matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę o link do meczu Realu.
0
Samper?
1
Ależ City ma środek obrony obsadzony. Dwóch świetnych dośw.Otamendi i Kompany i dwóch dość młodych Laporte i Stones.
0
nazwa albumu?
2
Jak to wygląda jeśli chodzi o asysty?
0
Wygląda imponująco. Ale za rok już trzeba szukać cracka do ataku. Za Suareza i nie wiadomo co z Dembele.
1
Przecież Umtiti nie grał po 90 i odpoczywał dużo.
4
Bardzo sie cieszę z tej informacji. Idealny zmiennik dla Busiego.
0
proszę o link
0
Mbappe albo Jesus.
0
wstyd
5
Też mu mocno kibicuje, Świetny grajek.
0
W końcu ktoś napisał prawdę o tym serialu. Też najbardziej z tego serialu zapamiętałem sytuacje z tym motocyklem i Tokio.
0
Uczciwie to wygląda.
0
A czemu Modric nie gra?
0
A jakby w Varze wyszło że ktoś brutalnie kogoś sfaulował bez piłki?
0
Ten trener w poprzednim sezonie wygrał ligę z 1 porażką i puchar króla
0
niby tak ale jak w Barcy można mieć 50 % skuteczności podań?
1
Dajże spokój boisko jak w B-klasie. Chwała im za to że wygrali i obyło się bez kontuzji.
0
Dembele na 48 podań 24 niecelne ;/ 50 % skuteczności.
1
Chyba tak powinno być.
5
Co Wy po takim meczu Valverde krytykujecie? Jaja sobie robicie? Na tej murawie cieszmy się, że nie doszło do żadnych kontuzji.
1
https://supersportowo.com/stream3.html
Tylko sobie powiększ ctrl+
1
A co Messi mało strzela wolnych?
1
Dzięki
0
Prosiłbym o link na priv. Z góry dzięki
0
Prosiłbym o link do meczu. Teraz się dowiedziałem że nie ma meczu na Eleven ;/
0
Kurde a wykupiłem Eleven na miesiąc :|
0
Czyli?
0
Coś się zmieniło czy normalnie na Eleven jest mecz Barcy?