0

Ilu piłkarzy jest Waszym zdaniem szybszych od naszego Dembele? Miałby szanse np z Aubameyang na szybkość?

0

I jak Wam się podobają wyceny nowe na transfermarkt?

0

W S7 w Samsungu pękła mi z boku szybka. Ile może wynieść koszt naprawy?

2

Mam nadzieje, że Valverde potrenuje z Barce z 5 lat a później jego następca bedzie Xavi :)

0

Ja nie twierdzie że Roberto jest słabszy sam bym go powołał ale Iniesta ma często mało goli i asyst.

6

Jakby patrzeć tylko na statystyki to Iniesta od paru lat nie byłby powoływany do kadry.

0

Dokładnie pokaż jakieś sceeny :) Kogo pokupowałes?

0

Gra ktoś z Was Barca w FM 2018? Jak Wam idzie kogo kupiliście itp?

1

Ja mam nadzieje, że do 2 lat zobaczymy go w Barcy.

0

Cieszy mnie, że dzisiaj znowu zobaczę na pewno Messiego, Dembele, Coutinho :)

0

No właśnie coś koło tego ale nie wiem dokładnie ile.l

0

Jaki jest rekord w angielskiej lidze jeśli chodzi o największą ilość goli zawodnika w sezonie? Salah ma 28 goli ile mu brakuje do rekordu?

2

I bardzo dobrze. Do tego marzy mi się Samper, żeby został w kadrze na następny sezon.

0

Nawet nie wiedziałem, że w sob. przegląd wychodzi. Od wielu lat nie kupowałem. Zmieniło się coś czy najlepiej kupować przegląd w pon? (raporty i opisy po wszystkich ligach)

0

Dzięki za cytat! Świetny!

1

W przeglądzie w pon?

0

Macie jakieś swoje życiowe przykazania, którymi się kierujecie w życiu? W sensie nigdy się nie poddawaj, zawsze wierz itp?

1

Bardzo dobrze zrobiłeś kolego :) Pozdrawiam, będzie miała nauczkę.

0

Nie, ale cenie sobie prywatność.

1

Spisane cele/marzenia,plany :)

0

Myślę, że to idealny moment żeby Iniesta odszedł w wieku 34 lat do Chin.

1

Myślę, że 22 zawodników w kadrze to idealna liczba.

0

Tam nie ma pierwszej 11. Umownie tylko przeniosłem wymarzoną kadrę na boisko.

1

Taka kadra na następny sezon to moje marzenie (Pozycje są umowne)



http://www.footballuser.com/1669921/FC_Barcelona

Panowie to nie jest 11 najmocniejsza, tylko cała kadra.

0

Jak najłatwiej zabezpieczyć folder hasłem?

0

Też by źle nie było. Mi też pasuje na DM Roberto. Mógłby robić z głębi pola rajdy i wtedy za niego cofał by się jeden z pomocników.

1

O jakim składzie marzycie w Barcy? Jakbyście mieli możliwość dobrać paru zawodników?

Mi się marzy taka 11

http://www.footballuser.com/1669516/FC_Barcelona

0

Było by pięknie ale jak zagra w pierwszym Paulinho i wejdzie w drugiej połowie za niego Dembele też nie będzie źle :)

2

W sumie też fajnie by było. Dembele lepiej na 2 połowe.

0

http://strawpoll.pl/57526

Zapraszam do głosowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?