matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ilu piłkarzy jest Waszym zdaniem szybszych od naszego Dembele? Miałby szanse np z Aubameyang na szybkość?
0
I jak Wam się podobają wyceny nowe na transfermarkt?
0
W S7 w Samsungu pękła mi z boku szybka. Ile może wynieść koszt naprawy?
2
Mam nadzieje, że Valverde potrenuje z Barce z 5 lat a później jego następca bedzie Xavi :)
0
Ja nie twierdzie że Roberto jest słabszy sam bym go powołał ale Iniesta ma często mało goli i asyst.
6
Jakby patrzeć tylko na statystyki to Iniesta od paru lat nie byłby powoływany do kadry.
0
Dokładnie pokaż jakieś sceeny :) Kogo pokupowałes?
0
Gra ktoś z Was Barca w FM 2018? Jak Wam idzie kogo kupiliście itp?
1
Ja mam nadzieje, że do 2 lat zobaczymy go w Barcy.
0
Cieszy mnie, że dzisiaj znowu zobaczę na pewno Messiego, Dembele, Coutinho :)
0
No właśnie coś koło tego ale nie wiem dokładnie ile.l
0
Jaki jest rekord w angielskiej lidze jeśli chodzi o największą ilość goli zawodnika w sezonie? Salah ma 28 goli ile mu brakuje do rekordu?
2
I bardzo dobrze. Do tego marzy mi się Samper, żeby został w kadrze na następny sezon.
0
Nawet nie wiedziałem, że w sob. przegląd wychodzi. Od wielu lat nie kupowałem. Zmieniło się coś czy najlepiej kupować przegląd w pon? (raporty i opisy po wszystkich ligach)
0
Dzięki za cytat! Świetny!
1
W przeglądzie w pon?
0
Macie jakieś swoje życiowe przykazania, którymi się kierujecie w życiu? W sensie nigdy się nie poddawaj, zawsze wierz itp?
1
Bardzo dobrze zrobiłeś kolego :) Pozdrawiam, będzie miała nauczkę.
0
Nie, ale cenie sobie prywatność.
1
Spisane cele/marzenia,plany :)
0
Myślę, że to idealny moment żeby Iniesta odszedł w wieku 34 lat do Chin.
1
Myślę, że 22 zawodników w kadrze to idealna liczba.
0
Tam nie ma pierwszej 11. Umownie tylko przeniosłem wymarzoną kadrę na boisko.
1
Taka kadra na następny sezon to moje marzenie (Pozycje są umowne)
http://www.footballuser.com/1669921/FC_Barcelona
Panowie to nie jest 11 najmocniejsza, tylko cała kadra.
0
Jak najłatwiej zabezpieczyć folder hasłem?
0
Też by źle nie było. Mi też pasuje na DM Roberto. Mógłby robić z głębi pola rajdy i wtedy za niego cofał by się jeden z pomocników.
1
O jakim składzie marzycie w Barcy? Jakbyście mieli możliwość dobrać paru zawodników?
Mi się marzy taka 11
http://www.footballuser.com/1669516/FC_Barcelona
0
Było by pięknie ale jak zagra w pierwszym Paulinho i wejdzie w drugiej połowie za niego Dembele też nie będzie źle :)
2
W sumie też fajnie by było. Dembele lepiej na 2 połowe.
0
http://strawpoll.pl/57526
Zapraszam do głosowania.