2

U mnie 4 okocim mocne pękły ale mam idealnie takie same odczucia jak Ty. Pozdro!

1

Ja jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego meczu. Valverde ma łeb na karku. To co się najnardziej rzuca w oczy że przeciwnicy tworzą bardzo mało sytuacji. Jeszcze wróci Dembele mam nadzieje że kupimy Coutinho i będzie wielka moc :)

0

Że co????

0

Suarez to bestia!

http://prntscr.com/gxh8ps

0

Ja wole Verrattiego chodź w Fmie Pogba lepszy no ale i tak nie do kupienia bo dałem za niego 120 baniek oferte i Manu nawet nie chciał negocjować.

0

Szkoda że nie wygraliśmy dzisiaj ale jestem bardzo zadowolony z gry i z decyzji Valverde. Za dużo wypiłem i gram w FMa :D

http://prntscr.com/gxh4rf

0

Jaki masz skład? Pochwal się.

0

Sugerujesz że gram z edytorem? Bardzo ługo nie grałem w FMa i gram z najnowszym patchem po sprzedaży Neymara więc kasy sporo było ale zdziwiłem się że tak tanio puścili Coutinho

http://prntscr.com/gxh2b9

0

Gość jest świetny. Od wielu lat licze na to że będziemy mieć "swojego Fergusona" Może Valverde?

Ten post wyżej troche chaotyczny ale jestem po paru mocniejszych piwach. Ale w Fma nieźle idzie.... http://prntscr.com/gxgyo0

13

Kilka spostrzerzeń po meczu.

-Valverde trener z krwi i kości. Takiego gościa potrzebowaliśmy
-Umtiti poważnie wyrasta na najlepszego obrońce świata
- Deulofeu zajebista zmiana. Po tym meczu uwierzyłem w niego na nowo
- Roberto jest świetny
- Brawo Suarez. On ma grać na szpicy żadnego schodzenia na skrzydła
- Szkoda wolnego Messiego ale rozumiem jego zamiar. Pomyślał że Oblak pójdzie troche w drugą strone
- Świetny Busquets

0

Barca BArca Barca! http://prntscr.com/gxgyo0

0

A tak po za meczem jak Wam się podoba moje Once de Gala?

http://prntscr.com/gxgwce

3

Brawo Valverde brawo Barca. Wróci Dembele Valverde dostanie Coutinho i będzie ogień. Wielki plus dla Deulofeu za ten mecz. Mogą być jeszcze z niego ludzie.

0

Goal technology jest w La Liga?

3

0

Macie jakiegoś dobrego streama do meczu LFC Manu?

0

Jakieś dobre typy na dzisiaj?

1

Paulinho piłką też tak znowu źle nie operuje. A jeśli siła i wzrost się ma przydać to w jakich meczach jak nie ten?

4

Z pachem najnowszym gram. 130 mln na start miałem. Kasa pewnie po sprzedaży Neymara.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a tak tak. :P

1

co 18?

0

Zacząłem gierke w FMa :D

Jak Wam się podoba moje Once de Gala?

http://prntscr.com/gwo0xo

0

Chodzi o to żeby jak najmniej trzeba było danych wpisywać

0

Witam. Gdzie najszybciej stworze nowego emaila?

0

Racja Zimmer jest fenomenalny. A po za nim kto Twoim zdaniem jest najlepszy?

3

Świetne utwory ale bardzo popularne :)

Ale ta La Rambla jest świetna. Przed chwilą napisałem o soundtracji i już tyle odpowiedzi. Dzięki Wam wielkie. Wszystko przesłucham. A jeśli chodzi o mój gust to najbardziej podoba mi się soundtrack z Bravehearta i z Listy Schindlera.

0

Najlepsze Soundtracki z filmów? Czekam na propozycje.

1

Tak zgadzam się ale jednak Niemcy 10 meczów 10 wygranych. Jako jedyni nei stracili pkt w tych eliminacjach.

0

Bilans Niemców i ilość punktów szokuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?