matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A jaki to mundial będzie w 2020r?
0
Jeszcze mundial za 4 lata.
3
Koke jest świetny.
1
Złota Piłka jest za rok kalendarzowy a nie za całokształt kariery.
0
Ciężko uwierzyć, że dali go na 1 miejsce.
http://i.prntscr.com/IHFD8aU0RKWnOgTFTR2YnQ.png
0
Jak wczoraj zagrał Suarez? Widziałem skrót asysta piękna ale tak ogólnie to jak się zaprezentował?
0
Troche szkoda było by Paulinho bo chłopak dał rade.
1
Ja jeszcze wierze, że wygra Copa i za 4 lata jeszcze powalczy o mundial. Już nie jako napastnik czy skrzydłowy ale typowy mediapunta.
0
http://i.prntscr.com/1YvkPjglS2eq3OSFB8pihA.png
Ale trochę grał na prawej jak Messiego nie było. Oczywiście trenuje grę jako schodzący napastnik z lewej.
0
No to jedziemy mecz na szczycie i Once de gala!
http://i.prntscr.com/gMQx-65kTX6mhJTSFDiwdg.png
edit 2-0 po 8 minutach :D
1
http://www.fullmatchesandshows.com/
0
Jak myslicie, kto jest szybszy nasz Dembele czy Mbappe?
Ja w tą prędkość nie wierze. Wczesniej w innym meczu mówili, że najlepszy wynik w całym roku na świecie to Bale 35 km/h a tu nagle Mbappe 38?
Dembz
0
Było by pięknie bo najbardziej Lakersów lubie od dziecka
0
Irena Szewińska nie żyje.
0
:(
1
Paradoks to masz tutaj:
https://demotywatory.pl/742578/Paradoks-sera
1
Też chleje ostro i gram w Fma pozdro
0
http://prntscr.com/k0yi22
Jak Wam się podoba kadra?
3
Ronaldo
http://prntscr.com/k05qq2
2
no on to na pewno nie był przygotowany jak rok nie grał :|
0
Co się dzieje bo nie oglądam?
6
1) Martial
2) Bailey
3) Auba
4) Ozil
5) Godin
0
Arg jest na jakimś kanale? W sensie nie chce ogladać łączonej transmisji
Ok dzięki
0
Bardzo dobry skład.
1
Bo drużynę buduję się od obrony.
http://prntscr.com/jyrk9g
1
Raczej, nie rotacje a kontuzje.
Jestem zwolennikiem rotacji w meczach na CN :)
0
Wasza ulubiona postać w Tekken 7?
Jestem początkującym graczek kim polecacie grać i dlaczego?
0
Nigdy w życiu :)
1
Pierwsza porażka w sezonie. Pierwszy mecz w grupie przegrany na ukraińskiej ziemi.
http://prntscr.com/jynsbe
1
No nie pokazał za dużo. Messi i Dembele urazy kolano to on musi troszkę więcej dać z siebie :)