matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Jeśli Messi i Coutinho złapią to sezon moze być też średni. Trochę gdybanie.
0
Discurso?
0
Zasluzona kartka dla Correi. To był rewanż na Casemiro
0
A ja mam wrażenie, że biega dzisiaj jak Żyd po pustym sklepie :D
0
Jeszcze nie
2
Działa Wam fullscreen na oficjalnej stronie?
0
Podobno czekają na Pogbę dlatego tyle to trwa.
0
Oby w tym sezonie graliśmy 4-3-3
0
dzieki
0
Gdzie będzie transmisja?
0
Ja do dzisiaj nie wiem, którą noga lepiej kopie :D
0
Słabo w bravo Sport kiedyś pisało, że Roberto Carlos uderza z prędkością 160 km/h :D
0
Vidal jest kozakiem.
0
Jest jakaś strona gdzie sprawdzę ile jest wejść użytkowników na stronie?
0
dzięki sprawdzę
0
Na jakich kanałach jest jutro transmitowany mecz Barcy?
0
Są tu jacyś fani kawy? Potrzebuje znaleźć najlepsze blogi i kanały w YT dla pasjonatów kawy :)
0
Puchar Gampera na jakim programie jest w TV?
7
Suarez nie gra tak słabo. Mi się podoba to że biega tam gdzie ma biegac czyli na 9 a nie schodzenie do skrzydeł. Wiatr po bokach niech robią Semedo Alba i Dembele+ nie raz Messi.
3
Xavi wiele miał takich meczy że grał większąć piłek tak samo. Przyjdzie czas na prostopadłe podania.
1
http://prntscr.com/khrjnl
Oby to tak wyglądało czyli Dembuś na lewej.
0
Przerażające to jest. Wyobraź sobie że jakaś drużyna ze Szkocji zdobywa mistrzostwo i wielka feta i jest ich to pierwsze mistrzostwo :) Kibice Rangersów i Celticu tylko by się uśmiechnęli przy ich 200 mistrzostwach :D
0
No wiem, ale jakbym był takim piłkarzem to wolałbym grac np w Realu, który np ma 100 mistrzostw Hiszpanii niż powiedzmy Celtą Viga, która powiedzmy ma 2 mistrzostwa i aktualnie rządzi w Hiszpanii.
0
Taka luźna myśl mnie wzięła. Jak wyobrażacie sobie piłkę za kilkadziesiąt lat? Jak miałem kilkanaście lat bardzo emocjonowałem się meczami Barcy. Minęło 15 lat i się nic nie zmieniło. Ale co będzie za kilkadziesiąt lat? Przykładowo taki Real będzie miał 60 mistrzostw Hiszpanii Barca 56. Jeszcze dalej idźmy w przyszłość i te liczby będą około 120 do 130 itp. Kto się tym będzie emocjonował? W sensie co za różnica czy 120 mistrzostwo czy 121 itp itd
1
Najlepsze aktorstwo w historii
0
Jakbyś mógł sprawdzić to byłbym wdzięczny. Kupiłem dopiero PS i jestem zielony.
0
To jeszcze jest kasa na jakiegoś cracka w tym okienku transferowym :D
0
Czemu, ja nie mogę znaleźć, dema w PS store?
0
Jak ściągnąć Demo Pro 2019? W Playstation Store mam tylko 3 wersje Pro legend, Pro 2019 i Pro 2019 Beckham
1
Dobrze napisane.