0

Proszę o link do meczu Realu.

0

Samper?

1

Ależ City ma środek obrony obsadzony. Dwóch świetnych dośw.Otamendi i Kompany i dwóch dość młodych Laporte i Stones.

0

nazwa albumu?

2

Jak to wygląda jeśli chodzi o asysty?

0

Wygląda imponująco. Ale za rok już trzeba szukać cracka do ataku. Za Suareza i nie wiadomo co z Dembele.

1

Przecież Umtiti nie grał po 90 i odpoczywał dużo.

4

Bardzo sie cieszę z tej informacji. Idealny zmiennik dla Busiego.

0

proszę o link

0

Mbappe albo Jesus.

0

wstyd

5

Też mu mocno kibicuje, Świetny grajek.

0

W końcu ktoś napisał prawdę o tym serialu. Też najbardziej z tego serialu zapamiętałem sytuacje z tym motocyklem i Tokio.

0

Uczciwie to wygląda.

0

A czemu Modric nie gra?

0

A jakby w Varze wyszło że ktoś brutalnie kogoś sfaulował bez piłki?

0

Ten trener w poprzednim sezonie wygrał ligę z 1 porażką i puchar króla

0

niby tak ale jak w Barcy można mieć 50 % skuteczności podań?

1

Dajże spokój boisko jak w B-klasie. Chwała im za to że wygrali i obyło się bez kontuzji.

0

Dembele na 48 podań 24 niecelne ;/ 50 % skuteczności.

1

Chyba tak powinno być.

5

Co Wy po takim meczu Valverde krytykujecie? Jaja sobie robicie? Na tej murawie cieszmy się, że nie doszło do żadnych kontuzji.

1

https://supersportowo.com/stream3.html

Tylko sobie powiększ ctrl+

1

A co Messi mało strzela wolnych?

1

Dzięki

0

Prosiłbym o link na priv. Z góry dzięki

0

Prosiłbym o link do meczu. Teraz się dowiedziałem że nie ma meczu na Eleven ;/

0

Kurde a wykupiłem Eleven na miesiąc :|

0

Czyli?

0

Coś się zmieniło czy normalnie na Eleven jest mecz Barcy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?