matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można gdzieś w necie za darmo oglądać TVP2? Jest jakiś stream?
0
Na pewno tak będzie :D
2
Najdrożsi prawi napastnicy do lat 19 :D
Troszkę w wycenie ich Mbappe zdystansował :D
http://prntscr.com/l4dhwr
0
Ależ ten ból mnie wyniszcza ;/ Psychicznie nie daję za bardzo rady. Dzisiaj nie pojechałem do pracy :(
0
Czy jest tu jakaś osoba która poratuje linkiem?
0
Panowie gdzie oglądacie mecz?
0
Panowie prosze o link.
0
Macie jakiś link?
0
Proszę o link.
0
Studio jest transmitowane ;/
0
Czemu nie ma transmisji?
Proszę o link bo eleven jaja sobie zrobiło.
0
Czemu nie transmitują na Eleven?
0
A gdzie mogę oglądnąć skrót?
0
No tak się trochę czuje jak w jakiejś komedii.
0
Nie takiej opcji nie ma. Szef akurat ma wyjebane co się dzieje u kogo i liczy się dla niego tylko praca i dobro firmy :)
0
Będzie ciężko w sumie. Pracuje w firmie w której mam spore perspektywy. Mam nawet wykupione parę % udziałów. Więc głupotą było by mi zostawić tą prace. Żeby było śmieszniej szefem moim jest mąż siostry mojej byłej.
1
Ah ta szybkość Busquetsa.
0
Dzięki Wam za wsparcie.
0
Ciężko jest bo jeszcze siedzimy razem w biurze ;/ ehh
31
Minęły z 2/3 tygodnie od czasu kiedy moja kobieta zerwała ze mną zaręczyny. Niestety czuje się jeszcze gorzej niż po zerwaniu. 7 lat ją kochałem i dalej kocham. Dzisiaj do niej niestety podjechałem i żałuje bo powiedziała mi rzeczy takie jak inna osoba jest dla mnie ważniejsza niż Ty i już Cię nie kocham. Jestem strasznie załamany. W sierpniu wróciliśmy z wakacji z Hiszpanii. Byliśmy zaręczeni i szczęśliwi. Życie jest straszne. W ogień skoczyłbym za nią jeśli było by trzeba. Sorry że to tu pisze musiałem to z siebie znowu wydusić.
0
A co z Umtitim?
0
Mnie prześladuje od wielu lat liczba 20 (ulubiony mój numer na koszulce) Jak mam coś zrobić to zawsze musze od godz 20 albo od daty 20 ;/
0
To co tak wychodzimy w niedziele na Valencię?
http://www.footballuser.com/1715111/FC_Barcelona
0
Czemu nie było żadnego komunikatu co z kolanem Umtitiego?
2
Wszyscy!
1
Dostałeś 19 polubień w 16 sekund :D
0
Witam,
Prosiłbym o dobry link do meczu.
1
Czemu niby niedoceniany? https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstespieler/marktwertetop/plus/0/galerie/0?ausrichtung=alle&spielerposition_id=1&altersklasse=alle&jahrgang=0&land_id=0&yt0=Poka%C5%BC
3
Wiesz, że zdobył dublet i Barca jest liderem w la liga?
0
Przestałeś czytać pewnie po tej lekturze :D
Serio pytam a widzę, że większość propozycji to żart.