1

Pewnie mu chodzi o Semedo.

0

Racja. Rakieta jest niesamowity!

3

sto

0

Ja wstałem i gram w Fma :P

0

Nie grałem w 17 to Ci nie napisze ale pewnie jak zawsze parę więcej opcji bez większych rewolucji.

1

No racja trochę przesadzają.

0

Spokojnie swoje szanse dostaną :)

0

CHyba nie chodzi Ci o 4-4-2 :P?

Drugą taktyką będe grał taką :) http://prntscr.com/je7qia

0

Mój pierwszy sparing w Fmie :P

Jak Wam się podoba pierwsza 11?

http://prntscr.com/je7jzs

0

Gra ktoś z Was w Fma 2018 Barcą? Jak tak to jak Wam idzie kogo kupiliście, kto jak gra itp?

0

A kto Twoim zdaniem jest w top 5?

7

320 dni słonecznych w roku brzmi nieźle :)

0

Oj tam aż tak tragicznie nie jest :P

1

Jakbyście mieli możliwość zamieszkania w Hiszpanii lub zostać w Polsce co byście wybrali?

0

?

0

Jakiś dobry film dzisiaj wieczorem? Coś ktoś?

0

Za 150 mln bym go puścił.

1

Na pewno stworzy większe niż Gomes, Paulinho itp

0

Może jeszcze coś?

1

Daj może statystykę ile meczów pod rząd przeciwnicy Barcy nie dostali karnego w La Liga.

1

A widziałeś jakieś zagrożenie w rewanżu z Romą z naszych pomocników?

0

Jaki dobre dzisiaj filmy w TV polecacie?

0

Jak to możliwe jak grał tylko w Pucharze Króla?

4

Lenglet ma klauzule 30 mln euro.

0

Waszym zdaniem top 5 gier wszech czasów na PC?

0

To jest trochę śmieszne, że mówi, że to jest jego dom a chciał odejść a w cale tak mało szans nie dostawał w Barcy.

0

Raczej 10%

0

Tak to ten gość który ma najwięcej asyst w tym sezonie w Europie wspólnie z De Bruyne.

0

Za Busiego może jeszcze grać Rakieta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?