0

Ale to kurs że przejdzie w zimowym okienku?

0

Też by tak mogło być :) Zależy od przeciwnika itp

3

Tylko by nas to ucieszyło. Ja Rafinhe bym jednak zostawił. Myśle, że u Valverde szanse będzie dostawał nie jedną. Tak to Delo, Arda, Gomes do odstrzału. Z D. Suarezem sam nie wiem co by było najlepiej zrobić.

15

A tak marzy mi się nasze Once de Gala!

http://www.footballuser.com/1650218/FC_Barcelona

0

Ze słabszymi przeciwnikami na Camp Nou możemy spokojnie grać w nawet tak
Stegen ................. Roberto, Iniesta, Cou, Dembele, Suarez, Messi. Oczywiście Roberto na DM i Busi odpoczywa :P

Albo coś takiego :) http://www.footballuser.com/1650214/FC_Barcelona

0

Ciekawostka:

Każdy z naszych podstawowych obrońców Alba Umtiti Pique Roberto są wyceniani po 40 mln euro (Transfermarkt)

14

Czekam na informacje na bieżąco od Ciebie co z Cou :P

0

Czyli Valverde jeszce prawdopodobnie "dostanie" Dembele i Coutinho do kadry.

0

cda

1

Dzięki. Wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że rok 2018 będzie dla Ciebie dużo lepszy. Pozdro

0

Bardziej chodzi mi o Bocelliego :D

2

Ale Bocelli jest niesamowity :D

6

Ale to jest piękne....

1

Gomorra, Peaky Blinders, The Wire.

2

Przytulił się z Kloppem i dostał owacje od Anfield. Tak to nic innego nie zrobił dziwnego.

0

Cały mecz dzisiaj grał na szpicy a nie na skrzydle.

0

A jak w ogóle prezentuje się w tym sezonie Verratti?

0

Ja żałuje że nie ściągliśmy Sule.

0

Gdzie obejrze w dobrej jakości bez ścinek dzisiejszy mecz Liverpoolu?

0

To bardzo dobra informacja :)

2

Rusza się jak kłoda czy daje rade jak na ten wzrost?

3

Asensio

1

Cou Czy De Bruyne?

http://strawpoll.pl/55095

1

Chodzi o wysoką cene. Jakby byli tansi to na pewno byli by na pierwszych miejsach.

0

W czym?

0

Jak jest w końcu z tym naszym Dembele? Lepiej się prezentuje na lewej czy prawej flance? Da się określić, którą nogą lepiej gra? ( nie wklejajcie wypowiedzi z Rennes jak się wypowiada którą nogą lepiej gra:)

0

Przecież za 150 go nie chcą sprzedać.

0

Tylko Oblak od niego wyżej wyceniany.

0

Panowie i Panie! Są nowe wyceny ligi hiszpańskiej! Umtiti i Stegen i Alba warci po 40 mln euro. Absolutny rekord wyceny Leo Messiego. 180 baniek :D

https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/startseite/verein/131

0

No niestety Delo nie przekonał nikogo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?