matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam,
Jakie polecacie gry do zagrania w dwie osoby? Raczej chodzi mi o strzelanki i nie nowe gry raczej tak do 2013r (słabszy laptop kolegi)
Kupiliśmy Bordelands 1 ale co polecacie jeszcze? Może coś w stylu Operation Flashpoint starego itp? Gramy przez LAN.
2
Mam nadzieję, że nie taką formalność jak wczoraj.
1
Obrońcy wyżej wszyscy. Rakitic zasłużenie gracz czemu.
5
Rakitic jest królem środka pola. On wczoraj magnetyzował piłki. Ile miał przechwytów wczoraj?
0
haha dobre :D No ale niestety tak często ludzie piszą. Albo po wyleczonej kontuzji. Poczakać lepiej z miesiąc albo 2 i dopiero wpuszczać zawodnika na 5 minut.
17
Słabiutko
19
Nie wierze w takie coś.
0
Szczęśliwa i kochana 20.
0
Też ma :D
1
http://www.footballuser.com/1660754/FC_Barcelona
Chciałbym kiedyś taką 11 wyjściową :) Co o tym sądzicie?
0
Też nie dałbym Iniesty na ławe w tej formie ale to taki skład na przyszłość :) Albo w jakimś meczu gdzie Iniesta by odpoczywał.
0
Marze o takiej once de gala.
http://www.footballuser.com/1660754/FC_Barcelona
2
Też tak liczycie na sezon bez porazki w La Liga w wykonaniu Barcy?
Zostało 16 meczów i najcięższe wyjazdy za nami. Szanse są.
2
Dobre podsumowanie.....
4
Grali ostatnio i było 2-0?
0
5
Fajnie, że tak dobrze stoimy z finansami :) Po ostatnich zakupach 60 mln euro plus kasa ze sprzedaży brzmi bardzo dobrze. Wielu transferów nie potrzebujemy. Każda pozycja dobrze obsadzona.
0
Zmiana nie wymuszona kontuzją. Po prostu go Zizu zmienił :D
1
Chodzi mi o to jak w ataku by się zawodnicy ustawiali. W defensywie by to wyglądało tak http://www.footballuser.com/1660597/FC_Barcelona
0
Chciałbym dzisiaj taki skład i takie ustawienie w ataku :P
http://www.footballuser.com/1660595/FC_Barcelona
0
Chodzi mi o La Liga.
0
Barcelona jako pierwsza drużyna w historii nie przegrała ani jednego meczu w sezonie ligowym.
0
Polepszyli coś Umtitiego w FM18? Chodzi mi o jakiś update?
0
Najpierw to musi się załapać do kadry na mistrzostwa.
0
http://www.filmweb.pl/serial/Dom+z+papieru-2017-792826/discussion/Napisy+do+2+sezonu,2966130
0
Czy ten laptop https://www.x-kom.pl/p/379451-notebook-laptop-156-dell-inspiron-7570-i7-8550u-8gb-2561000-win10.html?gclid=CjwKCAiAtdDTBRArEiwAPT4y-z5u6Ho6romWsXQk8EJUBbzjZg8U7LEV5A6c2mr4T60qqao1Q7NF5BoCRX4QAvD_BwE
Jest dużo lepszy od tego?
http://allegro.pl/outlet-dell-inspiron-7566-i7-8gb-128-500-gtx-win10-i7131411025.html
1
Też mnie drażni to o czym napisałeś. Ta tendencja o pisaniu jak to Iniesta musi odpoczywać trwa już co najmniej od 2 lat.
0
Carlo
0
Masz może więcej informacjo o tych testach? Messi szybszy od Alby? Nie chce mi się wierzyć.
0
Czy jest jakaś drużyna która zakończyła cały sezon bez porażki?