matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Idę grać rewanż. Życzcie mi powodzenia.
http://prntscr.com/jyju9u
0
Dobra idę grać z Realem rewanż w SPH. :)
0
U mnie też. Jednak top 1 to The Wire
0
Be Bruyne. Jakby Modric był 5 lat młodszy to jego.
0
taktyczny
0
jeden z lepszych jakie ostatnio czytałem.
0
Ja położyłem się spać nie mogłem zasnąć to odpaliłem FMa :P
1
Dokładnie. Po co się tak czepiać. Ale przy okazji już wiem czemu a tak dużo zrozumiałem z tego wywiadu :)
0
Tanio
0
A De Ligt dalej u Ciebie?
1
To jakiś 17-latek :)
2
Oj chłopie dużo by pisać. W żartobliwym tonie napisze " Football Manager jest dla mężczyzn a Fifa i Pes dla chłopców :)
1
Ruszamy! Pierwszy oficjalny mecz.
http://prntscr.com/jyfolk
Szlak by to, wygrywałem 1-0 i w 44 minucie laptop błąd krytyczny :|
0
Nie będą się gryźli. Busi rozgrywający z głębi pola i funkcje obrony a Rakitic cofnięty rozgrywający ale wsparcie.
0
Marzenie, też jestem jego fanem.
0
Kto jest lepszy?
1
Nie ma.
4
Panowie i Panie. Zacząłem sobie karierę Barcą w FM 2018 :) Mam zamiar grać wiele lat tylko na tym save równocześnie z realnym czasem w świecie rzeczywistym. Czyli jak dzisiaj mamy 23.06.2018 to nie mogę mieć w Fm dalszej daty. Jestem fanatykiem piłki, Barcy i uwielbiam FMa i dlatego robię sobie takie ograniczenie żeby nie tracić dużo czasu na Football Managera. Dodam jeszcze, że jestem perfekcjonistą i dlatego ustalałem wszystko na tip top. Od stworzenia sztabu szkoleniowego treningi indywidualne stałe fragmenty itp itd. Co jakiś czas wrzucę parę screenów jak mi idzie i to tak przez parę lat mam nadzieje :)
Moja kadra http://prntscr.com/jydo25
Transfery http://prntscr.com/jydo73
Taktyka i teoretycznie najlepsza 11 http://prntscr.com/jydohn
Instrukcje taktyce http://prntscr.com/jydon1
Sztab szkoleniowy http://prntscr.com/jydoyz
Visca el Barca Visca Cataluyna!
1
Fajny składzik :)
0
Tak powinna grać Arg. na mundialu. Co o tym myślicie?
http://www.footballuser.com/1692991/Argentina
0
Najlepszy jak na razie piłkarz mundialu według Was?
edit, warto chyba jeszcze kogoś z Rosji docenić.
0
Co Ney zrobił?
5
Ależ by było śmiesznie jakby z grupy wyszła Arg a Portugalia odpadła :D:D:D
0
Tak na szybko jakie ma szanse jeszcze Arg na wyjście z grupy? Dzisiaj kibicujemy Nigerii tak?
0
Dzięki :D
0
Zaraz ze znajomym zagram pierwszy raz w życiu w Tekkena 7. Który bohater najlepszy do grania?
0
Dobry jest :D
http://prntscr.com/jwaggi
0
A dziwisz się? Gość w wieku 18 lat wymiata w Bundeslidze.
0
I jak Wam się podoba moja kadra na sezon 17/18?
http://prntscr.com/jwa25l
0
"• Celem klubu jest podpisanie kontraktu z pomocnikiem klasy światowej i kupo dwóch młodych pomocników: De Jonga i Arthura. [MD]
"
Oby to była prawda