0

Witam,

Jakie polecacie gry do zagrania w dwie osoby? Raczej chodzi mi o strzelanki i nie nowe gry raczej tak do 2013r (słabszy laptop kolegi)

Kupiliśmy Bordelands 1 ale co polecacie jeszcze? Może coś w stylu Operation Flashpoint starego itp? Gramy przez LAN.

2

Mam nadzieję, że nie taką formalność jak wczoraj.

1

Obrońcy wyżej wszyscy. Rakitic zasłużenie gracz czemu.

5

Rakitic jest królem środka pola. On wczoraj magnetyzował piłki. Ile miał przechwytów wczoraj?

0

haha dobre :D No ale niestety tak często ludzie piszą. Albo po wyleczonej kontuzji. Poczakać lepiej z miesiąc albo 2 i dopiero wpuszczać zawodnika na 5 minut.

17

Słabiutko

19

Nie wierze w takie coś.

0

Szczęśliwa i kochana 20.

0

Też ma :D

1

http://www.footballuser.com/1660754/FC_Barcelona

Chciałbym kiedyś taką 11 wyjściową :) Co o tym sądzicie?

0

Też nie dałbym Iniesty na ławe w tej formie ale to taki skład na przyszłość :) Albo w jakimś meczu gdzie Iniesta by odpoczywał.

0

2

Też tak liczycie na sezon bez porazki w La Liga w wykonaniu Barcy?
Zostało 16 meczów i najcięższe wyjazdy za nami. Szanse są.

2

Dobre podsumowanie.....

4

Grali ostatnio i było 2-0?

0

5

Fajnie, że tak dobrze stoimy z finansami :) Po ostatnich zakupach 60 mln euro plus kasa ze sprzedaży brzmi bardzo dobrze. Wielu transferów nie potrzebujemy. Każda pozycja dobrze obsadzona.

0

Zmiana nie wymuszona kontuzją. Po prostu go Zizu zmienił :D

1

Chodzi mi o to jak w ataku by się zawodnicy ustawiali. W defensywie by to wyglądało tak http://www.footballuser.com/1660597/FC_Barcelona

0

Chciałbym dzisiaj taki skład i takie ustawienie w ataku :P

http://www.footballuser.com/1660595/FC_Barcelona

0

Chodzi mi o La Liga.

0

Barcelona jako pierwsza drużyna w historii nie przegrała ani jednego meczu w sezonie ligowym.

0

Polepszyli coś Umtitiego w FM18? Chodzi mi o jakiś update?

0

Najpierw to musi się załapać do kadry na mistrzostwa.

1

Też mnie drażni to o czym napisałeś. Ta tendencja o pisaniu jak to Iniesta musi odpoczywać trwa już co najmniej od 2 lat.

0

Carlo

0

Masz może więcej informacjo o tych testach? Messi szybszy od Alby? Nie chce mi się wierzyć.

0

Czy jest jakaś drużyna która zakończyła cały sezon bez porażki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?