0

Czemu nie mogę wybrać tutaj gdzie chce dokładnie zainstalować ta grę na dysku?

http://prntscr.com/lmo4pv

1

Tyle narzekań na Valverde wczoraj a do 70 minuty na stadionie Atletico oni nie mieli oddanego strzału i nawet wywalczonego rożnego! Dziwne że prawie nikt nie ceni.

1

Valverde nie jest głupi. Jakbyśmy się ustawili ofensywnie to dostalibyśmy z 3 gole po kontrach i byłby płacz jaką mamy słaba obronę.

2

Messi przyzwyczaił do innych standardów dlatego go krytykują. Po za tym Atletico ma najlepszą defensywę na świecie (chodzi mi o cały zespół jak broni) więc Messiemu też ciężko się przedrzeć.

1

Zrozumcie, że Valverde nie jest głupi i nie chce się za bardzo odkryć i stracić pierwszy gola. Atletico nas nie kontruje i dobrze.

0

Jakiś pewny link? Oglądałem na dwóch i dwa padły.

0

Idealny skład! Dałbym taki skład. Bravo Valverde!

0

Stuttgart wysoko. Nie spodziewałbym się.

0

A gdzie można wykupić transmisję w PL?

0

Bez litości 2 a wieczorem Barca

0

O w mordę. Trailer BF5 zwala z nóg!

0

Jakie gry na PC mają najwyższe wymagania i najładniejsza grafikę?

14

Każdy popełnia błędy...

1

Ja V lidze przychodziłem godzinę przed na siłownie i po treningu też zostawałem...

0

Jakiego programu używacie do odtwarzania filmów? który Waszym zdaniem jest najlepszy?

1

Zrzucił widac to po nim i po jego dynamice. Na początku sezonu był ociężały teraz nie.

0

Super! Dzięki wielkie!

0

Znawcy muzyki tu są? Chodzi o rap? Co to za utwór zaczynający się na początku filmiku? Od 34 sekundy też słychać.


0

4

Czekamy Neymar na Ciebie! Ja też nie wierzyłem że go PSG kupi. Szansa zawsze jest.

12

Czemu? Pinto dał radę to Fabian by nie dał?

4

Fabiańskiego brać.

0

Jest jakaś strona internetowa gdzie sprawdzę jak popularna jest strona internetowa? Ile ma miesięcznie wyświetleń itp?

0

Ok dzięki za odp. No miejmy nadzieje, że wyrośnie z niego gwiazda.

0

A jak radzi sobie gwiazda i celebryta Simmons? Będzie co z niego?

0

Upamecano! I dwa dziki w obronie wraz z Umtitim.

12

Troche?

0

To kto jest w top 3?

1

Ale już trochę goli nastrzelał w LM o ile mnie pamięć nie myli. To nie pisz że go LM zeryfikuje bo w jego wieku CR7 nie miał chyba żadnego gola w ponad 20 występach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?