2

A jaki to mundial będzie w 2020r?

0

Jeszcze mundial za 4 lata.

3

Koke jest świetny.

1

Złota Piłka jest za rok kalendarzowy a nie za całokształt kariery.

0

Ciężko uwierzyć, że dali go na 1 miejsce.

http://i.prntscr.com/IHFD8aU0RKWnOgTFTR2YnQ.png

0

Jak wczoraj zagrał Suarez? Widziałem skrót asysta piękna ale tak ogólnie to jak się zaprezentował?

0

Troche szkoda było by Paulinho bo chłopak dał rade.

1

Ja jeszcze wierze, że wygra Copa i za 4 lata jeszcze powalczy o mundial. Już nie jako napastnik czy skrzydłowy ale typowy mediapunta.

0

http://i.prntscr.com/1YvkPjglS2eq3OSFB8pihA.png

Ale trochę grał na prawej jak Messiego nie było. Oczywiście trenuje grę jako schodzący napastnik z lewej.

0

No to jedziemy mecz na szczycie i Once de gala!



http://i.prntscr.com/gMQx-65kTX6mhJTSFDiwdg.png

edit 2-0 po 8 minutach :D

0

Jak myslicie, kto jest szybszy nasz Dembele czy Mbappe?

Ja w tą prędkość nie wierze. Wczesniej w innym meczu mówili, że najlepszy wynik w całym roku na świecie to Bale 35 km/h a tu nagle Mbappe 38?

Dembz

0

Było by pięknie bo najbardziej Lakersów lubie od dziecka

0

Irena Szewińska nie żyje.

0

:(

1

1

Też chleje ostro i gram w Fma pozdro

0

http://prntscr.com/k0yi22

Jak Wam się podoba kadra?

3

2

no on to na pewno nie był przygotowany jak rok nie grał :|

0

Co się dzieje bo nie oglądam?

6

1) Martial
2) Bailey
3) Auba
4) Ozil
5) Godin

0

Arg jest na jakimś kanale? W sensie nie chce ogladać łączonej transmisji

Ok dzięki

0

Bardzo dobry skład.

1

Bo drużynę buduję się od obrony.

http://prntscr.com/jyrk9g

1

Raczej, nie rotacje a kontuzje.

Jestem zwolennikiem rotacji w meczach na CN :)

0

Wasza ulubiona postać w Tekken 7?

Jestem początkującym graczek kim polecacie grać i dlaczego?

0

Nigdy w życiu :)

1

Pierwsza porażka w sezonie. Pierwszy mecz w grupie przegrany na ukraińskiej ziemi.

http://prntscr.com/jynsbe

1

No nie pokazał za dużo. Messi i Dembele urazy kolano to on musi troszkę więcej dać z siebie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?