matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu nie mogę wybrać tutaj gdzie chce dokładnie zainstalować ta grę na dysku?
http://prntscr.com/lmo4pv
1
Tyle narzekań na Valverde wczoraj a do 70 minuty na stadionie Atletico oni nie mieli oddanego strzału i nawet wywalczonego rożnego! Dziwne że prawie nikt nie ceni.
1
Valverde nie jest głupi. Jakbyśmy się ustawili ofensywnie to dostalibyśmy z 3 gole po kontrach i byłby płacz jaką mamy słaba obronę.
2
Messi przyzwyczaił do innych standardów dlatego go krytykują. Po za tym Atletico ma najlepszą defensywę na świecie (chodzi mi o cały zespół jak broni) więc Messiemu też ciężko się przedrzeć.
1
Zrozumcie, że Valverde nie jest głupi i nie chce się za bardzo odkryć i stracić pierwszy gola. Atletico nas nie kontruje i dobrze.
0
Jakiś pewny link? Oglądałem na dwóch i dwa padły.
0
Idealny skład! Dałbym taki skład. Bravo Valverde!
0
Stuttgart wysoko. Nie spodziewałbym się.
0
A gdzie można wykupić transmisję w PL?
0
Bez litości 2 a wieczorem Barca
0
O w mordę. Trailer BF5 zwala z nóg!
0
Jakie gry na PC mają najwyższe wymagania i najładniejsza grafikę?
14
Każdy popełnia błędy...
1
Ja V lidze przychodziłem godzinę przed na siłownie i po treningu też zostawałem...
0
Jakiego programu używacie do odtwarzania filmów? który Waszym zdaniem jest najlepszy?
1
Zrzucił widac to po nim i po jego dynamice. Na początku sezonu był ociężały teraz nie.
0
Super! Dzięki wielkie!
0
Znawcy muzyki tu są? Chodzi o rap? Co to za utwór zaczynający się na początku filmiku? Od 34 sekundy też słychać.
0
https://www.yoursoccerdose.com/ próbuj tu
4
Czekamy Neymar na Ciebie! Ja też nie wierzyłem że go PSG kupi. Szansa zawsze jest.
12
Czemu? Pinto dał radę to Fabian by nie dał?
4
Fabiańskiego brać.
0
Jest jakaś strona internetowa gdzie sprawdzę jak popularna jest strona internetowa? Ile ma miesięcznie wyświetleń itp?
0
Ok dzięki za odp. No miejmy nadzieje, że wyrośnie z niego gwiazda.
0
A jak radzi sobie gwiazda i celebryta Simmons? Będzie co z niego?
0
Upamecano! I dwa dziki w obronie wraz z Umtitim.
12
Troche?
0
To kto jest w top 3?
1
Ale już trochę goli nastrzelał w LM o ile mnie pamięć nie myli. To nie pisz że go LM zeryfikuje bo w jego wieku CR7 nie miał chyba żadnego gola w ponad 20 występach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika