1

Gdzie można mecz oglądnąć? Może być płatna transmisja.

1

Podzielam. Nigdy nie zrozumiem tych śmiechów z Ronaldo, że strzela na pustaka.

0

Kurde a ja byłem peny że dzisiejszy mecz na Eleven ;/

0

Oddaje ktoś z Was krew w Krakowie? Da się oddać w godzinach popołudniowych lub wieczornych?

0

A ile kupon kosztuje?

3

Urzekła mnie Twoja historia.

0

Mógłbyś wysłac mi jakies screeny na priv? W sensie np listę najdroższych zawodników w grze, Atrybuty Messiego czy Suareza lub innych?

0

I ma ktoś już FMa bete 2019?

1

W Sampera dalej wierze. Idealnie pasuje do Barcy i mógłby dać odetchnąć Busiemu.

1

Nie. Tylko nie miałem kogo dać na lewą. To tylko umowne pozycję. Bardziej mi chodzi o taką kadrę.

0

Taka kadra na przyszły sezon :)? http://www.footballuser.com/1717644/FC_Barcelona

0

A Samper już zdrowy?

1

A ja będę wierzył w powrót Neymara tylko niestety to jest tylko możliwe jak istnieje ta klauzula.

0

I kto tam jeszcze jest najlepszy obok Lebrona? Chodzi mi o Lakers?

1

To co taki składzik na następny sezon :D?

http://www.footballuser.com/1717426/FC_Barcelona

0

Z Neymarem by były szanse jakby miał krótszy kontrakt w PSG.

0

Jedyne w czym jest lepszy to w szybkości od Neymara.

0

Dembele+Rakitic i by było :) + trochę kasy

182

No ja mam nadzieję, że lekarz się tego podejmie.

0

No to biermy tego Ozila do Barcy :D

0

Idealny transfer!

1

Pomysł zajebisty! Oby to był prawda. SIlny szybki ze świetnym strzałem do tego technika drybling.

0

Prosze o link do tych walk co komentujecie.

0

Możesz wysłac ten artykuł na priv?

0

Nie. Po prostu nie ma A4 formatu tylko jak w paincie.

http://prntscr.com/l5or3o

0

Rozjechał mi się tekst w wordzie jak w notatniku. jak to cofnąć?

0

dzięki

0

Można gdzieś w necie za darmo oglądać TVP2? Jest jakiś stream?

0

Na pewno tak będzie :D

2

Najdrożsi prawi napastnicy do lat 19 :D

Troszkę w wycenie ich Mbappe zdystansował :D

http://prntscr.com/l4dhwr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?