matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdzie można mecz oglądnąć? Może być płatna transmisja.
1
Podzielam. Nigdy nie zrozumiem tych śmiechów z Ronaldo, że strzela na pustaka.
0
Kurde a ja byłem peny że dzisiejszy mecz na Eleven ;/
0
Oddaje ktoś z Was krew w Krakowie? Da się oddać w godzinach popołudniowych lub wieczornych?
0
A ile kupon kosztuje?
3
Urzekła mnie Twoja historia.
0
Mógłbyś wysłac mi jakies screeny na priv? W sensie np listę najdroższych zawodników w grze, Atrybuty Messiego czy Suareza lub innych?
0
I ma ktoś już FMa bete 2019?
1
W Sampera dalej wierze. Idealnie pasuje do Barcy i mógłby dać odetchnąć Busiemu.
1
Nie. Tylko nie miałem kogo dać na lewą. To tylko umowne pozycję. Bardziej mi chodzi o taką kadrę.
0
Taka kadra na przyszły sezon :)? http://www.footballuser.com/1717644/FC_Barcelona
0
A Samper już zdrowy?
1
A ja będę wierzył w powrót Neymara tylko niestety to jest tylko możliwe jak istnieje ta klauzula.
0
I kto tam jeszcze jest najlepszy obok Lebrona? Chodzi mi o Lakers?
1
To co taki składzik na następny sezon :D?
http://www.footballuser.com/1717426/FC_Barcelona
0
Z Neymarem by były szanse jakby miał krótszy kontrakt w PSG.
0
Jedyne w czym jest lepszy to w szybkości od Neymara.
0
Dembele+Rakitic i by było :) + trochę kasy
182
No ja mam nadzieję, że lekarz się tego podejmie.
0
No to biermy tego Ozila do Barcy :D
0
Idealny transfer!
1
Pomysł zajebisty! Oby to był prawda. SIlny szybki ze świetnym strzałem do tego technika drybling.
0
Prosze o link do tych walk co komentujecie.
0
Możesz wysłac ten artykuł na priv?
0
Nie. Po prostu nie ma A4 formatu tylko jak w paincie.
http://prntscr.com/l5or3o
0
Rozjechał mi się tekst w wordzie jak w notatniku. jak to cofnąć?
0
dzięki
0
Można gdzieś w necie za darmo oglądać TVP2? Jest jakiś stream?
0
Na pewno tak będzie :D
2
Najdrożsi prawi napastnicy do lat 19 :D
Troszkę w wycenie ich Mbappe zdystansował :D
http://prntscr.com/l4dhwr