0

Cienkie tak samo jak w naprawde :)

16

Przedstawiam Wam Andre Gomesa w Nowym FM18!

http://prntscr.com/h5y4i6

0

Ok dzięki. Szkoda, że nie dałeś rady żadnych screenów przesłać. Pozdro

0

Ok dzięki a Umtitiego polepszyli?

0

Dembele i Paulinho dobrzy?

0

Ok może ktoś inny prześle. Pozdro

0

Dałbyś mi rade przesłać jakieś screeny zawodników Barcy?

0

Jest już Beta FM18?

1

Dalej śmieszy. Pozdrawiam :)

0

haha. nieźle :P

0

Jaką kontuzję ma Coutinho?

0

Foden

20

Według mnie będzie remis lub któraś z drużyn wygra.

0

Podobno kocur ale co ja tam wiem.

0

Oooo już nawet transfermarkt przypisał główną pozycje Ronaldo środek ataku http://prntscr.com/h4rkxx

0

Będzie jakieś demo do ściągnięcia FM18?

0

Ciekawe kto hehe

2

No ale czemu tak zwleka z podpisaniem kontraktu?

1

Prosiłbym o dobry link do meczu

0

Ja też proszę o link.

5

Czyli tak to będzie mniej więcej wyglądało

http://www.footballuser.com/1638568/FC_Barcelona

4

Hehe będą jaja jak dostaniemy lanie :D Ciekawe co by po meczu wszyscy pisali :P

1

Brawo Panie Valverde!

13

Nie myślałem o tym ale słuszna uwaga. Dziwne troche.

0

Nie. To nie była ironia. Na pewno by mu się u nas łatwiej grało niż w Realu ale pisanie po porażce z Gironą, że czegoś żałuje troche nie na miejscu.

0

Nie specjalnie.

0

Najlepsze utwory na soundtrack do siłowni? Chodzi mi głównie o rap.

0

Na pewno jego styl bardziej pasuje do Barcy niż Realu.

12

Chłopie on zgarnął dwie LM pod rząd nie dawno, czego ma niby żałowac?

1

Za 12 dni nowy FM. Demo jakieś wychodzi wcześniej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?