matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pewnie mu chodzi o Semedo.
0
Racja. Rakieta jest niesamowity!
3
sto
0
Ja wstałem i gram w Fma :P
0
Nie grałem w 17 to Ci nie napisze ale pewnie jak zawsze parę więcej opcji bez większych rewolucji.
1
No racja trochę przesadzają.
0
Spokojnie swoje szanse dostaną :)
0
CHyba nie chodzi Ci o 4-4-2 :P?
Drugą taktyką będe grał taką :) http://prntscr.com/je7qia
0
Mój pierwszy sparing w Fmie :P
Jak Wam się podoba pierwsza 11?
http://prntscr.com/je7jzs
0
Gra ktoś z Was w Fma 2018 Barcą? Jak tak to jak Wam idzie kogo kupiliście, kto jak gra itp?
0
A kto Twoim zdaniem jest w top 5?
7
320 dni słonecznych w roku brzmi nieźle :)
0
Oj tam aż tak tragicznie nie jest :P
1
Jakbyście mieli możliwość zamieszkania w Hiszpanii lub zostać w Polsce co byście wybrali?
0
?
0
Jakiś dobry film dzisiaj wieczorem? Coś ktoś?
0
To jest najsmutniejsze zdjęcie
https://www.google.pl/search?q=andres+escobar&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiF_aLJmuraAhUI6CwKHUNlCLEQ_AUICigB&biw=1270&bih=716#imgrc=UnK6bpKM2POjYM:
0
Za 150 mln bym go puścił.
1
Na pewno stworzy większe niż Gomes, Paulinho itp
0
Może jeszcze coś?
1
Daj może statystykę ile meczów pod rząd przeciwnicy Barcy nie dostali karnego w La Liga.
1
A widziałeś jakieś zagrożenie w rewanżu z Romą z naszych pomocników?
0
Jaki dobre dzisiaj filmy w TV polecacie?
0
Jak to możliwe jak grał tylko w Pucharze Króla?
4
Lenglet ma klauzule 30 mln euro.
0
Waszym zdaniem top 5 gier wszech czasów na PC?
0
To jest trochę śmieszne, że mówi, że to jest jego dom a chciał odejść a w cale tak mało szans nie dostawał w Barcy.
0
Raczej 10%
0
Tak to ten gość który ma najwięcej asyst w tym sezonie w Europie wspólnie z De Bruyne.
0
Za Busiego może jeszcze grać Rakieta.