matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to kurs że przejdzie w zimowym okienku?
0
Też by tak mogło być :) Zależy od przeciwnika itp
3
Tylko by nas to ucieszyło. Ja Rafinhe bym jednak zostawił. Myśle, że u Valverde szanse będzie dostawał nie jedną. Tak to Delo, Arda, Gomes do odstrzału. Z D. Suarezem sam nie wiem co by było najlepiej zrobić.
15
A tak marzy mi się nasze Once de Gala!
http://www.footballuser.com/1650218/FC_Barcelona
0
Ze słabszymi przeciwnikami na Camp Nou możemy spokojnie grać w nawet tak
Stegen ................. Roberto, Iniesta, Cou, Dembele, Suarez, Messi. Oczywiście Roberto na DM i Busi odpoczywa :P
Albo coś takiego :) http://www.footballuser.com/1650214/FC_Barcelona
0
Ciekawostka:
Każdy z naszych podstawowych obrońców Alba Umtiti Pique Roberto są wyceniani po 40 mln euro (Transfermarkt)
14
Czekam na informacje na bieżąco od Ciebie co z Cou :P
0
Czyli Valverde jeszce prawdopodobnie "dostanie" Dembele i Coutinho do kadry.
0
cda
1
Dzięki. Wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że rok 2018 będzie dla Ciebie dużo lepszy. Pozdro
0
Bardziej chodzi mi o Bocelliego :D
2
Ale Bocelli jest niesamowity :D
6
Ale to jest piękne....
1
Gomorra, Peaky Blinders, The Wire.
2
Przytulił się z Kloppem i dostał owacje od Anfield. Tak to nic innego nie zrobił dziwnego.
0
Cały mecz dzisiaj grał na szpicy a nie na skrzydle.
0
A jak w ogóle prezentuje się w tym sezonie Verratti?
0
Ja żałuje że nie ściągliśmy Sule.
0
Gdzie obejrze w dobrej jakości bez ścinek dzisiejszy mecz Liverpoolu?
0
To bardzo dobra informacja :)
2
Rusza się jak kłoda czy daje rade jak na ten wzrost?
3
Asensio
1
Cou Czy De Bruyne?
http://strawpoll.pl/55095
1
Chodzi o wysoką cene. Jakby byli tansi to na pewno byli by na pierwszych miejsach.
0
W czym?
0
Jak jest w końcu z tym naszym Dembele? Lepiej się prezentuje na lewej czy prawej flance? Da się określić, którą nogą lepiej gra? ( nie wklejajcie wypowiedzi z Rennes jak się wypowiada którą nogą lepiej gra:)
0
Przecież za 150 go nie chcą sprzedać.
0
Tylko Oblak od niego wyżej wyceniany.
0
Panowie i Panie! Są nowe wyceny ligi hiszpańskiej! Umtiti i Stegen i Alba warci po 40 mln euro. Absolutny rekord wyceny Leo Messiego. 180 baniek :D
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/startseite/verein/131
0
No niestety Delo nie przekonał nikogo.