0

Polepszyli coś Umtitiego w FM18? Chodzi mi o jakiś update?

0

Najpierw to musi się załapać do kadry na mistrzostwa.

1

Też mnie drażni to o czym napisałeś. Ta tendencja o pisaniu jak to Iniesta musi odpoczywać trwa już co najmniej od 2 lat.

0

Carlo

0

Masz może więcej informacjo o tych testach? Messi szybszy od Alby? Nie chce mi się wierzyć.

0

Czy jest jakaś drużyna która zakończyła cały sezon bez porażki?

0

Raczej 99,999 %

1

Kupić bilet lotniczy i bilet na stadion.

0

Neymar i Mbappe jeszcze drożsi na transfermarkt. Neymar tyle co Messi 180 a Mbappe 120

1

Ma ktoś dobry link do meczu Realu?

0

Witam. Mam wykupionego Kasperskiego na starym laptopie. Kupiłem nowego laptopa i teraz pytanie czy moge dezaktywować antywirusa na starym laptopie i wgrać go na nowego?

9

hehe dobre :D To Ci się udało.

1

Zajebiste :D

1

10

Ale redakcja jednak ma trochę racji więc ja osobiście dałbym Messiemu ocenę 9.5 :)

3

Wyobraźcie sobie teraz, że Sergi Roberto zagrał na pozycji Messiego i zagrał tak jak nasz Argentyńczyk. Myślicie, że jaką by dostał ocenę od redakcji Sergi? Odpowiedź nasuwa się sama :)

0

Witam. Prosiłbym o pomoc z napisami do serialu Dom z Papieru.
http://www.filmweb.pl/serial/Dom+z+papieru-2017-792826/discussion/Napisy+do+2+sezonu,2966130

Ściągnąłem napisy z tego linka do 1 odc i wszystko działa a jak ściągam do 2 odc to jest zły format (nie otwiera się w notatniku itp) Czy ma ktoś może pasujące napisy do tego odc. Jęsli tak prosiłbym o przesłanie na mojego emaila matirix20@interia.pl

Z góry dzięki i pozdrawiam

4

Niezły jest ale kupiliśmy Cou i Dembele więc dla niego już się miejsce nie znajdzie a szkoda.

0

No przecież on nie umie biegać sprintem to skąd to zdziwienie?

0

Ok dzięki za info

0

Ile jest odcinków serialu Dom z papieru? Na filmwebie jest napisane, że 15 odcinków a na Netflixie skończył się sezon po 13 odc.

0

Patrz na Paulinho :)
Griezmann by rozwinął skrzydła w Barcy. Sam Simeone przyznaje że Grizzly pasuje do ofensywnego futbolu a Atletico nie jest w stanie mu tego zaoferować.

0

Dzięki za wypożyczenie. Czyli w sumie bardzo dobry Deal bo jakby Rafinha odpalił to może wrócić do nas :)

1

A Griezmann nie obiecujący? To nie FM on ma dopiero 26 lat. Przecież jest Dembele młody może nie trzeba drugiego młodego Franzuza. Młodość młodością ale doświadczenie też jest ważne.

0

A jak Inter awansuje do LM a Rafinha tam nie bedzie chciał grac to może wrócić?

1

Za to mu płacą ciężkie pieniądze, żeby umiał to poukładać. Ja się tam ciesze, że się zbroją i kupują fenomenalnych piłkarzy.

1

Ciężko coś zarzucić Twojej przyszłej kadrze. Też bardzo chciałbym identyczną kadrę jaką napisałeś tylko może braknąć miejsca i minut do Paco.

0

Chinole ale i tak pewnie nie dali by więcej niż 50 baniek.

0

Jak każdy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?