matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A w jakiej branży masz firmie jeśli to nie tajemnica?
0
Umtiti Koulibaly? Marzenie!
1
Za miesiąc będzie miał już 34 lata. Idealny wiek na emeryturę w Chinach i obłędną emeryturę.
1
Mój pierwszy mecz!
https://prnt.sc/j8i02f
1
W końcu ktoś mądrego coś napisał a nie cały czas krytyka Vaverde. Prawda taka, że po tym 4-1 to Valverde mógłby nie jechać na mecz a taktykę i pierwszy skład ustawił by Dembele i piłkarze z takim talentem powinni spokojnie przejść do półfinału. Nie zawiódł Valverde a piłkarze.
1
Jeśli ktoś ma to prosiłbym skrót meczu po polsku.
2
http://www.fullmatchesandshows.com/
0
Cristiano Ronaldo
1
Znalazłem już te inne zakładki ale dzięki za pomysł z tymi folderami. Chyba tak sobie to zrobię.
0
ok dzięki za pomoc
0
Gdzie masz to widoczne? Wiesz może gdzie to włączyć?
0
Jest taka opcja w Chromie?
https://prnt.sc/j87yt1
0
Salah!
0
Witam. Której przeglądarki internetowej używacie? prosiłbym o głosy. Pozdr0
https://www.strawpoll.me/15546704
3
Nie wiesz co piszesz. Valverde to świetny fachowiec i nawet kompromitująca porażka z Romą nie może go przekreślać po 1 sezonie.
0
Dzięki za info
0
Nic nie szkodzi :) Tekst super napisany. Pozdro
1
Nie wiedziałem, że dzisiaj finał rozgrywają na Camp Nou :)
0
I jak idzie jego rozwój? 15 lat to już można coś wywnioskować bo to nie 8 czy 9 letni chłopak jakich wielu na YT.
0
Dzięki kurde wzruszyłem się. Piękny będzie ten stadion!
0
Macie jakiś dobry filmik na YT jak będzie wyglądało nowe Cam Nou po przebudowie? Pytam bo nie chce oglądać jakiś fake projektów bo takich pewnie sporo jest w sieci.
0
Dzięki Wam za odpowiedzi.
0
Mam szybkie pytanie. Jaką Coutinho ma skuteczność z rzutów karnych? Zna ktoś jakąś statystykę?
1
Stegen, Alves, Pique, Puyol, Abidal, Busquets, Xavi, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Neymar.
5
Zasłużył jak mało kto.
0
Dzięki
1
No właśnie brak szacunku dla swoich kolegów, że się tak wypowiada :)
0
Raczej na rzeźbę to ma pójść :P
0
Chce sobie rozpisać trening siłowy 4x w tyg. Jaką najlepszą stronkę polecacie?
1
30 baniek z pocałowaniem ręki.