matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cienkie tak samo jak w naprawde :)
16
Przedstawiam Wam Andre Gomesa w Nowym FM18!
http://prntscr.com/h5y4i6
0
Ok dzięki. Szkoda, że nie dałeś rady żadnych screenów przesłać. Pozdro
0
Ok dzięki a Umtitiego polepszyli?
0
Dembele i Paulinho dobrzy?
0
Ok może ktoś inny prześle. Pozdro
0
Dałbyś mi rade przesłać jakieś screeny zawodników Barcy?
0
Jest już Beta FM18?
1
Dalej śmieszy. Pozdrawiam :)
0
haha. nieźle :P
0
Jaką kontuzję ma Coutinho?
0
Foden
20
Według mnie będzie remis lub któraś z drużyn wygra.
0
Podobno kocur ale co ja tam wiem.
0
Oooo już nawet transfermarkt przypisał główną pozycje Ronaldo środek ataku http://prntscr.com/h4rkxx
0
Będzie jakieś demo do ściągnięcia FM18?
0
Ciekawe kto hehe
2
No ale czemu tak zwleka z podpisaniem kontraktu?
1
Prosiłbym o dobry link do meczu
0
Ja też proszę o link.
5
Czyli tak to będzie mniej więcej wyglądało
http://www.footballuser.com/1638568/FC_Barcelona
4
Hehe będą jaja jak dostaniemy lanie :D Ciekawe co by po meczu wszyscy pisali :P
1
Brawo Panie Valverde!
13
Nie myślałem o tym ale słuszna uwaga. Dziwne troche.
0
Nie. To nie była ironia. Na pewno by mu się u nas łatwiej grało niż w Realu ale pisanie po porażce z Gironą, że czegoś żałuje troche nie na miejscu.
0
Nie specjalnie.
0
Najlepsze utwory na soundtrack do siłowni? Chodzi mi głównie o rap.
0
Na pewno jego styl bardziej pasuje do Barcy niż Realu.
12
Chłopie on zgarnął dwie LM pod rząd nie dawno, czego ma niby żałowac?
1
Za 12 dni nowy FM. Demo jakieś wychodzi wcześniej?