1

Idę grać rewanż. Życzcie mi powodzenia.

http://prntscr.com/jyju9u

0

Dobra idę grać z Realem rewanż w SPH. :)

0

U mnie też. Jednak top 1 to The Wire

0

Be Bruyne. Jakby Modric był 5 lat młodszy to jego.

0

taktyczny

0

jeden z lepszych jakie ostatnio czytałem.

0

Ja położyłem się spać nie mogłem zasnąć to odpaliłem FMa :P

1

Dokładnie. Po co się tak czepiać. Ale przy okazji już wiem czemu a tak dużo zrozumiałem z tego wywiadu :)

0

Tanio

0

A De Ligt dalej u Ciebie?

1

To jakiś 17-latek :)

2

Oj chłopie dużo by pisać. W żartobliwym tonie napisze " Football Manager jest dla mężczyzn a Fifa i Pes dla chłopców :)

1

Ruszamy! Pierwszy oficjalny mecz.



http://prntscr.com/jyfolk

Szlak by to, wygrywałem 1-0 i w 44 minucie laptop błąd krytyczny :|

0

Nie będą się gryźli. Busi rozgrywający z głębi pola i funkcje obrony a Rakitic cofnięty rozgrywający ale wsparcie.

0

Marzenie, też jestem jego fanem.

0

Kto jest lepszy?

1

Nie ma.

4

Panowie i Panie. Zacząłem sobie karierę Barcą w FM 2018 :) Mam zamiar grać wiele lat tylko na tym save równocześnie z realnym czasem w świecie rzeczywistym. Czyli jak dzisiaj mamy 23.06.2018 to nie mogę mieć w Fm dalszej daty. Jestem fanatykiem piłki, Barcy i uwielbiam FMa i dlatego robię sobie takie ograniczenie żeby nie tracić dużo czasu na Football Managera. Dodam jeszcze, że jestem perfekcjonistą i dlatego ustalałem wszystko na tip top. Od stworzenia sztabu szkoleniowego treningi indywidualne stałe fragmenty itp itd. Co jakiś czas wrzucę parę screenów jak mi idzie i to tak przez parę lat mam nadzieje :)

Moja kadra http://prntscr.com/jydo25
Transfery http://prntscr.com/jydo73
Taktyka i teoretycznie najlepsza 11 http://prntscr.com/jydohn
Instrukcje taktyce http://prntscr.com/jydon1
Sztab szkoleniowy http://prntscr.com/jydoyz

Visca el Barca Visca Cataluyna!

1

Fajny składzik :)

0

Tak powinna grać Arg. na mundialu. Co o tym myślicie?

http://www.footballuser.com/1692991/Argentina

0

Najlepszy jak na razie piłkarz mundialu według Was?

edit, warto chyba jeszcze kogoś z Rosji docenić.

0

Co Ney zrobił?

5

Ależ by było śmiesznie jakby z grupy wyszła Arg a Portugalia odpadła :D:D:D

0

Tak na szybko jakie ma szanse jeszcze Arg na wyjście z grupy? Dzisiaj kibicujemy Nigerii tak?

0

Dzięki :D

0

Zaraz ze znajomym zagram pierwszy raz w życiu w Tekkena 7. Który bohater najlepszy do grania?

0

0

A dziwisz się? Gość w wieku 18 lat wymiata w Bundeslidze.

0

I jak Wam się podoba moja kadra na sezon 17/18?

http://prntscr.com/jwa25l

0

"• Celem klubu jest podpisanie kontraktu z pomocnikiem klasy światowej i kupo dwóch młodych pomocników: De Jonga i Arthura. [MD]
"

Oby to była prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?