matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Książka lub książki, które zmieniły Wasze życie?
0
A ile tak z ciekawości zarabiają najlepsi siatkarze na świecie?
0
Dla mnie też top 3. Obok The Wire i nad 3 wyborem musiałbym chwile pomyśleć.
Pozdro
0
Ok dzięki.
0
A od kiedy Leon będzie mógł już grać dla rep.?
0
Wiadomo coś kiedy wyjdzie nowy sezon Peaky Blinders?
0
Skąd to info?
1
Kocur niesamowity.
0
Znajdę gdzieś tłumaczenie na PL tej piosenki?
2
A mi się nowe logo podoba bardziej niż stare :D
0
Boca Juniors Tradicional 0,5kg
Pił ktoś? Dobra jest?
0
Ależ szkoda że Ney odszedł. Marzyłby mi się taki skład!
http://www.footballuser.com/1713549/FC_Barcelona
0
Jakby ktoś mia dobry link do transmisji w PL to prosze na priv.
1
Busquets nie umie skakać do główek. Jego wzrost nic nie daje.
0
Ale szkoda mi 60 zł żeby mecz oglądnąc ;/ Drogo. Myślałem że na 3 dni czy tydzień się da wykupić
0
Bardzo bym prosił.
0
Gdzie mogę wykupić płatną transmisję?
0
Gdzie najlepiej wykupić transmisję? Gdzie oglądacie mecz dzisiaj w necie?
Może ktoś pomoże na priv?
0
Można jakoś sprawdzić ile razy odtworzyłem na swoim laptopie jakiś filmik z Youtuba?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Piękny skład!
3
Jak ja się nie mogę doczekać już tego meczu! Dawać już 20-45!
Tak po za tym to wiadomo jaką pojemność będzie miał nowy stadion Realu?
1
Co zrobił?
0
Piękny!
6
Przecież prawdziwy czarodziej gra w Barcelonie z nr 10 więc co to za retoryczne pytanie.
1
Ja bym chciał żeby Messi dzisiaj zagrał.
1
Jakiś dobry link do meczu Realu?
0
Na jakim programie transmitują?
0
Rudego
0
Wkleje z wczoraj
Że próbowała żyć ze mną i mnie kochać ale niestety myśli też o kimś innym i nie może żyć w kłamstwie. Mieliśmy rok przerwy wcześniej ale wróciliśmy do siebie będąc pewnym że zawsze chcemy być razem. Niestety przez ten rok kogoś poznała. Przyznała że nigdy mnie nie zdradziła (co nei znaczy że się przespała z tym gościem) i w Hiszpanii o nim w ogóle nie myślała tylko o nas.
Najgorsze jest to że ta kobieta naprawdę jest świetna. Niesamowicie seksowna piękna mądra odważna.
Jestem tak zjebany psychicznie że nie mogę zebrać żadnej myśli.