matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam, był ktoś w Murcji? Co warto tam zwiedzić?
0
Gomes został sprzedany sezon temu :) Co prawda z marne pieniądze ale faktycznie nie bardzo go ktoś chciał :)
http://prntscr.com/k9sa0j
2
http://prntscr.com/k9nfct
Troszkę posprzedawałem :)
0
Właśnie tak teraz w FMa będę grał
1
Dogadany byłem z Verrattim i Pogbą ale zdecydowałem że Thiago wraca :D
http://prntscr.com/k9lv96
Ale bilans na plus jak na razie. http://prntscr.com/k9lvgg
8
Witamy z powrotem!
http://prntscr.com/k9lsgo
4
Wykrywa proch i inne materiały wybuchowe
0
Kurde niby tak ale Thiago technik wybitny i pasuje mi troszkę bardziej
0
I kogo by tu kupić do środka pola Barcy w Fma 18? Kandydaci. Verratti, Thiago, Pogba.
1
Właśnie próbuje udało mi się coś zrobić co chciałem :)
0
Cześć,
Czy jest jakiś odpowiednik programu graficznego Canva?
Mam problem bo tworze tam grafikę i mam inny wygląd polskich znaków.
0
Guti. Lopeutegi czy jak mu tam zwolnili go.
0
Też tylko Barca lubię grać. Tylko stwierdziłem że nie chce tracić wiele czasu na FMa więc zrobiłem sobie grę równoczesną z czasem rzeczywistym. Czyli jak teraz mamy 19 lipca w FMa nie mogę przejść dalej. Odnośnie Denisa strasznie mnie zaskoczył pozytywnie. Nie gra dużo a zawsze gra bardzo dobrze. Był nawet w 11 sezonu Laliga chodź to raczej błąd gry bo Messiego zabrakło
0
Polska wersja oryginalna
14
JEST JEST! DENIS! http://prntscr.com/k8accd
Koniec! Messi to kończy. Denis bohaterem. Wszedł z ławki i zrobił robotę.
4
Finał LM z Realem!
Messi czemu tego nie strzeliłeś :(:(:(
Idę grać dogrywkę!
http://prntscr.com/k8a8qf
edit Real gra w 9 stawiam wszystko na jedną kartę http://prntscr.com/k8aaoj
0
Ja tam nie narzekam :D https://www.google.es/search?ei=Li9QW5OxKoa2kwXa5L7gBQ&q=pogoda+orihuela&oq=pogoda+or&gs_l=psy-ab.1.0.0l10.4166.4738.0.5939.2.2.0.0.0.0.99.180.2.2.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.2.179...0i67k1.0.UG5KJOob9L0
0
Dziwne że ten De Jong tylko wart 7 mln na transfermarkt.
0
Tak a co?
1
A ja w Hiszpanii 34 stopnie :D
0
http://prntscr.com/k7vouh
I rewanż http://prntscr.com/k7vp55
0
Licze na Dembele ale jednak Hazarda bym wolał.
3
Luisito! http://prntscr.com/k5wjop
Dodam, że wszedł w drugiej połowie z ławki.
13
Witam Ramblowiwczów :)
Chciałem tylko napisać, że wczoraj się mojej dziewczynie oświadczyłem powiedziała TAK a dzisiaj wylatujemy na 3 tygodniowe wakacje do Hiszpanii!
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia. Visca el Barca Visca Cataluyna!
Przy okazji jeszcze wrzucam raport z mojej przygody z FM :)
http://prntscr.com/k5we52
0
Tak
1
Dzik!
1
Przydałby się u nas :)
4
Troche wstyd. Dają po 160 czy 140 za Cou i Dembele a Arthur musi bańkę dokładać ;/
10
Tak i 4 razy wygrali z nim LM.
1
Niech wpłacają 400 baniek :)