matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Widać to było przy zmianach z Romą :)
1
http://www.fullmatchesandshows.com/
0
Nie znam się zbytnio na MMA i KSW więc może ktoś mi odpowie. Jest szansa, że Damian Janikowski może walczyć z Mamedem Khalidowem?
0
Czyli traci 30% ale ma większe szanse na zwycięstwo jak więcej waży.
0
Oglądam KSW i co to znaczy jak przed walką mówią ze zawodnik nie zmieścił się w limicie wagowym?
1
Oglądacie Galę KSW? Myślicie że Janikowski da dzisiaj radę?
0
Jakby Messi miał na to wy******
0
Nie jestem pewien ale Rivaldo.
2
A ja Valverde wierze w Ciebie. Wyciągniesz wnioski i w drugim sezonie będzie piękna gra plus super wyniki. Dał ciała z Romą po całości ale też taka prawda, że nie ważne jaki by skład dał to zawodnicy Barcy powinni taką zaliczkę utrzymać. Visca el Barca Visca Catalonia Visca Valverde!
3
https://prnt.sc/j4o04j
Oby był taki dobry jak w Fm. Drugi po Bryune najlepszy gracz :)
3
Ja bym wystawił Barce B na rewanż.
3
Również stawiam na "Zbrodnia i Kara"
1
No jakby mu dali strzelić karnego zamiast Messiego to może by coś z tego było.
1
Wiąże z nim wielkie nadzieje.
0
Pytanie do graczy Fma
Mam edytor czasu rzeczywistego i mam jedno pytanie. Chciałbym edytować paru zawodników i zablokować edytor żebym nie mógł już nic edytować ani sprawdzać ukrytych informacji jak potencjał umiejętności itp itd. http://prntscr.com/j1oyln
0
Waszym zdaniem jaki jest najlepszy rozegrany mecz w karierze Messiego? Chyba się nie da wybrać ale na pewno ten z Arsenalem to top 3.
0
Pytanie do fanów Football Managera 2018
Korzystałem z edytora atrybutów i teraz mi nie działa ta opcja https://prnt.sc/j1csvi
Nie pokazują się zmiany wartości atrybutów. Jaka to może być przyczyna?
0
Mam pytanie do fanów FMa. Trochę się bawiłem edytorem wbudowanym w Fmie i nie działa mi ta opcja. Da się to jakoś naprawić?
http://prntscr.com/j1csvi
9
Zaczynamy przygodę! http://prntscr.com/j0z9eq
0
Ale masz bardzo wolne tempo gry? Posiadanie piłki masz duże?
0
Prosiłbym też o wysłanie :) Pozdro
0
Ściągne :)
0
Raczej i tak ustale po swojemu ale możesz podesłać na emaila :) Private
0
Niby ciężko się gra bardzo wolnym tempem ale chciałbym grać jak Guardiola. Dominować i mieć wielkie posiadanie piłki :)
0
Czemu? Alba ustawiony najbardziej ofensywnie jak się da.
http://prntscr.com/izxdap
0
Fani FMa co sądzicie o takich ustawieniach dla Barcy? Co byście zmienili?
https://prnt.sc/izw93k
0
http://prntscr.com/izw93k
Co byście tu zmienili? Chodzi oczywiście o Barce
0
U mnie jest ten plus, że lubie włączyć Barce i ustawić wszystko skrupulatnie, taktyki treningi itp i później sobie wolno grać :) Nie wyobrażam sobie dłubać w jakimś zespole z niższych lig. Jeszcze jest opcja grać rep np na MŚ.
2
Liczę, że tak jeszcze z 5 lat :)
1
Też lost. Pierwszy serial który zacząłem oglądać nie w TV.