pewno tak będzie :D

2

Najdrożsi prawi napastnicy do lat 19 :D

Troszkę w wycenie ich Mbappe zdystansował :D

http://prntscr.com/l4dhwr

0

Ależ ten ból mnie wyniszcza ;/ Psychicznie nie daję za bardzo rady. Dzisiaj nie pojechałem do pracy :(

0

Czy jest tu jakaś osoba która poratuje linkiem?

0

Panowie gdzie oglądacie mecz?

0

Panowie prosze o link.

0

Macie jakiś link?

0

Proszę o link.

0

Studio jest transmitowane ;/

0

Czemu nie ma transmisji?
Proszę o link bo eleven jaja sobie zrobiło.

0

Czemu nie transmitują na Eleven?

0

A gdzie mogę oglądnąć skrót?

0

No tak się trochę czuje jak w jakiejś komedii.

0

Nie takiej opcji nie ma. Szef akurat ma wyjebane co się dzieje u kogo i liczy się dla niego tylko praca i dobro firmy :)

0

Będzie ciężko w sumie. Pracuje w firmie w której mam spore perspektywy. Mam nawet wykupione parę % udziałów. Więc głupotą było by mi zostawić tą prace. Żeby było śmieszniej szefem moim jest mąż siostry mojej byłej.

1

Ah ta szybkość Busquetsa.

0

Dzięki Wam za wsparcie.

0

Ciężko jest bo jeszcze siedzimy razem w biurze ;/ ehh

31

Minęły z 2/3 tygodnie od czasu kiedy moja kobieta zerwała ze mną zaręczyny. Niestety czuje się jeszcze gorzej niż po zerwaniu. 7 lat ją kochałem i dalej kocham. Dzisiaj do niej niestety podjechałem i żałuje bo powiedziała mi rzeczy takie jak inna osoba jest dla mnie ważniejsza niż Ty i już Cię nie kocham. Jestem strasznie załamany. W sierpniu wróciliśmy z wakacji z Hiszpanii. Byliśmy zaręczeni i szczęśliwi. Życie jest straszne. W ogień skoczyłbym za nią jeśli było by trzeba. Sorry że to tu pisze musiałem to z siebie znowu wydusić.

0

A co z Umtitim?

0

Mnie prześladuje od wielu lat liczba 20 (ulubiony mój numer na koszulce) Jak mam coś zrobić to zawsze musze od godz 20 albo od daty 20 ;/

0

To co tak wychodzimy w niedziele na Valencię?

http://www.footballuser.com/1715111/FC_Barcelona

0

Czemu nie było żadnego komunikatu co z kolanem Umtitiego?

2

Wszyscy!

1

Dostałeś 19 polubień w 16 sekund :D

0

Witam,
Prosiłbym o dobry link do meczu.

3

Wiesz, że zdobył dublet i Barca jest liderem w la liga?

0

Przestałeś czytać pewnie po tej lekturze :D

Serio pytam a widzę, że większość propozycji to żart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?