matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
U mnie 4 okocim mocne pękły ale mam idealnie takie same odczucia jak Ty. Pozdro!
1
Ja jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego meczu. Valverde ma łeb na karku. To co się najnardziej rzuca w oczy że przeciwnicy tworzą bardzo mało sytuacji. Jeszcze wróci Dembele mam nadzieje że kupimy Coutinho i będzie wielka moc :)
0
Że co????
0
Suarez to bestia!
http://prntscr.com/gxh8ps
0
Ja wole Verrattiego chodź w Fmie Pogba lepszy no ale i tak nie do kupienia bo dałem za niego 120 baniek oferte i Manu nawet nie chciał negocjować.
0
Szkoda że nie wygraliśmy dzisiaj ale jestem bardzo zadowolony z gry i z decyzji Valverde. Za dużo wypiłem i gram w FMa :D
http://prntscr.com/gxh4rf
0
Jaki masz skład? Pochwal się.
0
Sugerujesz że gram z edytorem? Bardzo ługo nie grałem w FMa i gram z najnowszym patchem po sprzedaży Neymara więc kasy sporo było ale zdziwiłem się że tak tanio puścili Coutinho
http://prntscr.com/gxh2b9
0
Gość jest świetny. Od wielu lat licze na to że będziemy mieć "swojego Fergusona" Może Valverde?
Ten post wyżej troche chaotyczny ale jestem po paru mocniejszych piwach. Ale w Fma nieźle idzie.... http://prntscr.com/gxgyo0
13
Kilka spostrzerzeń po meczu.
-Valverde trener z krwi i kości. Takiego gościa potrzebowaliśmy
-Umtiti poważnie wyrasta na najlepszego obrońce świata
- Deulofeu zajebista zmiana. Po tym meczu uwierzyłem w niego na nowo
- Roberto jest świetny
- Brawo Suarez. On ma grać na szpicy żadnego schodzenia na skrzydła
- Szkoda wolnego Messiego ale rozumiem jego zamiar. Pomyślał że Oblak pójdzie troche w drugą strone
- Świetny Busquets
0
Barca BArca Barca! http://prntscr.com/gxgyo0
0
A tak po za meczem jak Wam się podoba moje Once de Gala?
http://prntscr.com/gxgwce
3
Brawo Valverde brawo Barca. Wróci Dembele Valverde dostanie Coutinho i będzie ogień. Wielki plus dla Deulofeu za ten mecz. Mogą być jeszcze z niego ludzie.
0
Goal technology jest w La Liga?
3
City! https://prnt.sc/gxcqba
0
Macie jakiegoś dobrego streama do meczu LFC Manu?
0
Jakieś dobre typy na dzisiaj?
1
Paulinho piłką też tak znowu źle nie operuje. A jeśli siła i wzrost się ma przydać to w jakich meczach jak nie ten?
4
Z pachem najnowszym gram. 130 mln na start miałem. Kasa pewnie po sprzedaży Neymara.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a tak tak. :P
1
co 18?
0
Zacząłem gierke w FMa :D
Jak Wam się podoba moje Once de Gala?
http://prntscr.com/gwo0xo
0
Chodzi o to żeby jak najmniej trzeba było danych wpisywać
0
Witam. Gdzie najszybciej stworze nowego emaila?
0
Racja Zimmer jest fenomenalny. A po za nim kto Twoim zdaniem jest najlepszy?
3
Świetne utwory ale bardzo popularne :)
Ale ta La Rambla jest świetna. Przed chwilą napisałem o soundtracji i już tyle odpowiedzi. Dzięki Wam wielkie. Wszystko przesłucham. A jeśli chodzi o mój gust to najbardziej podoba mi się soundtrack z Bravehearta i z Listy Schindlera.
0
Najlepsze Soundtracki z filmów? Czekam na propozycje.
1
Tak zgadzam się ale jednak Niemcy 10 meczów 10 wygranych. Jako jedyni nei stracili pkt w tych eliminacjach.
0
Bilans Niemców i ilość punktów szokuje