matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czas na pierwszy oficjalny mecz za mojej kadencji!
Visca el Barca!
http://prntscr.com/ho3ubt
0
Nie mam. Gram z uaktualnieniem z dnia 15 grudnia.
0
Rajdy między obrońcami o to Ci chodzi?
A Messi ma zadanie ustawione takie :)
http://prntscr.com/ho1ok5
0
Zaczynam kariere Barcą w FMa. Co sądzicie o ustawieniach w taktyce? Staram się ustalić jak najbardziej po Katalońsku :P
http://prntscr.com/ho1668
Once de Gala (Przed transferami)
1
Ale jak będzie gotowy do gry to co tu będzie do ryzyka? Przecież wiadomo że jak nie będzie do końca gotowy to nikt nie zaryzykuje i go na boisko nie wpuszczą. Ale jak lekarze stwierdzą że jest gotowy to pare minut mu nie zaszkodzi.
0
Prosze o link
8
Ja bym go z chęcią widział spowrotem.
0
O co chodzi z tymi filmikami? Tyle wyśeitleń mają? Co to za zabawki?
14
Rakitic 1000 do tyłu i 800 do Stegena
0
Dzięki wielkie za link.
0
Te parametry faktycznie mierzy prawidłowo czy to ściema?
http://allegro.pl/waga-lazienkowa-szklana-5-w-1-analytical-scale-gc-i6849537596.html
0
Gdzie można Real oglądać?
0
Jemu się nie chciało nie Barcy.
0
Mam Xaiomi Redmi Note 4 i spisuje się od pół roku bez zarzutu. Polecam
0
Z Sampera już niestety nic nie będzie. Gdzie nie pójdzie to przyspawany jest do ławki rezerwowych.
0
Valverde ustawiał Dembele na prawym skrzydle.
0
Xavi od początku w Barcy wyglądał na bardzo dobrego rozgrywającego.
2
Nie ma odpowiednich ludzi żeby grać bardziej efektownie i ofensywniej.
0
Po sezonie out: Delo, D.Suarez, Gomes, Masche, Rakitic, Turan.
Do Masche oczywiście nic nie mam to jego decyzja i mam nadzieję że nie odejdzie w zimie tylko po sezonie.
0
Panowie i Panie. Moja pierwsza w historii stworzona sonda. Prosze o głosy bo jestem ciekaw jak zagłosują użytkownicy La Rambli. Pozdro!
http://strawpoll.pl/54384
0
Ciekaw jestem jakie były by wyniki sondy:
Kogo najchętniej widziałbyś w Barcy jako nowy transfer.
A) Verratti
B) Coutinho
C) Bruyne
D) Eriksen
Oczywiście zakładając że każdy z nich byłby do ściągnięcia.
U mnie
A) B) C) D)
0
Taki troche Robben.
1
Fajnie że Asenjo powrócił po kontuzji. Jakby nie te ciężkie urazy byłby podobnej klasy zawodnikiem co De Gea.
1
Super skład. Wszysto bym zrobił praktycznie identycznie tylko wyrzuciłbym Gomesa i zostawił Rafinhe.
0
http://www.footballuser.com/1646492/FC_Barcelona
0
a strong man doesn't need to read his future. he makes his own
Jak to poprawnie przetłumaczyć żeby miało sens?
Dzięki. Wolałem się upewnić :P
4
Na ten moment wolelibyście Verrattiego czy Cou? Ja w letnie okienko wolałem Włocha jednak teraz już bym wolał Cou :)
3
Jak to mój trener zawsze mówił. Jak kolega coś zepsuje to nie krzycz na niego bo za chwile ty coś możesz spier*****
0
Skład piękny ale na pewno takiego nie zobaczymy
6
Oby już nie długo.....
http://www.footballuser.com/1646396/FC_Barcelona