0

Witam, był ktoś w Murcji? Co warto tam zwiedzić?

0

Gomes został sprzedany sezon temu :) Co prawda z marne pieniądze ale faktycznie nie bardzo go ktoś chciał :)

http://prntscr.com/k9sa0j

2

http://prntscr.com/k9nfct

Troszkę posprzedawałem :)

0

Właśnie tak teraz w FMa będę grał

1

Dogadany byłem z Verrattim i Pogbą ale zdecydowałem że Thiago wraca :D

http://prntscr.com/k9lv96

Ale bilans na plus jak na razie. http://prntscr.com/k9lvgg

8

Witamy z powrotem!

http://prntscr.com/k9lsgo

4

Wykrywa proch i inne materiały wybuchowe

0

Kurde niby tak ale Thiago technik wybitny i pasuje mi troszkę bardziej

0

I kogo by tu kupić do środka pola Barcy w Fma 18? Kandydaci. Verratti, Thiago, Pogba.

1

Właśnie próbuje udało mi się coś zrobić co chciałem :)

0

Cześć,

Czy jest jakiś odpowiednik programu graficznego Canva?
Mam problem bo tworze tam grafikę i mam inny wygląd polskich znaków.

0

Guti. Lopeutegi czy jak mu tam zwolnili go.

0

Też tylko Barca lubię grać. Tylko stwierdziłem że nie chce tracić wiele czasu na FMa więc zrobiłem sobie grę równoczesną z czasem rzeczywistym. Czyli jak teraz mamy 19 lipca w FMa nie mogę przejść dalej. Odnośnie Denisa strasznie mnie zaskoczył pozytywnie. Nie gra dużo a zawsze gra bardzo dobrze. Był nawet w 11 sezonu Laliga chodź to raczej błąd gry bo Messiego zabrakło

0

Polska wersja oryginalna

14

JEST JEST! DENIS! http://prntscr.com/k8accd

Koniec! Messi to kończy. Denis bohaterem. Wszedł z ławki i zrobił robotę.

4

Finał LM z Realem!

Messi czemu tego nie strzeliłeś :(:(:(

Idę grać dogrywkę!



http://prntscr.com/k8a8qf


edit Real gra w 9 stawiam wszystko na jedną kartę http://prntscr.com/k8aaoj

0

Dziwne że ten De Jong tylko wart 7 mln na transfermarkt.

0

Tak a co?

1

A ja w Hiszpanii 34 stopnie :D

0

0

Licze na Dembele ale jednak Hazarda bym wolał.

3

Luisito! http://prntscr.com/k5wjop

Dodam, że wszedł w drugiej połowie z ławki.

13

Witam Ramblowiwczów :)



Chciałem tylko napisać, że wczoraj się mojej dziewczynie oświadczyłem powiedziała TAK a dzisiaj wylatujemy na 3 tygodniowe wakacje do Hiszpanii!



Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia. Visca el Barca Visca Cataluyna!

Przy okazji jeszcze wrzucam raport z mojej przygody z FM :)

http://prntscr.com/k5we52

0

Tak

1

Dzik!

1

Przydałby się u nas :)

4

Troche wstyd. Dają po 160 czy 140 za Cou i Dembele a Arthur musi bańkę dokładać ;/

10

Tak i 4 razy wygrali z nim LM.

1

Niech wpłacają 400 baniek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?