2

Widać to było przy zmianach z Romą :)

1

0

Nie znam się zbytnio na MMA i KSW więc może ktoś mi odpowie. Jest szansa, że Damian Janikowski może walczyć z Mamedem Khalidowem?

0

Czyli traci 30% ale ma większe szanse na zwycięstwo jak więcej waży.

0

Oglądam KSW i co to znaczy jak przed walką mówią ze zawodnik nie zmieścił się w limicie wagowym?

1

Oglądacie Galę KSW? Myślicie że Janikowski da dzisiaj radę?

0

Jakby Messi miał na to wy******

0

Nie jestem pewien ale Rivaldo.

2

A ja Valverde wierze w Ciebie. Wyciągniesz wnioski i w drugim sezonie będzie piękna gra plus super wyniki. Dał ciała z Romą po całości ale też taka prawda, że nie ważne jaki by skład dał to zawodnicy Barcy powinni taką zaliczkę utrzymać. Visca el Barca Visca Catalonia Visca Valverde!

3

https://prnt.sc/j4o04j

Oby był taki dobry jak w Fm. Drugi po Bryune najlepszy gracz :)

3

Ja bym wystawił Barce B na rewanż.

3

Również stawiam na "Zbrodnia i Kara"

1

No jakby mu dali strzelić karnego zamiast Messiego to może by coś z tego było.

1

Wiąże z nim wielkie nadzieje.

0

Pytanie do graczy Fma

Mam edytor czasu rzeczywistego i mam jedno pytanie. Chciałbym edytować paru zawodników i zablokować edytor żebym nie mógł już nic edytować ani sprawdzać ukrytych informacji jak potencjał umiejętności itp itd. http://prntscr.com/j1oyln

0

Waszym zdaniem jaki jest najlepszy rozegrany mecz w karierze Messiego? Chyba się nie da wybrać ale na pewno ten z Arsenalem to top 3.

0

Pytanie do fanów Football Managera 2018

Korzystałem z edytora atrybutów i teraz mi nie działa ta opcja https://prnt.sc/j1csvi

Nie pokazują się zmiany wartości atrybutów. Jaka to może być przyczyna?

0

Mam pytanie do fanów FMa. Trochę się bawiłem edytorem wbudowanym w Fmie i nie działa mi ta opcja. Da się to jakoś naprawić?

http://prntscr.com/j1csvi

9

Zaczynamy przygodę! http://prntscr.com/j0z9eq

0

Ale masz bardzo wolne tempo gry? Posiadanie piłki masz duże?

0

Prosiłbym też o wysłanie :) Pozdro

0

Ściągne :)

0

Raczej i tak ustale po swojemu ale możesz podesłać na emaila :) Private

0

Niby ciężko się gra bardzo wolnym tempem ale chciałbym grać jak Guardiola. Dominować i mieć wielkie posiadanie piłki :)

0

Czemu? Alba ustawiony najbardziej ofensywnie jak się da.

http://prntscr.com/izxdap

0

Fani FMa co sądzicie o takich ustawieniach dla Barcy? Co byście zmienili?

https://prnt.sc/izw93k

0

http://prntscr.com/izw93k
Co byście tu zmienili? Chodzi oczywiście o Barce

0

U mnie jest ten plus, że lubie włączyć Barce i ustawić wszystko skrupulatnie, taktyki treningi itp i później sobie wolno grać :) Nie wyobrażam sobie dłubać w jakimś zespole z niższych lig. Jeszcze jest opcja grać rep np na MŚ.

2

Liczę, że tak jeszcze z 5 lat :)

1

Też lost. Pierwszy serial który zacząłem oglądać nie w TV.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?