matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecicie film podoby do tego? Chodzi mi o kosmos odosobnienie itp
http://www.filmweb.pl/film/Pasa%C5%BCerowie-2016-558175
0
Skąd info?
0
A 1 sezon gdzie mogę zobaczyć?
4
Alternatywna rzeczywistość http://www.footballuser.com/1640691/FC_Barcelona
0
A już dajmy spokój z tymi odpoczynkami dla Iniesty. Od 2 sezonó tylko czytam w kółko i to samo odpoczynek dla Iniesty. Gość jest profesjonalnym piłkarzem tylko tym się zajmuje więc niech gra. W rytmie meczowym jest zawsze w lepszej formie. Wiadomo niech w meczach ze słabszym rywalem odpoczywa ale bez przesady.
0
Można gdzieś w sieci oglądnąć Botoks?
0
Icardi lub Aguero.
0
Można już gdzieś oglądnąc Botoks w sieci?
0
Gdzie zapisują się Save z FM2018?
0
Ja bym odpuścił gre w A-B- czy C klasach. Za duże ryzyko ciężkiej kontuzji, które może przekreślić potencjalną przyszłą kariere. Unikaj też gry na hali.
0
http://www.filmweb.pl/film/Bet+Raise+Fold-2013-666876
Znajde gdzieś ten film w sieci w PL?
0
I kupiłeś już kogoś? Dembele dobrze śmiga?
0
Ile masz lat?
0
Tak ja bym chciał żeby wrócił. Wzmocnienie pomocy i trio MSN. Można tylko pomarzyć.
1
Wczoraj była premiera FM 2018 :P Ktoś z Was już gra?
0
Przekonałeś mnie tak zrobie :P Pozdro
1
Ok dzięki. Pójde za Twoją radą. Zaczne od części z 99r. Pozdro
0
No ale właśnie to mnie troche dziwi. To czemu tak kręcili w innej kolejności kolejne części?
0
Jestem filmomaniakiem ale jakoś nigdy nie wziąłem się za wszystkie części Star Wars. Teraz pytanie do Was. W jakiej kolejności oglądać te filmy?
0
Dobra lektura polecam.
0
Niech przeprosi, przyzna się do błędu i witamy go spowrotem :P
0
Niech jeszcze weźmie ze sobą Meyera.
1
Przy Suarezie miało być chyba 0.5 :)
0
Było by pięknie
2
Na tą chwile zdecydowanie Mbappe ale licze mocno na Dembele.
0
a Poker?
0
Komentarz usunięty
1
Teraz po prostu ma nadwage.
0
Jakby to było realne to kogo byście woleli do Barcy? Coutinho czy De Bruyne?
1
Też miałem takie wrażenie, że szybciej się rusza :P