20

Jeśli Messi i Coutinho złapią to sezon moze być też średni. Trochę gdybanie.

0

Discurso?

0

Zasluzona kartka dla Correi. To był rewanż na Casemiro

0

A ja mam wrażenie, że biega dzisiaj jak Żyd po pustym sklepie :D

0

Jeszcze nie

2

Działa Wam fullscreen na oficjalnej stronie?

0

Podobno czekają na Pogbę dlatego tyle to trwa.

0

Oby w tym sezonie graliśmy 4-3-3

0

dzieki

0

Gdzie będzie transmisja?

0

Ja do dzisiaj nie wiem, którą noga lepiej kopie :D

0

Słabo w bravo Sport kiedyś pisało, że Roberto Carlos uderza z prędkością 160 km/h :D

0

Vidal jest kozakiem.

0

Jest jakaś strona gdzie sprawdzę ile jest wejść użytkowników na stronie?

0

dzięki sprawdzę

0

Na jakich kanałach jest jutro transmitowany mecz Barcy?

0

Są tu jacyś fani kawy? Potrzebuje znaleźć najlepsze blogi i kanały w YT dla pasjonatów kawy :)

0

Puchar Gampera na jakim programie jest w TV?

7

Suarez nie gra tak słabo. Mi się podoba to że biega tam gdzie ma biegac czyli na 9 a nie schodzenie do skrzydeł. Wiatr po bokach niech robią Semedo Alba i Dembele+ nie raz Messi.

3

Xavi wiele miał takich meczy że grał większąć piłek tak samo. Przyjdzie czas na prostopadłe podania.

1

http://prntscr.com/khrjnl

Oby to tak wyglądało czyli Dembuś na lewej.

0

Przerażające to jest. Wyobraź sobie że jakaś drużyna ze Szkocji zdobywa mistrzostwo i wielka feta i jest ich to pierwsze mistrzostwo :) Kibice Rangersów i Celticu tylko by się uśmiechnęli przy ich 200 mistrzostwach :D

0

No wiem, ale jakbym był takim piłkarzem to wolałbym grac np w Realu, który np ma 100 mistrzostw Hiszpanii niż powiedzmy Celtą Viga, która powiedzmy ma 2 mistrzostwa i aktualnie rządzi w Hiszpanii.

0

Taka luźna myśl mnie wzięła. Jak wyobrażacie sobie piłkę za kilkadziesiąt lat? Jak miałem kilkanaście lat bardzo emocjonowałem się meczami Barcy. Minęło 15 lat i się nic nie zmieniło. Ale co będzie za kilkadziesiąt lat? Przykładowo taki Real będzie miał 60 mistrzostw Hiszpanii Barca 56. Jeszcze dalej idźmy w przyszłość i te liczby będą około 120 do 130 itp. Kto się tym będzie emocjonował? W sensie co za różnica czy 120 mistrzostwo czy 121 itp itd

1



Najlepsze aktorstwo w historii

0

Jakbyś mógł sprawdzić to byłbym wdzięczny. Kupiłem dopiero PS i jestem zielony.

0

To jeszcze jest kasa na jakiegoś cracka w tym okienku transferowym :D

0

Czemu, ja nie mogę znaleźć, dema w PS store?

0

Jak ściągnąć Demo Pro 2019? W Playstation Store mam tylko 3 wersje Pro legend, Pro 2019 i Pro 2019 Beckham

1

Dobrze napisane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?