0

Czas na pierwszy oficjalny mecz za mojej kadencji!
Visca el Barca!
http://prntscr.com/ho3ubt

0

Nie mam. Gram z uaktualnieniem z dnia 15 grudnia.

0

Rajdy między obrońcami o to Ci chodzi?

A Messi ma zadanie ustawione takie :)

http://prntscr.com/ho1ok5

0

Zaczynam kariere Barcą w FMa. Co sądzicie o ustawieniach w taktyce? Staram się ustalić jak najbardziej po Katalońsku :P



http://prntscr.com/ho1668

Once de Gala (Przed transferami)

1

Ale jak będzie gotowy do gry to co tu będzie do ryzyka? Przecież wiadomo że jak nie będzie do końca gotowy to nikt nie zaryzykuje i go na boisko nie wpuszczą. Ale jak lekarze stwierdzą że jest gotowy to pare minut mu nie zaszkodzi.

0

Prosze o link

8

Ja bym go z chęcią widział spowrotem.

0

O co chodzi z tymi filmikami? Tyle wyśeitleń mają? Co to za zabawki?

14

Rakitic 1000 do tyłu i 800 do Stegena

0

Dzięki wielkie za link.

0

Te parametry faktycznie mierzy prawidłowo czy to ściema?

http://allegro.pl/waga-lazienkowa-szklana-5-w-1-analytical-scale-gc-i6849537596.html

0

Gdzie można Real oglądać?

0

Jemu się nie chciało nie Barcy.

0

Mam Xaiomi Redmi Note 4 i spisuje się od pół roku bez zarzutu. Polecam

0

Z Sampera już niestety nic nie będzie. Gdzie nie pójdzie to przyspawany jest do ławki rezerwowych.

0

Valverde ustawiał Dembele na prawym skrzydle.

0

Xavi od początku w Barcy wyglądał na bardzo dobrego rozgrywającego.

2

Nie ma odpowiednich ludzi żeby grać bardziej efektownie i ofensywniej.

0

Po sezonie out: Delo, D.Suarez, Gomes, Masche, Rakitic, Turan.

Do Masche oczywiście nic nie mam to jego decyzja i mam nadzieję że nie odejdzie w zimie tylko po sezonie.

0

Panowie i Panie. Moja pierwsza w historii stworzona sonda. Prosze o głosy bo jestem ciekaw jak zagłosują użytkownicy La Rambli. Pozdro!

http://strawpoll.pl/54384

0

Ciekaw jestem jakie były by wyniki sondy:
Kogo najchętniej widziałbyś w Barcy jako nowy transfer.

A) Verratti
B) Coutinho
C) Bruyne
D) Eriksen

Oczywiście zakładając że każdy z nich byłby do ściągnięcia.

U mnie
A) B) C) D)

0

Taki troche Robben.

1

Fajnie że Asenjo powrócił po kontuzji. Jakby nie te ciężkie urazy byłby podobnej klasy zawodnikiem co De Gea.

1

Super skład. Wszysto bym zrobił praktycznie identycznie tylko wyrzuciłbym Gomesa i zostawił Rafinhe.

0

a strong man doesn't need to read his future. he makes his own



Jak to poprawnie przetłumaczyć żeby miało sens?

Dzięki. Wolałem się upewnić :P

4

Na ten moment wolelibyście Verrattiego czy Cou? Ja w letnie okienko wolałem Włocha jednak teraz już bym wolał Cou :)

3

Jak to mój trener zawsze mówił. Jak kolega coś zepsuje to nie krzycz na niego bo za chwile ty coś możesz spier*****

0

Skład piękny ale na pewno takiego nie zobaczymy

6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?